Keystone logo
University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

مقدمه

درباره کالج کسب و کار

کالج بازرگانی دانشگاه لوئیزویل از طریق برنامه های دانشگاهی ، تحقیقاتی و فعالیتهای تبلیغاتی در سطح جامعه ، نشاط فکری و اقتصادی شهر ما ، منطقه و جهان گسترده تر تجارت را تقویت می کند. ما به شدت اعتقاد داریم که زندگی از طریق کارآفرینی ، نوآوری ، تفکر انتقادی و دقیق ، ایده های متنوع و افراد بهبود می یابد.

رویکرد ما

ما در حال آموزش رهبران فردا هستیم. ما یک جامعه متنوع ، فراگیر و پشتیبان هستیم. ما از ریسک پذیری ، کنجکاوی و تجربه عملی ارزش قائل هستیم. همه با هم تعهد به تعالی گره خورده اند. LEAP مخفف اختصاری است که بیانگر آنچه درباره کالج تجارت بی نظیر است است. این نقاط تمایز ، هدف ما را تعریف می کنند و فعالیتهای خود را همانطور که به جلو می رویم هدایت می کنیم.

LEAP: نقاط تمایز ما

روح دوره های کارآفرینی از طریق هر کاری که در دانشکده تجارت دانشگاه لوئیزویل انجام می دهیم. این برای رشد جامعه ، ایجاد شغل و رونق بسیار مهم است. ما به دانش آموزانی که سازنده ، آفریننده و سازنده هستند متعهد هستیم. ما به آنها ابزاری می دهیم تا آن روحیه کارآفرینی را تغییر دهند و دنیا را تغییر دهند. این تعهد توسط LEAP رمزگذاری شده است - مخفف اختصاری (اصول شتاب کارآفرینی لوئیزویل) برای خصوصیات کالج که اهداف مدرسه را تعریف می کند و فعالیت ها را راهنمایی می کند.

 • ل (لوئیزویل): کالج تجاری دانشگاه لوئیزویل عمیقا و عمدا "لوییزویل" است. ما بر نقاط قوت شهر بنا شده ایم و به روش های هدفمند و متقابل در این نقاط قوت کمک می کنیم. ما متعهد هستیم که همه لوئیزویل و همه شهروندان آن را بهتر کنیم زیرا در همان زمان ، شهر ما را تعریف می کند و استراتژی ها و برنامه های ما را پایه گذاری می کند. این یک دیدگاه استانی نیست؛ کالج تجارت بخش مهمی از آنچه لوئیزویل را به یک شهر مهم جهانی تبدیل می کند.
 • E (کارآفرینی): ما در توسعه ذهنیت کارآفرینی متمرکز بر احتمالات و دستیابی به تخصص از فرصت ها ، قدرت نشان داده شده ای داریم. این جهت گیری کارآفرینی در برنامه هایی متمرکز شده است که به طور خاص روی ایجاد سرمایه گذاری های جدید متمرکز است و از همه برنامه های ما رنج می برد ، و ذهنیت های خوش بینانه به رسمیت شناختن فرصت ها و تغییر خلاق را برای همه دانشجویان فراهم می آورد.
 • پاسخ (شتاب دهنده): ما سابقه موفقیت بزرگی و اشتیاق بی وقفه برای ایجاد دسترسی به همه و تسریع در زندگی را برای دستیابی به جاه طلبی های اصولی داریم. این تأکید بر شتاب بخشیدن به زندگی ، بر شمول پیشگویی همه - بر همه زندگی ها ، صرف نظر از تفاوت ها ، دیده شده و دیده نشده - و پذیرش پیش زمینه ها و دیدگاه های متنوع در یک سازمان متنوع ، تغذیه کننده و پشتیبان تأکید دارد.
 • پ (اصولی): ما متعهد هستیم كه جایگاه دانشكده را به عنوان یك رهبر جهانی در تولید شهروندان اصولی و رهبران مشاغل كه با اخلاق و با صداقت عمل می كنند ، تأمین كنیم و به تشكیل سازمانهای پایدار و با مسئولیت اجتماعی بپردازیم كه جهان را مطابق با ارزش ها و آرمان های آنها تغییر می دهند.

مأموریت

کالج بازرگانی دانشگاه لوئیزویل برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد با کیفیت بالا را ارائه می دهد که دانشجویان ما را برای مشاغل مسئول و پاداش آماده می کند. ما از طریق برنامه های دانشگاهی ، تحقیقاتی و فعالیتهای تبلیغاتی در سطح جامعه ، نشاط فکری و اقتصادی شهر ، منطقه و جامعه تجاری گسترده تر را تقویت می کنیم. ما در حال ساختن چیزی هستیم که دوام دارد.

چشم انداز

کالج تجاری دانشگاه لوئیزویل به طور گسترده ای به عنوان مدرسه پیشرو در این منطقه و یکی از مدارس برجسته تجارت شهری در ایالات متحده شناخته خواهد شد. برای تحقق این موارد:

 • با ارائه برنامه هایی که چشم انداز کارآفرینی را در بین دانشجویان ما پرورش می دهد ، بر شهرت ملی ما در حوزه کارآفرینی ایجاد کرده و فرصتی را برای دانش آموزان ما فراهم می آورد تا توانایی های خود را در یک فضای رقابتی نشان دهند.
 • به استادان و دانشجویان مقطع کارشناسی ، طیف گسترده ای از تجارب یادگیری بین المللی را ارائه دهید و فرصتی برای تدریس و پژوهش در خارج از کشور به اساتید ارائه دهید.
 • فرصت های ویژه دانشجویان را برای تخصص های کاربردی ارائه دهید.
 • یک منوی خلاقانه از پیشنهادات برنامه های تجاری فارغ التحصیل کنید.
 • یک محیط تحقیقاتی دانشکده حمایتی ایجاد کنید که مطابق با مأموریت دانشگاه ما برای تبدیل شدن به یک دانشگاه برتر تحقیقاتی کلانشهر باشد.
 • از طریق برنامه های دانشگاهی و فعالیتهای تبلیغاتی در سطح جامعه ، نشاط اقتصادی منطقه را تقویت کنید.

کالج رتبه بندی کسب و کار

دانشگاه لوئیزویل مفتخر است به عنوان یکی از برترین برنامه های MBA در جهان شناخته شود. تمرکز ما روی کارآفرینی و شرکتهای آزاد یکی از بهترین کالج های تجاری را برای دانش آموزان و دانشکده های مجهز که می خواهند چیزی را که دوام دارد ایجاد می کند.

بهترین رتبه های کارشناسی ارشد 2019 در سراسر جهان

 • 45 MBA تمام وقت
 • 56 MBA حرفه ای
 • 63 MBA کارآفرینی
 • 32 کارشناسی ارشد حسابداری (MAC)
 • 37 MBA اجرایی.

مشارکت جامعه

یک جامعه پر رونق لوئیزویل در قلب ماموریت کالج تجارت قرار دارد. و این یک خیابان یک طرفه نیست. ما برای اعضای جامعه از جمله دانش آموزان دبیرستانی ، برنامه ها ، مسابقات مشاغل و منابع داریم ، اما ما دانش آموزان را نیز برای یادگیری و بهره مندی از جامعه می فرستیم.

دانشگاه و شهر شریک هستند. با هم ، می توانیم به مشکلاتی که جامعه ما با آن روبرو است ، بپردازیم. از طریق دسترسی دبیرستان ، برنامه بلندگو Thrivals ما ، Project Build و موارد دیگر ، ما قصد داریم منطقه را تغییر دهیم. درباره فرصتهای موجود در مدرسه ، تجارت ، خانواده یا سازمان خود بیشتر بدانید.

ویژگی های پردیس

کالج کسب و کار در پردیس اصلی UofL که به نام پردیس بلکنپ نیز شناخته می شود، واقع در جنوب مرکز شهر لوئیزویل واقع شده است. با مساحت 274 هکتار، هفت کالج از 12 کالج دانشگاهی (و بازیگران مجسمه متفکر آگوست رودن) را در خود جای داده است. بلکنپ همچنین خانه چندین مورد از امکانات ورزشی ما از جمله استادیوم فوتبال (استادیوم کاردینال)، استادیوم سافت بال (اوسلی بی فریزیر کاردینال پارک)، استادیوم پیست و فوتبال کاردینال، مرکز تنیس باس راد، و استادیوم بیسبال (استادیوم جیم پترسون) است. ). تیم های بسکتبال ما در مرکز شهر در یام بازی می کنند! مرکز.

  الزامات ویزا

  اگر در حال حاضر دانشجوی F1/J1 در ایالات متحده هستید

  لطفاً یک فرم پیشنهاد انتقال از مرکز بین المللی دریافت کنید. یک کپی از I-20 یا DS2019 فعلی خود ، صفحه ویزا و کارت I-94 را به مرکز بین المللی-UofL ارسال کنید. فرم I-20 یا DS2019 از UofL تا فرم توصیه نمی تواند صادر شود. I-20 ، صفحه ویزا و نسخه های کارت I-94 دریافت شده است. شما همچنین باید توسط مدرسه فعلی خود به صورت الکترونیکی در SEVIS منتقل شوید.

  پذیرش در UofL برای سطح خاصی از تحصیل در یک مدرسه خاص است. پذیرش برای یک سطح از تحصیل در یک موضوع معین به این معنی نیست که پذیرش در یک مقطع بالاتر یا در یک رشته دیگر به دنبال آن خواهد بود. پذیرش به عنوان یک دانشجوی غیر مقطع عالی ، ویژه یا مشروط به این معنا نیست که نامزدی برای مدرک بعداً نتیجه خواهد شد. همچنین تحصیل در کلاسهای پیش حرفه ای یا کارشناسی ، پذیرش در یک برنامه حرفه ای یا کارشناسی ارشد را تضمین نمی کند. تکمیل موفقیت آمیز برنامه فشرده انگلیسی به عنوان زبان دوم (IESL) پذیرش در یک برنامه دانشگاهی را تضمین نمی کند مگر اینکه چنین تعهد کتبی به شما داده شده باشد.

  توجه: UofL معمولاً متقاضیان بین المللی را به عنوان دانشجوی غیر لیسانس یا ویژه قبول نمی کند.

  هنگامی که تمام الزامات دفتر پذیرش و مرکز بین المللی را برآورده کرده اید ، UofL گواهی صلاحیت را صادر می کند (فرم I-20 برای ویزای دانشجویی F1 یا DS 2019 برای Exchange Visitor J1). این گواهی برای اخذ ویزای آمریکا ضروری است. این فرم صلاحیت شما را برای پذیرش به عنوان شرایط تحصیلی ، سطح مهارت انگلیسی و تأیید حمایت مالی تأیید می کند. هزینه برآورد شده یک سال تحصیلی نیز شامل می شود. قبل از تعیین وقت مصاحبه ویزا ، باید هزینه SEVIS را بپردازید. گواهی به همراه گذرنامه معتبر ، اثبات حمایت مالی کافی برای تحصیل و رسیدی که نشان دهنده پرداخت هزینه SEVIS است ، باید در زمان مصاحبه ویزا به کنسولگری یا سفارت ایالات متحده در کشور خود برده شود. س Questالات مربوط به I-20 یا DS 2019 ممکن است از طریق پست الکترونیکی به مرکز بین المللی ارسال شود

  تصمیم شما برای تحصیل در ایالات متحده نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. توصیه می کنیم برای مشاوره و مطالب مرجع در مورد کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده با کنسولگری/ سفارت ایالات متحده تماس بگیرید.

  بورسیه و بودجه

  میزانآخرین مهلت تقاضا
  College of Business Endowed Scholarships5,000 USDFebruary 15, 2021
  Young Professionals Association of LouisvilleFebruary 15, 2021

  رتبه بندی

  کالج رتبه بندی کسب و کار

  دانشگاه لوئیزویل مفتخر است به عنوان یکی از برترین برنامه های MBA در جهان شناخته شود. تمرکز ما روی کارآفرینی و شرکتهای آزاد یکی از بهترین کالج های تجاری را برای دانش آموزان و دانشکده های مجهز که می خواهند چیزی را که دوام دارد ایجاد می کند.

  بهترین رتبه های کارشناسی ارشد 2019 در سراسر جهان

  • 45 MBA تمام وقت
  • 56 MBA حرفه ای
  • 63 MBA کارآفرینی
  • 32 کارشناس ارشد حسابداری (MAC)
  • 37 MBA اجرایی.

  اعتیار سنجی ها

  AACSB معتبر شناخته شد

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Louisville

   110 W Brandeis Ave Louisville, KY 40208, , Louisville

  سوالات