Keystone logo
University of Lisbon - Medfor

University of Lisbon - Medfor

University of Lisbon - Medfor

مقدمه

Universidade de Lisboa (ULisboa) بزرگترین و معتبرترین دانشگاه پرتغال است و یکی از دانشگاههای برجسته اروپا است. وارث یک سنت دانشگاهی است که بیش از هفت قرن طول می کشد ، ULisboa در ژوئیه 2013 ، به دنبال ادغام Universidade Técnica de Lisboa و Universidade de Lisboa ، وضعیت فعلی خود را به دست آورد.

ULisboa زمینه های مختلف دانش را گرد هم آورده و دارای موقعیت ممتازی برای تسهیل تکامل معاصر علوم ، فناوری ، هنرها و علوم انسانی است. کیفیت آموزش ، تحقیق ، نوآوری و فرهنگ ULisboa استعدادهای فزاینده ای را از سراسر جهان جذب می کند.

به ULisboa خوش آمدید

Universidade de Lisboa (ULisboa) بزرگترین موسسه آموزش عالی در پرتغال و یکی از معتبرترین دانشگاههای اروپا است.

تحصیل در ULisboa به معنای حضور در یک دانشگاه مردم گرا است که شایستگی هایی دارد و به آموزش با کیفیت بالا و پیش بینی آن در صحنه بین المللی علم و نوآوری متعهد است.

ULisboa بیش از 400 درجه در تمام مناطق آگاه فراهم می کند. این م institutionسسه با کارکنان دانشگاهی متشکل از 3.500 استاد و بیش از 400 محقق ، به جهانی 50،000 دانشجو خدمت می کند.

کیفیت تحقیق ، نوآوری و فرهنگ در مدارس ULisboa تعداد فزاینده ای از استعدادهای بین المللی را جذب می کند که به دنبال توسعه پروژه ها در بالاترین سطح با واحدهای تحقیق و گروه ها هستند.

ULisboa افراد حرفه ای را برای جهانیان آماده می کند و به آنها مهارت لازم برای تأمین خواسته های بازار جهانی را می دهد. بیش از 550 توافق نامه و پروتكل كه با م institutionsسسات بین المللی جشن گرفته می شود و تعهد روزمره ULisboa را برای ارائه یك آموزش كامل ، با كیفیت و برجسته تقویت می كنند ، به این منظور كمك می كنند.

دسترسی و ورود به ULisboa

اساسنامه دانشجویان بین المللی ، که در مارس 2014 منتشر شد ، پذیرش دانشجویان بین المللی را در مقاطع تحصیلی بالاتر پرتغالی ، دوره 1 و کارشناسی ارشد یکپارچه ، از طریق مسابقه پذیرش ویژه دانشجویان بین المللی ، که دانشجویان نامزد خارجی دارای مدرک دیپلم مجاز است ، تعیین می کند. پایان تحصیلات متوسطه در کشور خود.

از اساسنامه دانشجویی بین المللی دانشجویان ملی که به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا تعلق دارند یا دانشجوی ملی پوش یکی از کشورهای اتحادیه اروپا نیستند ، به مدت بیش از دو سال به طور قانونی در پرتغال زندگی می کنند بدون وقفه. اگر دانشجویان تحصیلات متوسطه را به پایان رسانده اند ، امتحانات ورودی را گذرانده اند و پیش شرط های لازم را برآورده کرده اند ، ممکن است از طریق رژیم عمومی برای پذیرش ، در سیستم آموزش عالی پرتغال پذیرش بگیرند.

Tenement houses in Lisbon
Joel Filipe / unsplash

دانشکده کشاورزی - ISA

Instituto Superior de Agronomia (ISA) ، دانشکده کشاورزی ، بزرگترین و واجد شرایط ترین مدرسه تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی در علوم کشاورزی ، در پرتغال است و دانش آن در سطح ملی و بین المللی شناخته شده است.

با بیش از 100 سال تجربه ، این آموزش را با توجه به کیفیت و مدرن سازی ، هم با تکامل فن آوری و هم واقعیت کشور تنظیم کرده است.

ISA در سال 1930 در دانشگاه فنی لیسبون ادغام شد. از سال 2013 به دلیل ادغام دانشگاه فنی لیسبون و دانشگاه سابق لیسبون ، بخشی از دانشگاه لیسبون شد. این دانشگاه حدود 1500 دانشجو در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ، دانشکده ای متشکل از 116 معلم و 47 محقق دارد.

واقع در قلب لیسبون ، Tapada da Ajuda - یک پارک زیست محیطی و گیاه شناسی با حدود 100 هکتار مورد توجه قرار گرفته است - همچنین مکانی دلپذیر برای رویدادها ، فعالیت های تفریحی و کشف مکان هایی مانند آمفی تئاتر جالب سنگ است ، بلدیر ، باغ پارادا ، میدان راگبی ، رصدخانه نجوم ، غرفه نمایشگاه ، سالن نمایش لاگوآ برانکا و سایر موارد.

مکان ها

  • Lisbon

    Tapada da Ajuda 1349-017, Lisboa Portugal, 1349-017, Lisbon

سوالات