Keystone logo
University of Hull

University of Hull

University of Hull

مقدمه

University of Hull در سال 1927 تشکیل شد و ما را به چهاردهمین دانشگاه قدیمی انگلستان تبدیل کرد. با سابقه ای افتخارآمیز از نظر علمی و ایجاد و ایجاد تحقیقات الهام بخش در زندگی ، ما ترکیبی کامل از میراث و فناوری بالا را ارائه می دهیم ، همه در یک شهر دانشجویی دوستانه و مقرون به صرفه. (Numbeo.com دسامبر 2020). در حال حاضر با هدف تبدیل شدن به کربن خنثی تا سال 2027 ، به مناسبت صدمین سالگرد هال ، چشم انداز هال این است که آینده ای عادلانه تر و روشن تر برای همه خنثی کند.

آموزش و تعالی پژوهش

هال در چارچوب تعالی دولت تدریس (TEF 2018) موفق به کسب جایزه نقره ای شد که از تعالی در تدریس و یادگیری در دانشگاه ها و کالج های انگلستان برخوردار است و در رشته های مختلفی از دوره های تدریس کارشناسی ارشد با کیفیت بالا و تحقیقات بعد از کارشناسی ارشد تخصص دارد.

ما در 50 دانشگاه برتر برای قدرت تحقیق (REF 2014) و فوق العاده جاه طلبانه در مورد برنامه تحقیقاتی ما هستیم. ما چالش های بزرگ جهانی را در پیش گرفته ایم - از سلامتی گرفته تا زیستگاه ها ، از مواد غذایی گرفته تا سیل و از زنجیره های تأمین گرفته تا بردگی. هفت موسسه تحقیقاتی ما تخصصهای مختلف گوشه های دانشگاه را گرد هم می آورد و محققان ما با شرکای کلیدی و ذینفعان همکاری می کنند تا تحقیقاتی را ارائه دهند که برای همه سودمند باشد ، و سیاست های آینده را شکل و اطلاع رسانی می کند.

با توجه به اینکه دانشجویانی از نزدیک به 100 کشور در سراسر جهان برای تحصیل در هال انتخاب می کنند، ما یک موسسه واقعا جهانی هستیم. 93.9 درصد از فارغ التحصیلان ما ظرف 15 ماه پس از فارغ التحصیلی وارد کار یا ادامه تحصیل می شوند (آمار تمام وقت فارغ التحصیلان دوره اول، آمار نتایج فارغ التحصیلان تحصیلات عالی، برای سال تحصیلی 2019/20، منتشر شده توسط آژانس آمار آموزش عالی ژوئیه 2022).

دانشگاه و زندگی دانشجویی

ما 300 میلیون پوند روی امکانات جدید از جمله یک کتابخانه در سطح جهانی ، یک سالن کنسرت با 400 صندلی پیشرفته با استودیو و تجهیزات ضبط استاندارد صنعتی ، خوابگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه و امکانات ورزشی جدید سرمایه گذاری کرده ایم. در اینجا همه چیز مورد نیاز برای مطالعه ، زندگی و معاشرت - از فضاهای کاری متنوع تا خدمات مشاغل برنده جایزه - را در یک سایت خواهید یافت. اتحادیه دانشجویی ما میزبان بیش از 85 انجمن و باشگاه ورزشی است.

ما همچنین تنها دانشگاهی هستیم که شریک رسمی تیم GB هستیم. این مشارکت انحصاری شش ساله با ارائه فرصت هایی برای پروژه های مشترک تحقیقاتی و سازمانی و افزایش فرصت های شغلی ، به نفع دانشجویان ما خواهد بود.

University of Hull","author_url":"","source":""}" />

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

پشتیبانی دانشجویی

ما می خواهیم شما از تمام توان خود استفاده کنید ، بنابراین ما در طول مدت حضور خود با ما پشتیبانی های مختلفی را ارائه می دهیم.

به هر یک از دانشجویان ما یک سرپرست شخصی اختصاص داده شده است تا در طول سال ملاقات کند و مشاوره تحصیلی می دهد و اولین نقطه تماس شما برای بازخورد و راهنمایی است. در حالی که تیم خدمات دانشجویی ما در مورد موضوعاتی مانند سلامتی و رفاه ، ویزا و مهاجرت ، پول و پشتیبانی از یادگیری مشاوره ارائه می دهد - اطمینان حاصل کنید که از همه چیزهایی که دانشگاه ارائه می دهد بیشترین بهره را ببرید.

تیم آینده دانشجویی ما به شما کمک می کند تا با تمرکز بر آینده ، افراد را تشویق و توانمند سازید تا مهارت های کلیدی برای اشتغال را توسعه دهند و همچنین تصمیمات آگاهانه ای در مورد شغل خود و توسعه مداوم حرفه ای اتخاذ و اجرا کنند. این شامل فرصت هایی مانند کارآموزی و موقعیت های کاری می شود. در سال های اخیر نیز فرصت هایی از طریق برنامه کارآموزی فارغ التحصیلان ما ایجاد شده است.

هزینه ها و بودجه

شهریه برای دوره ها و برنامه های مختلف متفاوت است ، برای اطلاعات بیشتر و همچنین صفحات ما در مورد بورسیه ها و بورسیه ها و بورسیه های بین المللی به دوره ما نگاه کنید.

شرایط ورود

ما طیف وسیعی از مدارک بین المللی را می پذیریم ، برای اطلاع از شرایط ورود به سایت ، به صفحات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ما مراجعه کنید.

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست و قبل از تحصیل با ما به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید ، ما دوره های قبل از دوره آموزش زبان انگلیسی را در سطوح مختلف ارائه می دهیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این برنامه از University of Hull بخواهید فرم را پر کرده و خط مشی حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید.

مکان ها

  • Hull

    Cottingham Road, HU6 7RX, Hull

سوالات