Keystone logo
University of Michigan-Dearborn College of Business

University of Michigan-Dearborn College of Business

University of Michigan-Dearborn College of Business

مقدمه

با ارائه یک لیسانس در مدیریت بازرگانی با 9 غلظت ممکن و هفت برنامه کارشناسی ارشد ، ما دانشجویان را با طیف متنوعی از فرصت ها برای ادامه سفر خود به عنوان رهبران و بهترین ها ، فراهم می کنیم. و پس از توسعه یکی از اولین برنامه های MBA آنلاین در کشور ، ما همچنان به دانشجویان سنتی و بزرگسالان شاغل انعطاف پذیری برای تکمیل دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را با سرعت خود ارائه می دهیم.

چشم انداز کالج تجارت این است که بر اساس سنت کیفی Block M با داشتن یک رهبر فکری شناخته شده برای ایجاد تأثیر مثبت بر جوامعی که ما خدمت می کنیم و همچنین برای ارتقا چشم انداز جهانی از طریق یادگیری فعال ، آموزش مرتبط و تحقیقات تأثیرگذار ، ایجاد کند. ماموریت این است که یک آموزش تجاری چالش برانگیز و جذاب ارائه دهیم که از طریق تأکید متعادل بر یادگیری فعال و آموزش و تحقیقات دقیق و مرتبط ، دیدگاه های فکری و فرصت های شغلی دانشجویان ما را گسترش دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Dearborn

    Evergreen Road,4901, 48128, Dearborn

    برنامه ها

    سوالات