Keystone logo
University Of Manizales  (Universidad De Manizales)

University Of Manizales (Universidad De Manizales)

University Of Manizales  (Universidad De Manizales)

مقدمه

دانشگاه Manizales یک نهاد آموزشی منطقه ای است که تاریخ خود را در 24 جولای 1972 به عنوان تعاونی برای ارتقاء آموزش عالی آغاز کرد. در سال 1983 ، بنیاد دانشگاه Manizales شد. و سرانجام ، وزارت آموزش و پرورش ملی ، از طریق قطعنامه شماره 2317 سال 1992 ، به عنوان دانشگاه به عنوان نهاد به رسمیت شناخته شد.

دوشنبه ، 24 ژوئیه 1972 ، ساعت 6:30 بعد از ظهر ، 200 دانش آموز کلاس های حسابداری عمومی ، حقوق ، اقتصاد و روانشناسی را در مقر موسسه فناوری صنعتی آغاز کردند. در حال حاضر ، دانشگاه مانیزالس حدود پنج هزار دانشجو دارد که حرفه حرفه ای خود را در برنامه های دانشگاهی دنبال می کنند و در پنج زمینه دانش توزیع شده اند: علوم اجتماعی ، علوم اقتصادی ، علوم مهندسی ، علوم حقوقی و علوم بهداشتی. . این پانورامای دانش به طور مناسب با اعتبارنامه های با کیفیت برنامه های دانشگاهی خود ، که دارای صلاحیت 158 از اعضای آن به عنوان استاد از جمله معلمان و مدیران است ، تأیید می شود. و 18 پزشک ، همچنین بین استادان و مدیران توزیع شده است.

همه موارد فوق ، تأکید می کنند که دانشگاه مانیزالس ، در فرایند تاریخی خود ، به چراغی از واقعیت تبدیل شده است ، که ماهیت آن توسط سه بعد مهم پشتیبانی می شود: تحقیق ، آموزش و نمایش اجتماعی. خود دانشگاه ، از طریق فارغ التحصیلان خود ، نه تنها با پدیده های اجتماعی و سایر شهروندان در ارتباط مستقیم است ، بلکه این متخصصان دارای صلاحیت بالایی برای تعامل سریع و کارآمد با بخش های دولتی ، تجاری و دولتی هستند. مشاغل شهر ، منطقه و کشور.

مکان ها

  • Manizales

    Carrera 9a,## 19-03, 170001, Manizales

    سوالات