Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University Of Montana Western

University Of Montana Western

University Of Montana Western

مقدمه

مونتانا وسترن در سال 1893 تاسیس شد ، م institutionسسه ای متعهد به آموزش ، یادگیری و موفقیت دانش آموزان است.

برای پیشبرد این تعهد ، اعضای هیئت علمی و کارکنان ما تجربه یک را طراحی کردند ، یک برنامه آموزشی منحصر به فرد در آموزش عالی دولتی. دانش آموزان در اینجا همزمان یک دوره را می گذرانند ، به آنها این امکان را می دهد که نه تنها در یک منطقه اکتشافی متمرکز شوند بلکه در یادگیری عملی و عملی شرکت کنند.

اعضای هیئت علمی برنده جایزه ما در یک زمان بر روی یک گروه از دانشجویان تمرکز می کنند ، که اغلب شامل تجارب یادگیری در جامعه ، مکان های تجاری ، پارک های ملی ، زمینه ها و جریانات است. کارکنان اختصاصی ما اطمینان می دهند که دانشجویان غربی مونتانا از روز اول راهنمایی و پشتیبانی دریافت می کنند.

نتایج ، بیش از یک دهه پس از ایجاد تجربه یک ، فوق العاده است. دانشجویان مونتانا وسترن آنچه را که شروع می کنند به پایان می رسانند. ما در رشد ثبت نام ، درصد دوره های تکمیل شده ، تعداد مدارج ، حتی متوسط بار اعتباری که دانشجویان می گیرند ، ایالت را رهبری می کنیم. همه اینها باعث می شود ساعت های تلف شده کمتری ، دلارهای تلف شده کمتر و یادگیری بیشتری داشته باشید. فارغ التحصیلان ما ، چه وارد بازار کار و چه تحصیلات تکمیلی ، بسیار رقابتی هستند.

همه اینها در یک محیط خارق العاده ، شهر جذاب و سرزنده دیلون اتفاق می افتد که با رشته کوه های زیبا و دره های جنوب غربی مونتانا و در لبه غربی اکوسیستم Greater Yellowstone احاطه شده است.

مکان ها

  • Dillon

    South Atlantic Street,710, 59725, Dillon

    سوالات