Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

مقدمه

دانشجوی هنرهای زیبا به معنای افزایش آگاهی جسمی ، فکری و فرهنگی است. برنامه هنرهای زیبا UNLV دانش آموزان را با کمک به مهارت و مهارتهای عالی برای استعدادهای خود آماده می کند. طیف گسترده ای از مکان های دانشگاه ، از جمله تئاترها ، سالن های نمایش ، استودیوها و یک کتابخانه معماری ، هنگام پیگیری احساسات خود ، در دسترس دانشجویان است. برنامه هنرمندان در اقامت ما سازندگان برجسته ای را به UNLV می آورد. همچنین آنها را وارد کلاس می کند.

دانشکده هنرهای زیبا در طول سال تحصیلی به طور متوسط 4.4 نمایش عمومی و نمایشگاهی در هفته ارائه می دهد. این رویدادها از ارائه های حرفه ای مانند فیلارمونیک نیویورک و تئاتر باله آمریکا گرفته تا کنسرت های ارائه شده توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان ، سخنرانی های ارائه شده توسط هنرمندان / نویسندگان / منتقدان برجسته ای مانند Seamus Heaney ، نمایشگاه های آثار دانشجویی در گالری ها و مجموعه فیلم های UNLV متفاوت است.

کالج هنرهای زیبا ، پیوندی خلاق که در فرهنگ پر جنب و جوش و متنوع لاس وگاس لنگر می اندازد ، جسورانه چشم اندازانی را راه اندازی می کند که جامعه جهانی را از طریق همکاری ، بورس تحصیلی و نوآوری متحول می کنند.

در UNLV ما در میان پیشرفت های نفسگیر علم و فناوری ، قدرت هنر را روشن می کنیم. با این کار ، ما در حال ایجاد یک مقصد جهانی در خط مقدم تحول در هنر و طراحی هستیم. برای تحقق این امر ما در دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان خود عاملیت ، اختراع ، حل مسئله و ایده پردازی را تشویق می کنیم. ما آموزش را از طریق برنامه درسی و نتایج موثر یادگیری مرتبط می کنیم. ما پرشور و دلسوز ، اصولی و پشتیبان ، شاد و مهربان هستیم. ما به شمول ، اختراع ، تحول ، تعامل و سخت گیری اعتقاد داریم. این اصول حیاتی همه تلاشهای ما را تشکیل می دهد و ما را در انجام رسالت راهنمایی می کند.

مکان ها

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    سوالات