Keystone logo
© UNIGIS Salzburg, cc by-nd
University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

مقدمه

دانشگاه کلاگنفورت یک دانشگاه جوان ، پرتحرک و نوآور است که در تقاطع سه فرهنگ متنوع واقع شده است. از زمان تأسیس آن در سال 1970 ، خود را به عنوان پیشروترین موسسه آموزشی دانشگاهی در منطقه و به عنوان قطب کسب ، تبادل و انتقال دانش در کل منطقه آلپ-آدریاتیک تاسیس کرده است.

رتبه بندی جهانی QS World University "50 نفر برتر زیر 50 سال" دانشگاه کلاگنفورت را در میان 150 دانشگاه جوان - زیر 50 سال - در سراسر جهان قرار داده است. در رشته علوم کامپیوتر ، دانشگاه کلاگنفورت در رده بندی 201-250 در رده بندی دانشگاه های جهانی The World 2020 رتبه سوم را در میان دانشگاه های اتریش کسب کرد.

Campus Klagenfurt

برنامه های مدرک آینده گرا ، دستاوردهای برجسته در آموزش و تحقیقات ، همکاری های متعدد در داخل و خارج از کشور ، شرایط ایده آل برای پیشرفت محققان جوان ، و یک دانشگاه منحصر به فرد واقع در بین یک شهر رنسانس و دریاچه Wörthersee به دانشگاه شخصیت متمایز آن

بیش از 11،600 دانشجو تحصیلات و تحقیقات خود را در این دانشگاه دنبال می کنند ، از جمله حدود 2،000 از 100 کشور مختلف در سراسر جهان.

دانشکده علوم فنی

دانشکده علوم فنی از سال 2007 آغاز به کار کرده است. نسبت های کارکنان و دانشجویان در دانشکده برای بسیاری از دانشگاه های دیگر مطلوب است ، که باعث تبادل و گفتگوی ارزشمند و مداوم بین کارکنان آموزشی و دانشجویان می شود. در نتیجه ، دانشکده تدریس متناسب با نیازهای خاص دانشجویان را ارائه می دهد که در آخرین یافته های علمی متمرکز است ، در حالی که به لطف پروژه های تحقیقاتی با شرکت ها ، یک م componentلفه عملی بزرگ را تضمین می کند.

اهداف اصلی دانشکده عبارتند از:

  • برای دانش آموزان ما آموزش برجسته و با بهترین پایه ممکن در علم عملی و نظری برای مشاغل آینده خود ارائه دهیم
  • برای دستیابی به نتایج عالی علمی با اهمیت بین المللی بالا
  • تحقیق و تدریس برجسته را به عنوان پایه ای برای تأسیس شرکتهای موفق ، ایجاد مشاغل جدید و ایجاد شغل در شرکتهای مستقر در منطقه مورد استفاده قرار دهد.

Faculty of Technical Sciences

دانشگاه و زندگی دانشجویی

دانشگاه کلاگنفورت در کارینتیا ، جنوبی ترین استان اتریش واقع شده است. خانه کلاگنفورت که حدود 100000 نفر سکونت دارد ، یکی از قابل زندگی ترین شهرهای اتریش محسوب می شود. این دانشگاه بین المللی ، متنوع و دارای زیرساخت های مدرن است. دانشگاه کلاگنفورت یکی از معدود دانشگاه هایی است که طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی را ارائه می دهد ، در حالی که هنوز هم اندازه قابل کنترل خود را حفظ کرده است. محوطه دانشگاه تازه ، سبز و مرتب است. کافه ها و مراکز فروش مواد غذایی متنوعی در محوطه دانشگاه دانشگاه کلاگنفورت و انواع مختلف ورزش های موسسه ورزشی دانشگاه (USI) محل مناسبی برای استرس ناشی از مطالعه و امتحانات است.

گزینه های مختلف اقامتی نیز در فاصله کمی از دانشگاه موجود است. این محوطه دانشگاه همچنین دارای ارتباطات حمل و نقل بسیار خوبی به مرکز شهر کلاگنفورت است و رسیدن به ساحل استرنبد استرنبد یا Europapark تنها چند دقیقه طول می کشد.

دانشگاه مکانی عالی برای مطالعه ، لذت بردن از فرهنگ و دیدار با دوستان است.

چه دانشگاه دیگری این فرصت را برای شما فراهم می کند

  • طی 30 دقیقه پیاده روی و اسکی در کوهستان؟
  • طی دو ساعت در دریاهای ایتالیا شنا می کنید؟
  • در دو سال و نیم در دوسالانه ونیز باشید؟
  • طی سه ساعت در شهر قدیمی در رووینج ، کرواسی ، قدم بزنید؟
Wörthersee

مکان ها

  • Klagenfurt

    Central building, level 1 Universitätsstraße 65-67 9020 Klagenfurt am Wörthersee, , Klagenfurt

سوالات