Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas College of Sciences

University of Nevada, Las Vegas College of Sciences

University of Nevada, Las Vegas College of Sciences

مقدمه

دانشکده علوم تقریباً به 3000 دانشجو در زمینه های مختلف مدرک لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا ارائه می دهد.

این دانشکده با تقریباً 130 دانشکده تمام وقت ، با ترکیب دانش عملی و تجربی با مبانی علمی و اصول علمی ، یک برنامه درسی کاملاً مناسب ایجاد کرده است که پایه خوبی برای یک حرفه موفق در علوم و سایر برنامه های حرفه ای فراهم می کند.

فرصت های تحقیقاتی در دسترس دانشجویان و اعضای هیئت علمی ما به آنها این امکان را می دهد تا تحقیق و مشاهدات لازم را برای کشف های علمی انجام دهند این اکتشافات به محافظت و حفظ نوادا و شهروندان آن کمک می کند.

دانشجویان ، اساتید و کارمندان در بسیاری از برنامه ها شرکت می کنند که باعث ایجاد رابطه مثبت بین UNLV و اعضای جامعه می شود.

دانشجویان در دانشگاه و در سراسر کشور به امکانات ، آزمایشگاه ها ، مراکز تحقیقاتی و موسسات دسترسی دارند. این دسترسی تجربه کلاس را افزایش می دهد ، رشد آموزشی را تقویت می کند و روابط را در جامعه علمی ایجاد می کند.

این کالج برنامه هایی در زمینه علوم زندگی ، شیمی و بیوشیمی ، علوم زمین ، علوم ریاضی ، فیزیک و نجوم و مدیریت آب ارائه می دهد.

رابطه دانشجو و استاد ، تحقیقات عملی و خدمات اجتماعی به شما کمک می کند تا دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند برای هر راهی که انتخاب می کنند آماده باشند.

ماموریت دانشکده علوم این است که از طریق تحقیق و کشف که دانش را در علوم طبیعی ، فیزیکی و ریاضی گسترش می دهد ، به دانشجویان UNLV ، شهروندان نوادا و ایالات متحده و جامعه در سراسر جهان خدمت کند. ما این دانش را از طریق درگیری فعال حوزه های مختلف گوناگون به دانشجویان و در یک محیط یادگیری پاداش دهنده و به جوامع فراتر از دانشگاه منتقل می کنیم.

دانشکده علوم تلاش می کند تا جامعه ای از دانشمندان و دانشمندان را که در زمینه های انضباطی خود از رهبران جهان هستند و در خط مقدم علم تولید می کنند ، توسعه و پرورش دهد. تحقیق و کشف ، در همزیستی با آموزش ، از ویژگی های بارز ماست. پرداختن به س questionsالات اساسی مربوط به علوم زمین ، سیستم های بیولوژیکی ، سیستم های فیزیکی و شیمیایی ، ریاضیات و جهان همچنان به عنوان کانون اصلی قرار دارند. با همکاری همكاران دانشگاه و خارج از دانشگاه ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان در كاربرد و بهره برداری از كشف ها و تخصص های علمی ما به سود دانشگاه ، شهروندان نوادا و جامعه به طور كلی مشاركت می كنند.

دانشکده علوم محیط یادگیری نوآورانه و جذابی را ایجاد می کند که در آن دانش آموزان به میزان کامل توانایی های خود آموزش می بینند. برنامه های ما دانشمندان بسیار ماهر و آگاه را تولید می کند که در یک محیط تحقیقاتی برتر تحصیل کرده اند. علاوه بر این ، ما آموزش مورد نیاز جمعیت های مختلف دانشجویی ، از زمینه های رسمی در علوم را برای رشته های فنی گرفته تا قدردانی و درک عمومی از علوم برای افراد غیر متخصص ، فراهم می کنیم. ما در تلاشیم تا ابتکارات و خدمات جامع آموزشی را توسعه دهیم ، و دانش آموختگان و دوستان خود را در روابط متقابل سودمند در حمایت از آموزش ، تحقیق و فعالیت های خدمات اجتماعی درگیر کنیم.

مکان ها

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    سوالات