Keystone logo
University of Limerick

University of Limerick

University of Limerick

مقدمه

University of Limerick یک University of Limerick متمایز ، پیشگام و متصل است که از طریق آموزش و توانمند سازی مردم برای پاسخگویی به چالش های واقعی فردا ، آینده را شکل می دهد. در زمان تغییرات عمیق و سریع جامعه و تحول چشمگیر در نقش دانشگاه ها ، UL آموزش ابتکاری ارائه داده ، تجربیات یادگیری بهتری را برای دانشجویان ما ایجاد کرده است ، تحقیقات در سطح جهانی را انجام داده و کمک های روزافزونی را در تأمین نیازهای ایرلند انجام داده است. ما می توانیم در حال حاضر دارای بهترین نرخ های تکمیل شده در کشور است و حتی مهمتر از آن در این زمان های کنونی ، UL پس از فارغ التحصیلی بهترین نرخ اشتغال را دارد ، که سابقه آن بسیار افتخار می کنیم. UL همچنین سالانه تعداد قابل توجهی از دانشجویان بین المللی را جذب می کند که به بین المللی شدن دانشگاه ما کمک می کنند.

ما برنامه های عالی دانشگاهی، دوره کارشناسی، که توسط برنامه آموزش تعاونی ما، برنامه های تحصیلات تکمیلی و پاره وقت و فرصت های تحقیقاتی تکمیل می شود، ارائه می شود. ما به طور گسترده ای برای موفقیت در موفقیت تجاری تحقیق و ارائه مزایای ارزش افزوده به وسیع تر شناخته شده است. جامعه

Campus Life Services با هدف جذب دانش آموزان در ابتکارات زیست محیطی در طول دوره ، از اثر کربن ما در محیط زیست می کاهد. ما از این بابت خوش شانس هستیم که محوطه دانشگاه ما در یک مکان پارک زیبا در حاشیه رودخانه شانون واقع شده است.

زندگی در دانشگاه فرصتی را برای شما فراهم می کند تا از وقت خود در دانشگاه به طور کامل لذت ببرید. محوطه University of Limerick امکانات رفاهی را در بین بهترین کشورها ارائه می دهد و با بسیاری از دانشگاه های مشهور جهان مقایسه می شود.


اقامتگاه Quigley در سپتامبر 2012 افتتاح شد ، جدیدترین توسعه ما در پردیس شمال است. به طور انحصاری برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، Quigley Residence 120 دانشجو را در آپارتمان های راحت 4 و 2 تخته اقامت خواهد داد. در مجاورت ساختمان جدید دانشکده پزشکی UL ، Quigley Residence امکانات مدرنی را در یک چشم انداز جذاب فراهم می کند.

University of Limerick (UL) (به ایرلندی: Ollscoil Luimnigh) دانشگاهی در ایرلند و در حوالی شهر لیمریک است. این دانشگاه در سال 1972 به عنوان م Instituteسسه ملی آموزش عالی لیمریک تاسیس شد و در سال 1989 مطابق با قانون University of Limerick 1989 به اساسنامه دانشگاه تبدیل شد. این دانشگاه اولین دانشگاهی است که از زمان تاسیس ایالت در سال 1922 تاسیس شد و بعداً همان روز با تأسیس دانشگاه شهر دوبلین.

این دانشگاه در امتداد رودخانه شانون واقع در حومه 80 هکتار (200 هکتار) در پارک ملی تکنولوژی پارک ملی 240 هکتار (600 هکتار) در کالدروی واقع در 5 کیلومتری مرکز شهر لایمریک واقع شده است. این دانشگاه در حال حاضر بیش از 11،000 دانشجوی کارشناسی تمام وقت و 1500 دانشجوی نیمه وقت است.

همچنین بیش از 800 دانشجوی تحصیلات تکمیلی و 1300 دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه وجود دارد. آموزش هماهنگ کننده (معمولا به نام Co-Op) برنامه، تمام دانش آموزان را به عنوان بخشی از مدرک کار 8 ماهه تخصیص می دهد. این اولین برنامه هایی بود که در ایالت بود.

این دانشگاه به دلیل "تجربه UL" ، و احساس محض جامعه در دانشگاه مشهور است.

مکان ها

  • Limerick

    University of Limerick, Plassey Ave, Sreelane, , Limerick

    سوالات