Keystone logo
University of New Haven

University of New Haven

University of New Haven

مقدمه

University of New Haven ، که در پردیس ییل در سال 1920 تأسیس شد، یک دانشگاه خصوصی و مختلط است که توسط The Princeton Review و US News & World Report برای برتری علمی شناخته شده است. این دانشگاه که بین شهر نیویورک و بوستون در شهر ساحلی West Haven واقع شده است، جامعه ای متنوع و پر جنب و جوش متشکل از بیش از 7500 دانشجو از سراسر جهان است.

در طی 15 سال گذشته، تحت رهبری رئیس جمهور استیون اچ. کاپلان، دانشگاه رشد قابل توجهی را تجربه کرده است - هم در ثبت نام و هم در گسترش پردیس West Haven دانشگاه. ثبت نام تمام وقت در مقطع کارشناسی بیش از دو برابر شده است و درخواست های سال اول تقریباً سه برابر شده است. در دهه گذشته، دانشگاه بیش از 300 میلیون دلار پروژه های سرمایه ای بزرگ را تکمیل کرده و 26 برنامه دانشگاهی جدید را راه اندازی کرده است. این دانشگاه همچنین پردیس هایی را در پراتو، ایتالیا و اورنج، کان اضافه کرده است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • 300

    300 BOSTON POST RD WEST HAVEN, , 300

سوالات