Keystone logo
University of Montevallo

University of Montevallo

University of Montevallo

مقدمه

مأموریت اصلی University of Montevallo ، در تحصیلات عالی در آلاباما ، منحصر به فرد است ، ارائه دانش آموزان از سراسر ایالت با کیفیت بالا ، با تأکید شدید بر مطالعات لیبرال لیسانس و با برنامه های حرفه ای پشتیبانی شده توسط پایگاه گسترده ای از هنرها و علوم ، طراحی شده برای رشد فکری و شخصی آنها در پی استخدام معنادار و شهروندی آگاه و مسئولانه.

برای دانشجویان مقطع کارشناسی ، چشم انداز ما این است که به دانشجویان توانایی آکادمیک از همه زمینه های جمعیتی-اجتماعی ، تجربه عالی کالج افتخارآمیز و غنی سازی زندگی را با تأکید بر خدمات جامعه و آگاهی جهانی ارائه دهیم ، همه اینها در جو زیبایی تاریخی ملی و سنتی از بیان فرهنگی نوآورانه است. چشم انداز ما برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بر اساس این پایه کارشناسی ، با استفاده از روش های سنتی و ابتکاری آموزشی برای تقویت رشد مهارت ها و دانش تخصصی مورد نیاز مربیان ، مشاوران ، پزشکان گفتار زبان ، دانشمندان علوم انسانی و سایر رهبران حرفه ای ، در یک پرورش است. محیط غوطه ور در تجربه منحصر به فرد مونته والو.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Montevallo

    College Drive,75, 35115, Montevallo

    سوالات