Keystone logo
University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

مقدمه

مقدمه

به University of Liverpool Online Programmes خوش آمدید.

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما مسیری مقرون به صرفه و راحت برای پیشبرد یادگیری و پیشرفت در حرفه شما فراهم می کند. شما یک مدرک معتبر از یک دانشگاه معتبر بریتانیا و یکی از اعضای گروه راسل، گروهی متشکل از 24 دانشگاه تحقیقاتی بریتانیا که متعهد به حفظ بالاترین استانداردهای ممکن در زمینه تحقیق و آموزش هستند، دریافت خواهید کرد.

پرتره یک زن تجاری بالغ متمرکز که روی یک لپ تاپ کار می کند در حالی که در خانه پشت میز نشسته است

چرا با University of Liverpool Online Programmes

همه برنامه های ما به طور ویژه برای یادگیری آنلاین طراحی شده اند. آموزش و ارزیابی ها به صورت انعطاف پذیر از طریق پیشرفته ترین پلت فرم آموزشی ما ارائه می شود و به شما امکان دسترسی به تمام منابع و پشتیبانی مورد نیاز برای تکمیل مطالعات خود را به صورت آنلاین می دهد. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه خود، از شما دعوت می شود تا در پردیس زیبای دانشگاه لیورپول در شمال غربی انگلستان فارغ التحصیل شوید.

درباره ما

دانشگاه لیورپول از سال 2000 برنامه های آنلاین ارائه می دهد. ما به عنوان یکی از ارائه دهندگان پیشرو در زمینه تحصیلات تکمیلی کاملا آنلاین در اروپا شناخته شده ایم. با تمرکز بر پیشرفت شغلی و همکاری جهانی، برنامه های ما برای حرفه ای های جاه طلب با چندین سال تجربه در محل کار طراحی شده است، که مایلند مدرک معتبری کسب کنند در حالی که تعهدات موجود خود را به خطر نیندازند.

نمای نزدیک از بالا مرد جوان آفریقایی آمریکایی در حال تایپ پیامک روی صفحه کلید لپ تاپ مدرن، کارمند مرد دو نژادی پشت میز نشسته و با کامپیوتر کار می کند، با مشتری مشورت می کند یا آنلاین مطالعه می کند، مفهوم فناوری

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Liverpool

    Liverpool, بریتانیا

    سوالات