Keystone logo
© ©University of Manitoba
University of Manitoba Undergraduate

University of Manitoba Undergraduate

University of Manitoba Undergraduate

مقدمه

ما افرادی را از سراسر جهان جذب می کنیم که ایده ها و چشم انداز ما را برای تغییرات مثبت به اشتراک می گذارند. ما معتقدیم که چالش ها را پذیرفته و اقدام می کنیم. دانش آموزان ، محققان و فارغ التحصیلان صدای منحصر به فرد خود را برای یادگیری و کشف به ارمغان می آورند ، شیوه های جدیدی برای انجام کارها ایجاد می کنند و در گفتگوهای مهم در موضوعاتی که از حقوق بشر تا سلامت جهانی تا تغییرات آب و هوا اهمیت بیشتری دارند مشارکت می کنند. ما جایی هستیم که تخیل و عمل با هم برخورد می کنند.

در دانشگاه مانیتوبا (UM) فرصت های بی شماری برای کشف اشتیاق و Pathways خواهید یافت که شما را به یادگیری و تجربه دانشجویی استثنایی می رساند. از اولین روزهای تحصیل شما در کنار ما تا جشن فارغ التحصیلی شما ، ما از شما حمایت می کنیم و به اهداف تحصیلی و شغلی خود کمک می کنید. به عنوان یک دانشجوی UM ، شما بخشی از یک جامعه غنی و متنوع از نظر فرهنگی خواهید بود که در آن این فرصت را خواهید داشت تا با اساتید و دانشجویان سراسر جهان ملاقات کرده ، دیدگاه های منحصر به فرد را کشف کرده و به دنبال کارهای جدید باشید.

ما از شما حمایت می کنیم و شما را به چالش می کشند تا اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و نه تنها زندگی خود ، بلکه زندگی افراد جامعه ، استان شما و جهان را غنی سازید. بیا با ما درس بخوان!

ویژگی های پردیس

دانشگاه مانیتوبا علاوه بر دو پردیس اصلی - فورت گری و بناتین - دارای چندین سایت ماهواره ای در سراسر استان و تنظیمات تحقیقاتی در سراسر جهان است. این دانشگاه دارای امکانات جدید و مدرن است که با ساختمان‌های تاریخی تکمیل شده است که بیش از یک قرن است که محوطه دانشگاه را تعریف کرده‌اند. این فضاهای نوآورانه تجربیات دانشجویان، جامعه ما و بازدیدکنندگان پردیس را غنی می کند. فضاهای ما را در زیر کاوش کنید.

قدردانی از مناطق سنتی

دانشگاه مانیتوبا در سرزمین اصلی Anishinaabeg، Cree، Oji-Cree، Dakota و Dene Peoples و در سرزمین اصلی ملت Métis واقع شده است. ما به معاهده‌هایی که در این سرزمین‌ها بسته شده است احترام می‌گذاریم، آسیب‌ها و اشتباهات گذشته را می‌پذیریم و خود را وقف می‌کنیم تا در مشارکت با جوامع بومی با روح آشتی و همکاری پیش برویم.

فضاهای بومی در محوطه دانشگاه

دانشگاه مانیتوبا متعهد است که دیدگاه‌ها و دانش بومی را در سراسر محوطه‌های دانشگاهی خود ایجاد کند و روابط محترمانه با جوامع بومی ایجاد کند. علاوه بر چندین فضای اختصاصی بومی، اصول برنامه ریزی و طراحی بومی تحت هدایت یک کمیته و کمیته فرعی مشاوره بومی ایجاد شد.

چشم انداز فرهنگی پردیس فورت گاری، تاریخ های بومی و محیطی قبل از استعمار سرزمین ها را به عنوان اجزای قابل مشاهده و مهم محیط پردیس، و به عنوان بخش مهمی از فرهنگ، میراث و هویت پردیس به رسمیت می شناسد. این سند مضامین، ایده‌ها و موضوعات دیگری را ارائه می‌دهد که باید در هنگام انجام کار برنامه‌ریزی و طراحی بررسی و بر اساس آنها ساخته شود.

    مکان ها

    • Winnipeg

      Room 424 UMSU University Centre 66 Chancellor’s Circle University of Manitoba (Fort Garry campus), MB R3T 2N2, Winnipeg

    سوالات