Keystone logo
© University of Lincoln
University of Lincoln

University of Lincoln

University of Lincoln

مقدمه

University of Lincoln خانه جامعه رو به رشدی از دانش‌آموزان از سراسر جهان است و ما خوشحالیم که در نظر دارید به ما بپیوندید.

از زمانی که اعلیحضرت ملکه اولین ساختمان University of Lincoln را در پردیس استخر بریفورد افتتاح کرد، ما پذیرای بیش از 90000 دانشجو از 135 کشور بوده ایم. امروز، ما در فهرست 150 دانشگاه برتر جهان در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جوان تایمز (THE) در سال 2020 قرار داریم و همچنین به عنوان دانشگاه مدرن سال در راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی تایمز گود در سال 2021 معرفی شده‌ایم.

در University of Lincoln، ما دانش آموزان را در مرکز هر کاری که انجام می دهیم قرار می دهیم. ما به تدریس مبتکرانه شهرت داریم و در رتبه بندی QS Stars در سال 2020 به طور کلی امتیاز پنج ستاره دریافت کردیم و در چارچوب تعالی آموزش ملی (TEF) 2017 به طلا، بالاترین استاندارد ممکن، اعطا شد.

موقعیت مکانی عالی

به عنوان دانشجو در University of Lincoln، در یکی از شهرهای بزرگ تاریخی اروپا زندگی خواهید کرد،

با سابقه ای به 300 سال قبل از میلاد. در کنار بقایای میراث رومی لینکلن، این شهر همچنین خانه تعدادی از بناها و بناهای تاریخی است، از جمله کلیسای جامع لینکلن که در سال 1072 ساخته شد و زمانی بلندترین ساختمان در جهان بود. این شهر همچنین خانه قلعه لینکلن است که نزدیک به 1000 سال است که بر افق شهر نظارت داشته است.

لینکلن مکانی فوق العاده برای زندگی، تحصیل و کار است و در سال 2017 توسط The Telegraph به عنوان یکی از 20 شهر برتر بریتانیا معرفی شد. در سال 2016، لینکلن به عنوان دوستانه ترین مکان در بریتانیا توسط برنامه ناهار بزرگ پروژه Eden و کسانی که در اینجا زندگی می کنند، نامگذاری شد. اخیراً، بر اساس راهنمای دانشگاه تایمز گود ۲۰۲۰، لینکلن به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای دانشجویی در بریتانیا معرفی شده است.

ممکن است فکر نکنید که شهرستان لینکلن شایر را می شناسید، اما ساکنان ما به شکل گیری تاریخ فراتر از مرزهای آن کمک کرده اند. به عنوان مثال، فیزیکدان و ریاضیدان مشهور سر آیزاک نیوتن در سال 1642 در روستای لینکلن شایر Woolsthorpe-by-Colsterworth متولد شد. لینکلن شایر همچنین زادگاه اولین نخست وزیر زن بریتانیا، مارگارت تاچر، و خانه شاعر آلفرد تنیسون بود.

با بیش از 2000 سال سابقه، شهر لینکلن به عنوان محل فیلمبرداری در تعدادی از مجموعه های تلویزیونی و فیلم های دوره ای از جمله داونتون ابی، کد داوینچی و پادشاه استفاده شده است.

160797_160654_Studying3.jpg

شما را برای آینده شغلی آماده می کند

کارفرمایان به طور فزاینده ای به دنبال افرادی هستند که بتوانند در محیط کار جهانی امروز تغییر ایجاد کنند. به عنوان یک دانش آموز در University of Lincoln، هدف ما این است که با ارائه طیف وسیعی از فرصت ها برای تعامل با صنعت و توسعه مهارت های آماده برای شغل، شما را برای حرفه آینده خود آماده کنیم. دانشگاه مفتخر است که با طیف وسیعی از سازمان‌ها همکاری‌های نوآورانه ایجاد کرده است و فرصت‌های بیشتری برای تجربه کاری، شبکه‌سازی و دسترسی به آخرین روندهای صنعت برای دانشجویان فراهم می‌کند.

یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید به کارفرما نشان دهید که فرد مناسبی برای این کار هستید، داشتن یک CV حاوی تجربیات دنیای واقعی در کنار دستاوردهای تحصیلی‌تان است. در University of Lincoln، ما طیف وسیعی از فرصت ها را برای کمک به شما در توسعه مهارت ها و ویژگی هایی که کارفرمایان به طور فزاینده ای به دنبال آن هستند، ارائه می دهیم. به عنوان مثال، تعدادی از برنامه های تدریس شده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ما این فرصت را فراهم می کند که برای شرکت در یک کار یا پروژه صنعتی درخواست دهید. همچنین ممکن است فرصت هایی برای شنیدن سخنرانان مهمان و شرکت در سفرهای میدانی وجود داشته باشد تا به شما کمک کند دانش خود را گسترش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحات برنامه در وب سایت ما دیدن کنید.

دوره های ما با کشاورزی در لینکلن در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2020 در رتبه 250 برتر جهان قرار گرفته است، در حالی که علوم کامپیوتر و آموزش در دانشگاه جهانی Times Higher Education (THE) در رتبه 250 برتر جهان قرار دارند. رتبه بندی 2021.

ما می‌خواهیم دانش‌آموزان در طرح‌هایی مانند صندوق سرمایه‌گذاری تحت مدیریت دانشجویی ما مشارکت کنند و از مزایای پیوندهای ما با شرکت‌هایی مانند زیمنس و رویترز لذت ببرند. ما پایانه‌های بلومبرگ را در محوطه دانشگاه داریم که به دانشجویان و کارکنان بازرگانی امکان می‌دهد تا داده‌های بازار مالی را در زمان واقعی نظارت و تجزیه و تحلیل کنند، در کنار آزمایشگاه‌ها، سالن‌های سخنرانی و اتاق‌های سمینار.

یک تجربه دانشجویی عالی

اتحادیه دانشجویان ما (SU) می تواند به شما کمک کند تا زمان شما در لینکلن به یک تجربه واقعا فراموش نشدنی تبدیل شود.

SU که توسط رهبران دانشجو اداره می شود، طیف وسیعی از فرصت ها و پشتیبانی را برای اعضای جامعه دانشجویی ما ارائه می دهد و در عین حال علایق علمی شما را نمایندگی می کند.

پیوستن به یک باشگاه یا جامعه می‌تواند راهی عالی برای پیدا کردن دوستان جدید باشد و پیوندهایی ایجاد کند که می‌تواند تا آخر عمر باقی بماند. SU به طور سنتی بیش از 100 باشگاه و انجمن ورزشی مختلف را ارائه می دهد که هر کسی می تواند به آنها بپیوندد. آنها از گروه های آکادمیک مانند انجمن های علوم کامپیوتر و حقوق تا باشگاه های کمتر سنتی مانند انجمن های هری پاتر و پوکمون گو را شامل می شوند.

در کنار تاریخ و حومه شهر جذاب، شهرستان لینکلن شایر به خاطر غذاهای منطقه ای مانند سوسیس لینکلن شایر شهرت دارد، و چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، با پیاده روی در حومه شهر در Lincolnshire Wolds و سفر به ساحل بریتانیا در Cleethorpes و Skegness در نزدیکی آن.

لینکلن را در هر کجای دنیا که هستید کشف کنید

وبینارها، کلاس های کارشناسی ارشد موضوعی، جلسات پرسش و پاسخ، و گفتگوهای پانل دانشجویی ما راهی عالی برای کشف چگونگی زندگی و تحصیل در University of Lincolnاست.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
  • Lincoln

    Brayford Way, Brayford Pool, LN6 7TS, Lincoln

    سوالات