Keystone logo
University of Miskolc

University of Miskolc

University of Miskolc

مقدمه

پردیس سنت ها، دانش و روحیه جامعه

در یک محیط آرام واقع شده است

یک پردیس منحصر به فرد در یک محیط طبیعی زیبا، آزمایشگاه های به روز، سالن های سخنرانی، کارگاه ها، خوابگاه ها، و امکاناتی برای ورزش، فرهنگ و سرگرمی - این University of Miskolc است.

University of Miskolc که در سال 1735 تأسیس شد، به عنوان مؤسسه ای برای آموزش متخصصان معدن و متالورژی که به عنوان الگوی بسیاری از مؤسسات پلی تکنیک در جهان خدمت می کند، همواره جایگاه قابل توجهی در پرورش علوم، آموزش و پرورش حرفه ای داشته است. در طی چند دهه آخر قرن بیستم، این موسسه به یک دانشگاه رنگارنگ تمام عیار با سه دانشکده فنی سنتی (علوم زمین، علوم مواد، مهندسی مکانیک و انفورماتیک) و دانشکده‌های جدید اقتصاد، حقوق، هنر و علوم انسانی، مراقبت های بهداشتی و موسیقی، همچنین دوره های آموزش مداوم، یا آموزش حرفه ای سطح بالاتر. این دانشگاه تقریباً 10000 دانشجو و نزدیک به 600 کارمند علمی دارد که توسط تعداد تقریباً برابری از کارکنان فنی و اداری کمک می کنند.

بیشتر ساختمان‌های دانشگاه را می‌توان در Egyetemváros («شهر دانشگاه») یافت، یک پردیس منحصربه‌فرد و بزرگ، که به سبک مدل پردیس آمریکایی ساخته شده و توسط یک پارک بزرگ احاطه شده است. شهر دانشگاه – با 850000 متر مربع مساحت – بخشی از شهر میسکولک است. موسسه موسیقی Bartók Béla، که در سال 1997 در دانشگاه ادغام شد، را می توان در کاخ موسیقی مرکز شهر یافت.

این دانشگاه با بیش از 150 دانشگاه خارجی به همراه 160 قرارداد دوجانبه در برنامه تحرک اراسموس قرارداد همکاری دارد. University of Miskolc اولین مؤسسه مجارستانی است که در سال 2008 برنده «جایزه کیفیت آموزش عالی» شد.

سنت های تاریخی طولانی با جهت گیری های بدیع در تحقیق و آموزش ترکیب شده است. کیفیت بالای آموزش در University of Miskolc نه تنها با تعداد جوایز حرفه ای دریافت شده بلکه با افزایش علاقه دانشجویان خارجی و مجارستانی برای انتخاب University of Miskolc برای ادامه تحصیل در بالاترین سطح علمی نشان داده می شود. فارغ التحصیلان ما مورد تقاضای طیف وسیعی از کارفرمایان بالقوه هستند.

Miskolc شهری است که در شمال شرقی مجارستان واقع شده است و بیشتر به دلیل صنعت خود شناخته شده است. همچنین مقر شهرستان Borsod-Abauj-Zemplén و مرکز علمی و فرهنگی منطقه شمال مجارستان است.

از Miskolc، منطقه معروف شراب Tokaj در دسترس است و می‌توانید گشت‌وگذارهای زیبایی را به کوه‌ها و دریاچه‌های مجاور یا شهرهای تاریخی از جمله Eger، Sárospatak و Szilvásvárad زیبا ببرید.

University of Miskolc از دانشجویان هدفمند و با انگیزه ای استقبال می کند که هدفشان واجد شرایط بودن در یک محیط آکادمیک سنتی و در عین حال مدرن و تازه است.

پذیرش ها

ویژگی های پردیس

 • اندازه پردیس:

  30

 • معماری برجسته:

  4

 • تعداد ساختمانها:

  13

 • محل اقامت:

  7 dormitories

مکان ها

 • Miskolc

  H-3515 Miskolc-Egyetemváros, , Miskolc

سوالات