Keystone logo
University of New England

University of New England

University of New England

پذیرش ها

 1. از وب سایت پذیرش UNE دیدن کنید: با بازدید از وب سایت رسمی دفتر پذیرش University of New England شروع کنید. در آنجا اطلاعات دقیقی در مورد روند درخواست، شرایط پذیرش و مهلت های مهم پیدا خواهید کرد.
 2. برنامه خود را انتخاب کنید: برنامه های کارشناسی یا کارشناسی ارشد ارائه شده توسط UNE را کاوش کنید و مشخص کنید که برای کدام برنامه علاقه مند هستید. مطمئن شوید که شرایط خاص برنامه انتخابی خود را برآورده می کنید.
 3. بررسی شرایط پذیرش: با شرایط پذیرش برای برنامه مورد نظر خود آشنا شوید. این الزامات ممکن است شامل ریز نمرات دانشگاهی، نمرات آزمون استاندارد شده (مانند SAT یا ACT)، توصیه نامه، بیانیه یا مقاله شخصی و هرگونه الزامات اضافی خاص برنامه باشد.
 4. ارسال درخواست: تکمیل و ارسال فرم درخواست آنلاین از طریق پورتال پذیرش UNE. اطلاعات دقیق و به روز ارائه دهید و اطمینان حاصل کنید که تمام مهلت های درخواست را رعایت می کنید.
 5. ارسال مدارک پشتیبان: ترتیبی دهید که ریز نمرات رسمی دبیرستان یا کالج، نمرات آزمون و سایر مدارک مورد نیاز مستقیماً به دفتر پذیرش UNE ارسال شود. دستورالعمل های ارائه شده در وب سایت UNE در مورد روش های ارسال را دنبال کنید.
 6. پرداخت هزینه درخواست: UNE معمولاً به هزینه درخواست نیاز دارد که می تواند به صورت آنلاین از طریق پورتال برنامه پرداخت شود. مطمئن شوید که مقدار فعلی هزینه و گزینه های پرداخت را در وب سایت UNE Admissions بررسی کنید.
 7. درخواست خود را پیگیری کنید: پس از ارسال درخواست خود، یک ایمیل تأیید با دستورالعمل نحوه ورود به پورتال متقاضی دریافت خواهید کرد. از این پورتال برای ردیابی وضعیت درخواست خود، ارسال هرگونه اسناد اضافی در صورت نیاز و دریافت به روز رسانی در مورد تصمیم پذیرش خود استفاده کنید.
 8. منتظر تصمیم پذیرش باشید: دفتر پذیرش UNE با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند عملکرد تحصیلی، نمرات آزمون، مقالات و توصیه نامه ها، درخواست شما را بررسی می کند. پس از تصمیم گیری، از طریق ایمیل یا از طریق پورتال متقاضی به شما اطلاع داده می شود.

بورسیه و بودجه

بورسیه و سایر حمایت های مالی

بورسیه تحصیلی می تواند به شما در پرداخت هزینه های تحصیل در استرالیا کمک کند. دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند برای بورسیه تحصیلی دولت استرالیا اقدام کنند. اگر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی هستید، UNE بورسیه های تحقیقاتی را نیز ارائه می دهد.

بورسیه های دولتی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا یک ابتکار دولت استرالیا برای ایجاد مشارکت و افزایش درک متقابل، دانش و نوآوری در منطقه آسیا و اقیانوسیه است.

بورسیه های دولتی استرالیا شامل تمام برنامه های بورسیه موجود است که توسط آژانس توسعه بین المللی استرالیا (AusAID) و وزارت آموزش، اشتغال و روابط محل کار (DEEWR) مدیریت می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های تحصیلی استرالیا را می توانید به صورت آنلاین در وب سایت دولت استرالیا بیابید.

کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

بورسیه بین المللی UNE کاهش شهریه سالانه منتشر شده برای دانشجویان بین المللی را پوشش می دهد. بورسیه های بین المللی UNE برای دانشجویان بین المللی تمام وقت که تحصیلات درسی را در UNE در سال 2023 آغاز می کنند در دسترس است.
ما در حال حاضر یک بورسیه 20٪ برای دریافت 2024 ارائه می دهیم.

اطلاعات دقیق بورسیه را با مراجعه به وب سایت دانشگاه مشاهده کنید.

بورسیه های تحقیقاتی کارشناسی ارشد

UNE تعدادی بورسیه تحقیقاتی قابل توجهی را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مقاطع تحصیلی مبتنی بر پژوهش تحصیل می کنند، از جمله تحقیقات رشته ای خاص، پروژه های تحقیقاتی هدفمند، و سایر مواردی که معیارهای واجد شرایط بودن گسترده تری دارند، ارائه می دهد.

جایزه بین المللی تحقیقات تکمیلی UNE (IPRA)

بورسیه تحصیلی UNE International Postgraduate Research Award (UNE IPRA) به نامزدهای بین المللی برجسته ای که مایل به ثبت نام در مدرک تحقیقاتی در UNE هستند ارائه می شود.

 • حداکثر 20 UNE IPRA برای متقاضیان برجسته ای که مایل به ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی در UNE هستند در دسترس است.
 • UNE IPRA کمک هزینه سالانه، شهریه دوره، و بیمه سلامت استاندارد خارج از کشور را ارائه می دهد.
 • جوایز حداکثر دو سال برای مدرک کارشناسی ارشد تحقیقاتی یا سه سال برای مدرک دکترا هستند
 • برنامه ها بر اساس شایستگی علمی و پتانسیل پژوهشی ارزیابی می شوند

رتبه بندی

UNE بالاترین رتبه دانشگاه استرالیا از نظر رضایت دانشجویان است.

Canstar Blue در سال 2022 "راضی‌ترین دانشجویان" UNE را در دسته‌های دانشگاه‌های ملی، دانشگاه‌های آنلاین و دانشگاه‌های NSW اعطا کرد. ما همچنین تنها دانشگاه دولتی استرالیا هستیم که حداکثر 5 ستاره را برای تجربه کلی 17 سال متوالی توسط راهنمای دانشگاه‌های خوب دریافت کرده‌ایم.

خواه این تعهد ما به کیفیت تدریس باشد، نتایج شغلی عالی فارغ التحصیلان ما، یا شهرت ما برای ارائه آموزش آنلاین استثنایی، UNE به طور مداوم به عنوان یک دانشگاه عالی استرالیا شناخته می شود.

به‌عنوان طولانی‌ترین ارائه‌دهنده مستمر آموزش از راه دور در استرالیا، اکثر دوره‌های آموزشی بیش از 140 ما برای تحصیل به صورت آنلاین در دسترس هستند. منطقی است که به دانشگاهی اعتماد کنید که سابقه زیادی در کمک به افراد بزرگسالی مانند شما دارد تا در حالی که در خانه درس می‌خوانند در آینده متناسب شوند.

با دانشگاهی شریک شوید که می داند چگونه به شما کمک کند تا به دنیایی که به سرعت در حال تغییر است پاسخ دهید.

مکان ها

 • Armidale

  Armidale, استرالیا

سوالات