Keystone logo
© University of Miami
University of Miami Department of Cinematic Arts

University of Miami Department of Cinematic Arts

University of Miami Department of Cinematic Arts

مقدمه

دپارتمان هنرهای سینمایی، مرکز آموزش و بورس تحصیلی میامی در تولید فیلم، تاریخ و تئوری، مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد هنرهای زیبا را در زمینه روایی و مستند ارائه می دهد. در مقطع کارشناسی، سینما در چارچوب آموزش هنرهای رسانه ای، با تاکید بر روابط پیچیده بین هنرهای سمعی و بصری، جامعه و فناوری تدریس می شود.

برنامه درسی برای کارشناسی ارشد در رشته های هنرهای زیبا بر تخصص فیلم در زمینه نوآوری روایی، تغییرات اجتماعی و فناوری های نوظهور تأکید دارد. سینما به‌عنوان یک عمل فرهنگی که هم هوش گمانه‌زنی و هم دانش عملی را در بر می‌گیرد درک می‌شود. هر دانش آموز یک دوره تحصیلی شخصی را حول محوری از دوره های مورد نیاز می سازد که نشان دهنده دانش ضروری برای آموزش امروز یک سازنده رسانه است.

این دپارتمان همچنین پشتیبانی و نظارت برنامه ریزی درسی را برای تأکید انتخابی در مطالعات فیلم برای دانشجویان دکتری در دانشکده ارتباطات و سایر واحدهای دانشگاهی در دانشگاه ارائه می کند. دانشجویان دپارتمان هنرهای سینمایی از اندازه کوچک آن، ادغام کامل آن با موسسات هنری محلی و جامعه گسترده فارغ التحصیلان لس آنجلس بهره می برند.

در سال های اخیر، مدرسه یک ترم قوی در برنامه لس آنجلس و همچنین مشارکت با سازمان های هنری (Oolite Arts، موزه هنر و طراحی MDC، بنیاد نایت) و موسسات فیلم (ساندنس و پراگ) ایجاد کرده است. با توجه به اینکه چندین عضو هیئت علمی تمام وقت به طور همزمان حرفه خود را به عنوان فیلمساز تمرینی حفظ می کنند، دانش دست اول در مورد صنعت به سرعت در حال تحول به دانش آموزان ارائه می شود.

دپارتمان هنرهای سینمایی نیز خوش شانس است که از حمایت متخصصان بازدیدکننده از سراسر جهان برای آموزش فیلم برخوردار است. فرصت های تحصیلی ما در خارج از کشور (یونان، ژاپن، جمهوری چک) دانشجویان را با جنبه های تمرین بین المللی و مجموعه متنوعی از روش های رسانه ای آشنا می کند.

مکان ها

  • Miami

    5100 Brunson Drive, Coral Gables, 33146, Miami

سوالات