Keystone logo
University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

مقدمه

فکر می کنیم چه کاری انجام می دهیم؟

پاسخ کوتاه این است که ما در تلاش هستیم مکانهایی را که برای همه زندگی می کنیم بهتر کنیم. این می تواند به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف باشد و مطمئناً راه های بسیاری برای پیشبرد آن وجود دارد و به همین دلیل است که یک UIC CUPPA وجود دارد.

ما به تاریخ ، تئوری و عملکرد این مسئله نگاه می کنیم که چرا ما در مکانهایی که زندگی می کنیم در آنجا زندگی می کنیم و به آنچه نیاز داریم می پردازیم. اینها را به تحقیقات جدید ، داده های جدید و اطلاعات جدید اضافه می کنیم. پس از آن ، ما خواب های خود را به یاد می آوریم. خلاق می شویم و از تخیلات خود استفاده می کنیم. سرانجام ، ما کار خود را برای کمک به ساکنین در زمینه ساختن امور به عنوان عادلانه تر می توانیم انجام دهیم ، اگر در مواقع سخت و دشوار اتفاق می افتد ، اگر و چه موقع اتفاق می افتد ، موفق باش و موفق باش.

ما به رسالت خود ایمان داریم. ما جوامع عادلانه ، انعطاف پذیر و قابل زندگی را ترویج می کنیم.

128612_rsz_mimi-thian-lp1akiuv3yo-unsplash.jpg

ما CUPPA هستیم.

دو برنامه کارشناسی CUPPA دارای 130 دانشجو است. پنج برنامه تحصیلات تکمیلی ما 375 دانشجو دارد. این یعنی توجه شخصی دانشکده و کارکنان سراسر دانشکده.

سی و چهار عضو هیئت علمی تمام وقت کلاسهای کارشناسی و کارشناسی ارشد ما را تدریس می کنند. اعضای هیات علمی دانشگاه های ویژه استخدام شده برای تخصص خود در یک موضوع خاص در کلانشهر شیکاگو برای موضوعات دوره ویژه اضافه می شوند.

ساختمان بسیار شخصی ما ، سالن CUPPA در مجاورت سالن هنر و نمایشگاه ما ، که به عنوان خانه ای برای کلاس های پیشرفته و مدرن کلاس های پیشرفته ما واقع شده است. ساختمان ما همچنین از اتاق های جلسات ، آزمایشگاه های رایانه ، سالن ها و فضاهای بحث و گفتگو برای دانشجویان 24/7 پشتیبانی می کند. در مراحل پایانی تکمیل ، سالن CUPPA با بازسازی بالغ بر 7 میلیون دلار انجام شد.

تفاوت های ما را جشن بگیرید

تئودور لویت گفت: "نباید بر اختلافات بین مردم تمرکز کرد بلکه به دنبال مشترک و تشابه بود."

کالج شهرسازی و امور عمومی UIC مفتخر است که جامعه ای از دانشجویان ، کارمندان و دانشکده ها از سراسر جهان است. در واقع ، یکی از مهمترین تجربیاتی که ما به دانشجویان ، کارمندان و دانشکده های خود ارائه می دهیم ، فرصت مطالعه ، یادگیری و کار در یک محیط بسیار شگفت آور است.

محدودیت های اخیر در مورد ورود ایالات متحده توسط مهاجران و پناهندگان از کشورهای اکثریت مسلمان با ارزش های اصلی CUPPA در تشویق تنوع فرهنگی و احترام به کمک های منحصر به فرد دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان ، مغایر مستقیم است. لطفاً برای همه دانشجویان CUPPA بدون مدارک ، دانشجویان خارجی ، دبیرستان های دبیرستان ، بازدید از دانشمندان ، کارمندان و دانشکده ها ، لطفاً بدانید که حضور و موفقیت مداوم شما از اهمیت بالایی برای کالج برخوردار است. شما زندگی ما را بسیار غنی می کنید و ما از داشتن شما در UIC در این افتخار و افتخار برخوردار هستیم.

CUPPA همچنان به ترویج گفتگوی استدلال و گفتمان مدنی متعهد است. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا از فضاهای ایمن و دسترسی کامل به دانشکده ، کارمندان و مدیران دانشکده برنامه ریزی شهری و امور عمومی برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود ، سؤال و یا جلب حمایت برخوردار شوید.

128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

شیرین خانه شیکاگو

مفتخر است که بخشی از منطقه شیکاگولند است

دانشگاه ایلینویز واقع در قلب یکی از شهرهای جهانی جهان ، دانشگاه ایلینویز در شیکاگو و کالج برنامه ریزی شهری و امور عمومی بخش مهمی از پارچه های آموزشی ، فناوری و فرهنگی منطقه است.

افراد واقعی در شیکاگو زندگی می کنند ، می آموزند و کار می کنند. شهر ما به دلیل تاریخ ، مقاومت و موقعیت مکانی برتر در مرکز کشور شناخته شده است. ما در لبه ها جدا نیستیم بلکه کاملاً در فرهنگ شهروندان اطراف خود غوطه ور هستیم.

در CUPPA ، ما با شهر شیکاگو و مناطق اطراف خود ، که شامل بیشترین دولت های محلی در همه مناطق مترو ایالات متحده است ، دست به دست هم می دهیم. ما می توانیم از سرمایه فکری در بین دانشکده ها ، دانشجویان و فارغ التحصیلان خود به نفع همه آنچه که ما را احاطه کرده است و فراتر از آن استفاده کنیم.

مکان ها

  • Chicago

    College of Urban Planning and Public Affairs 412 S. Peoria Street, CUPPA Hall, (MC 350), Chicago, Illinois 60607, , Chicago

سوالات