Keystone logo
University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

مقدمه

یک محیط محرک مطالعه و پژوهش در سوئیس

دانشگاه نوشاتل (UniNE) یک موسسه شناخته شده بین المللی و همچنین به عنوان یک دانشگاه در مقیاس انسانی است. با 4380 دانش آموزان از سوئیس و فراتر از آن (نزدیک به 20 درصد از دانش آموزان از خارج از کشور)، آن را آموزش با کیفیت بالا و پشتیبانی می کند. کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی سازگار با اکثر دیگر دانشگاه های اروپایی هستند و در خط با انتظارات جامعه در زمینه های مختلف نوآورانه و برش لبه است.

در نیمه راه بین ژنو و زوریخ، در وسط اروپا، UniNE یک محل مناسب برای کسانی که مایل به مطالعه و یا به انجام پژوهش در سطح بالا در یک محیط با شکوه، در نزدیکی دریاچه و کوه ها است. در نوشاتل، دانش آموزان و محققان فعالیت گیرد در سراسر شهرستان، در مکان های مختلف اما این نزدیکی هست. این تضمین می کند تماس نزدیک و کمک متقابل، به ویژه بین مبتدیان و دانش آموزان پیشرفته.

حقایق کلیدی و ارقام

4380 دانش آموزان تقریبا 60٪ از آنان زن 552 دکتری بیش از 40 درصد از خارج از سوئیس 740 نفر از کارکنان (FTE معادل آن) از آنها تقریبا 70 درصد معلمان 935 درجه اهدا در نوامبر 2011

تاریخچه

آکادمی نوشاتل در سال 1838 تاسیس شد. آن را مدیون تولد خود را نه تنها به اراده سیاسی قوی برای ارائه منطقه با استقرار آموزشی با کیفیت بالا، بلکه به زمین شناس و دیرین شناس لویی آگاسیز که پیشرفت های علمی قابل توجهی در زمان ساخته شده است. در سال 1866، آکادمی از دانشکده هنر، دانشکده علوم و دانشکده حقوق، و همچنین برخی از موسسات در سطح دبیرستان تشکیل شده بود. در سال 1873، دانشکده الهیات اضافه شده است. توسط فرمان شورای بزرگ 18 مه سال 1909، آکادمی نوشاتل رسما به عنوان دانشگاه نوشاتل تاسیس شد.

علاوه بر تغییر نام موسسه، سال 1910 قانون آموزش عالی ایجاد یک مدرسه کسب و کار، و دانش آموزان این فرصت را به انجام مطالعه دکترا در تمامی دانشکده داد. از زمان تأسیس آن، UniNE همواره با هدف ارائه آموزش در بالاترین سطح ممکن است. اندازه متوسط ​​آن را از آن آشنایی پویایی و انعطاف پذیری مورد نیاز برای رسیدن به این هدف است.

چرا انتخاب دانشگاه نوشاتل

تعهد به آموزش الهامبخش و الهام بخش

چه متمایز می دانشگاه نوشاتل بالاتر از همه چیز با کیفیت از کارکنان آموزش آن است. وقتی که استخدام، ما اطمینان حاصل شود که هر معلم مهارت های پیشرفته و شهرت بین المللی در منطقه خود را از پژوهش. به عنوان یک نتیجه، استادان ما در مورد آنچه آنها آموزش بسیار پر حرارت - اما این همه نیست. به تدریس در UniNE، آنها نیز باید استانداردهای آموزشی بالا دیدار به طوری که آنها می توانید دانش خود را در راه الهام بخش برای دانش آموزان خود به اشتراک بگذارید.

مطالعه کردن سریع از طریق متخصص ما که که کمک خواهد کرد که شما را وادار به دانستن برخی از استادان ما.

محل مشرب به مطالعه

بر خلاف دانشگاههای بزرگ، گمنامی کند جای شب بسر بردن در دانشگاه نوشاتل حکومت نمی کند. در مقابل، مردم را وادار به شناختن یکدیگر - آنها را مورد بحث و تبادل نظر، و دانش آموزان اغلب به معلمان خود اجرا از کلاس. یک حس همبستگی و حمایت بین دانش آموزان، به ویژه بین دانش آموزان پیشرفته و مبتدیان وجود دارد. این اجازه می دهد تا شما را به ایجاد دوستی که شما را در طول کار حرفه ای خود و زندگی خود را در خارج از آن آخرین.

روش های تدریس منحصر به فرد

در دانشگاه نوشاتل، دانش آموزان به طور فعال در درس شرکت کنند، کمک به درک و افزایش بهره وری کار. گروهی، سمینارها و گشت و گذار غالبا سازمان یافته، بر خلاف در دانشگاههای بزرگ که در آن این اشکال تدریس اغلب در دسترس نیست، با توجه به اینکه بیش از یک صد دانش آموزان ممکن است یک دوره شرکت کنند.

دانش آموزان از سراسر جهان

دانشگاه نوشاتل تا به شهرت بین المللی: 21 درصد از دانشجویان از خارج از سوئیس (حدود 100 ملیت) می آید. چنین تنوع فرهنگی یک دارایی بزرگ است، هم از نظر تدریس و جو در محوطه دانشگاه.

دانش آموزان در پژوهش

با تشکر از اندازه نسبتا کوچکی از دانشگاه نوشاتل، دانش آموزان می تواند شرکت کنندگان فعال و نه تنها یک مخاطب. آنها به تولید دانش در مطالعات خود خیلی زود آغاز می شود. علاوه بر این دانشجویان کارشناسی (در برخی از رشته) و دانشجویان کارشناسی ارشد فرصت را به شرکت در پروژه های با دانشجویان دکترا و سایر محققان است. درگیر شدن دانشجویان کارشناسی ارشد در تحقیقات باز می شود تا چشم انداز جذاب برای توسعه حرفه ای است. در واقع، بسیاری از موسسات از دانشگاه نوشاتل ارتباط با شرکت های در سطح ملی و بین المللی تاسیس شده است.

مکان ها

  • Neuchâtel

    Avenue du 1er-Mars 26 CH-2000 Neuchâtel, , Neuchâtel

    سوالات