Keystone logo
University of Louisville Department of Industrial Engineering

University of Louisville Department of Industrial Engineering

University of Louisville Department of Industrial Engineering

مقدمه

مدرسه سرعت تنها جایی در مشترک المنافع کنتاکی است که می توانید در آن مهندسی صنایع بخوانید. ما BSIE، MEngIE، MSIE (در دانشگاه و آنلاین)، MEngEM (فقط آنلاین)، و Ph.D. سه همکاری مورد نیاز در برنامه BSIE تجربه عملی مورد نیاز را برای دانش آموزان فراهم می کند تا به آنها کمک کند تا نظریه و عمل را پل بزنند. Pathway منحصر به فرد Accelerated Pathway اجازه می دهد تا هر دو مدرک BS و Master را در کمتر از 5 سال دریافت کنید. دو برنامه فارغ التحصیل آنلاین (MSIE و MEngEM) به متخصصان شاغل اجازه می دهد تا آموزش های پیشرفته ای کسب کنند و در حرفه خود رشد کنند. بورسیه های مبتنی بر شایستگی در همه برنامه ها برای کمک به جبران هزینه های آموزشی موجود است.

چرا رشته مهندسی صنایع را انتخاب کنید؟

مدرک مهندسی صنایع درها را به روی مشاغل با فناوری پیشرفته در مدیریت فرآیند، لجستیک و طراحی سیستم‌های مقیاس بزرگ مانند کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها یا حتی پارک‌های موضوعی باز می‌کند! به عنوان یک دانشجوی مهندسی صنایع، نحوه عملکرد سازمان ها، طراحی و بهبود سیستم های پیچیده و مطالعه ساخت برای تحقق و تولید محصول را خواهید آموخت. پس از فارغ‌التحصیلی، می‌توانید مهارت‌های خود را در هر صنعتی به کار ببرید و در عین حال از مسیر داخلی برای نقش‌های مدیریتی در حین کار با افراد استفاده کنید.

مأموریت

ماموریت برنامه های مهندسی صنایع ما که با بیانیه ماموریت دانشگاه لوئیزویل و بیانیه ماموریت دانشکده مهندسی سرعت JB همسو است، این است:

"فرصت های آموزشی برجسته مهندسی صنایع را برای دانشجویان منطقه ای، ملی و بین المللی فراهم می کند، در حالی که تعهد اجتماعی خود را به توسعه دانش جدید از طریق ادغام تحقیقات، بورس تحصیلی و عمل حفظ می کند."

اهداف آموزشی برنامه

طی چند سال پس از فارغ التحصیلی از برنامه مهندسی صنایع، انتظار می رود فارغ التحصیلان:

 • موفق در کار حرفه ای مهندسی صنایع،
 • ارتباطات موثر و بازیکنان تیم، و
 • درگیر خدمات حرفه ای و یادگیری مادام العمر.

معیارهای برنامه

 • برنامه درسی باید فارغ التحصیلان را برای طراحی، توسعه، پیاده سازی و بهبود سیستم های یکپارچه که شامل افراد، مواد، اطلاعات، تجهیزات و انرژی است، آماده کند.
 • برنامه درسی باید شامل دستورالعمل های عمیق برای انجام یکپارچه سازی سیستم ها با استفاده از شیوه های تحلیلی، محاسباتی و تجربی مناسب باشد.
 • شواهدی باید ارائه شود که اعضای هیئت علمی برنامه عملکرد حرفه ای را درک کرده و ارز را در حوزه های حرفه ای مربوطه خود حفظ کنند.
 • هیئت علمی برنامه باید مسئولیت و اختیار کافی برای تعریف، بازنگری، اجرا و دستیابی به اهداف برنامه داشته باشد.

نتایج دانشجویان

هیئت علمی گروه مهندسی صنایع به طور فعال تمام جنبه های برنامه ها را نظارت می کند تا اطمینان حاصل شود که اهداف برآورده شده و فارغ التحصیلان نتایج زیر را نشان می دهند:

 • توانایی شناسایی، شکل دادن و حل مشکلات مهندسی پیچیده با استفاده از اصول مهندسی، علم و ریاضیات؛
 • توانایی استفاده از طراحی مهندسی برای تولید راه حل هایی که نیازهای مشخص را با در نظر گرفتن سلامت عمومی، ایمنی و رفاه و همچنین عوامل جهانی، فرهنگی، اجتماعی، محیطی و اقتصادی مواجه می سازد.
 • توانایی برقراری ارتباط موثر با مخاطبین؛
 • توانایی به رسمیت شناختن مسئولیت های اخلاقی و حرفه ای در شرایط مهندسی و ایجاد قضاوت آگاهانه، که باید تاثیر تصمیمات مهندسی در زمینه های جهانی، اقتصادی، محیط زیست و اجتماعی را در نظر بگیرد.
 • توانایی کارکرد موثر در تیمی که اعضای آن با یکدیگر رهبری می کنند، محیطی مشترک و جامع را ایجاد می کنند، اهداف، برنامه های کاری و اهداف را ایجاد می کنند؛
 • توانایی توسعه و انجام آزمایش های مناسب، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها، و استفاده از قضاوت مهندسی برای نتیجه گیری؛ و
 • توانایی به دست آوردن و اعمال دانش جدید در صورت نیاز، با استفاده از استراتژی های یادگیری مناسب.

اعتباربخشی

برنامه های لیسانس علوم در مهندسی صنایع (BS IE) و کارشناسی ارشد مهندسی در مهندسی صنایع (MEng IE) توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET معتبر هستند.

برنامه Co-op توسط شورای آمریکایی برای آموزش تعاون (ACCE) تایید شده است.

کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع (MS IE)، کارشناسی ارشد مهندسی در مدیریت مهندسی آنلاین (MEEMO) و دکترای فلسفه در مهندسی صنایع (Ph.D. IE) توسط انجمن کالج ها و مدارس جنوب تایید شده است.

مکان ها

 • Louisville

  JB Speed Building, #306 J. B. Speed School of Engineering University of Louisville, 40292, Louisville

  سوالات