Keystone logo
University Of L'Aquila

University Of L'Aquila

University Of L'Aquila

مقدمه

دانشگاه ما که در سال 1952 تأسیس شد و در موقعیت ایده آلی در مرکز ایتالیا قرار دارد (L'Aquila تنها 110 کیلومتر با رم فاصله دارد)، دانشگاه ما یک مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی عمومی است که طیف کاملی از برنامه های دانشگاهی از جمله بیوتکنولوژی، علوم، اقتصاد، مهندسی، آموزش، علوم انسانی را ارائه می دهد. ، پزشکی، روانشناسی و علوم ورزشی. University Of L'Aquila با 7 دانشکده، به بیش از 19000 دانشجوی ثبت نام شده خود، 69 دوره تحصیلی در سراسر رشته ها (چه در مقطع کارشناسی و چه در مقطع کارشناسی ارشد، از جمله دوره های کارشناسی ارشد بین المللی که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود)، 9 برنامه دکتری تحقیقاتی، مدارس تخصصی، رشته های تخصصی ارائه می دهد. دوره های کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای. بسیاری از اعضای هیئت علمی ممتاز آن متشکل از حدود 600 استاد و محقق به رسمیت شناخته شده اند و در زمینه های تحقیقاتی خود پیشرو محسوب می شوند.

دانشکده ها

دانشکده‌های ما فعالیت‌های تحقیقاتی را برای یک یا چند بخش یا حوزه علمی-رشته‌ای با اهداف یا روش‌های پژوهشی مشترک ترویج، هماهنگ و سازماندهی می‌کنند و تدریس آکادمیک را در دانشگاه ما ترویج، سازماندهی و اجرا می‌کنند. دانشکده های University Of L'Aquila به شرح زیر است: علوم بالینی بیوتکنولوژی و کاربردی | مهندسی عمران، ساختمان-معماری و محیط زیست | مطالعات انسانی | مهندسی صنایع و اطلاعات و اقتصاد | مهندسی اطلاعات، علوم کامپیوتر و ریاضیات | علوم زندگی، بهداشت و محیط زیست | علوم فیزیک و شیمی.

سایر ساختارهای تحقیقاتی

University Of L'Aquila دارای سه مراکز تعالی ( CETEMPS ، DEWS ، EX-ظهور ) و چهار مرکز تحقیقات ( CERFIS ، CITRAMS ، DMTA ، M & MOCS ). University Of L'Aquila همچنین مسئول اجرای باغ گیاه شناسی آلپ واقع در نزدیکی کابلی در گرن ساسو است که 3000 متر مربع وسعت دارد و از زندگی گیاهان از گرن ساسو، زندگی گیاهی بومی مرکزی آپنین، گیاهان آلپی ابتدایی و گیاهان محافظت می کند. نشات گرفته از بالکان شرقی و گیاهان دارویی.

تحقیق و تدریس در فیزیک از ارتباط آن با آزمایشگاه ملی فیزیک هسته ای زیرزمینی Gran Sasso (INFIN - LNGS) بهره می برد. در دهه 1980 مؤسسه ملی فیزیک هسته‌ای در کنار تونل بزرگراه از طریق آزمایشگاه‌های Gran Sasso ساخته شد، جایی که با محافظت 1400 متری سنگ، تحقیقات در اخترفیزیک، کیهان‌شناسی، فیزیک هسته‌ای و ژئوفیزیک انجام می‌شود.

استادان و محققان دانشگاه اکویلا با موسسه علوم Gran Sasso ، یک دانشکده بین‌المللی دکترا و مرکزی برای مطالعات پیشرفته در فیزیک، ریاضیات، علوم کامپیوتر و علوم اجتماعی واقع در لاکویلا ارتباط برقرار کرده‌اند.

پذیرش ها

برای ثبت نام در دوره تحصیلی، داشتن مدرک پنج ساله دبیرستان عالی ایتالیایی - یا چهار سال با یک سال اضافی - یا مدرکی که توسط مدارس دیگر صادر شده و به عنوان معادل شناخته شده است، ضروری است.

مشمولانی که دارای دیپلم چهارساله دوره متوسطه می باشند و با احتساب رشته تحصیلی که قصد ثبت نام دارند در دوره های تحصیلی با رعایت نظر لازم الاجرای شوراهای حوزه آموزشی نیز پذیرفته می شوند:

  • در یک زمینه حرفه ای درج شده است که به دلیل صلاحیت ها و کارکردهای موجود، مستلزم غنی سازی حرفه ای است.
  • پس از اخذ مدرک دیپلم در دوره های آموزشی سطح بالاتری که توسط دانشگاه ها یا ارگان های دولتی یا خصوصی با توافق با دانشگاه ها اداره می شود شرکت کرده باشند.

دانش‌آموزان در این شرایط نمی‌توانند به ثبت‌نام آنلاین دسترسی داشته باشند، اما باید درخواست قبلی را به دبیرخانه دانشجویی خود همراه با گواهینامه مناسب مبنی بر وجود شرایط ذکر شده ارائه دهند، که هیئت مدیره حوزه آموزشی مربوطه باید خود را برای آن اعلام کند. برای شرکت در آزمون پذیرش می توانید به روش رزرو دوره های محدود دسترسی داشته باشید، زیرا با رزرو پذیرش می شود.

افرادی که دارای مدرک دیپلم یا مدرک تحصیلی هستند می توانند بدون توجه به عنوان دیپلم ثبت نام کنند.

مقررات آموزشی دوره های تحصیلی ممکن است مستلزم داشتن یا کسب آمادگی اولیه کافی باشد که دانش مورد نیاز برای دسترسی را به صراحت تعریف می کند و در صورت لزوم روش های تأیید را تعیین می کند. برای دوره های مدرک، این تأیید می تواند در پایان فعالیت های آموزشی مقدماتی نیز انجام شود. فقدان این الزامات فرهنگی تعریف شده در آیین نامه نام بدهی آموزشی را به خود می گیرد. شوراهای حوزه تعلیمی به منظور تسهیل در تسویه بدهی آموزشی می توانند در هر دوره تحصیلی، فعالیت های آموزشی مقدماتی را پیش بینی کنند. این فعالیت های مقدماتی را می توان در مقاطع خاصی از سال تحصیلی متناسب با نوع تعهد دانش آموز با همکاری موسسات آموزش عالی یا سایر ارگان های دولتی یا خصوصی بر اساس توافق نامه های مشخصی که به تصویب می رسد انجام داد. سنای دانشگاهی چنانچه احراز احراز بدهی آموزشی مثبت نباشد، شورای حوزه آموزشی می تواند تعهدات آموزشی خاصی را پیشنهاد کند که در هر صورت در سال اول دوره انجام شود. این تعهدات آموزشی اضافی را می توان پس از قبولی در آزمون ورودی به دانشجویان دوره های تحصیلی با دسترسی محدود پذیرفته شده نیز اختصاص داد.

هشدار

مطابق با هنر. ماده 142 قانون تلفیقی آموزش عالی، ثبت نام همزمان در بیش از یک رشته تحصیلی در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگر ممنوع است.

بورسیه و بودجه

میزانآخرین مهلت تقاضا
Call for applications (Masters in Applied Data Science, Atmospheric Science and Technology, Civil Engineering, Computer and Systems Engineering, Computer Science, Mathematics, Physics, Telecommunications Engineering)
Call for applications (Erasmus Mundus "InterMaths" - Interdisciplinary Mathematics, Joint MSc "MathMods" - Mathematical Modelling in Engineering, Double MSc "RealMaths" - Mathematical Engineering)49,000 EURFebruary 29, 2024

رتبه بندی

مکان ها

  • L'Aquila

    Piazza Santa Margherita,2, 67100, L'Aquila

    سوالات