Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Holy Cross

University of Holy Cross

University of Holy Cross

مقدمه

University of Holy Cross که در کرانه باختری رودخانه می سی سی پی واقع شده است ، چند دقیقه با مرکز شهر نیواورلئان فاصله دارد و یکی از منحصر به فردترین تجارب آموزشی جنوب است.

این دانشگاه در سال 1916 به عنوان کالج بانوی مقدس ما ، وزارت ماریانیت های صلیب مقدس تاسیس شد و برای آموزش و آماده سازی معلمان برای کار در بسیاری از مدارس ماریانیت ها در سراسر لوئیزیانای جنوبی ایجاد شد. پیوستگی تزلزل ناپذیر این دانشگاه با اعتقادات خواهران ماریانیت و ریشه آن در آموزش افرادی که در نهایت به دیگران می آموزند ، هر دو بخشی از بنیادی است که تجربه UHC را بسیار خاص می کند.

برای دانشجویان ما ، این به معنای کلاسهای کوچکتر ، جو مبتنی بر ایمان و توجه شخصی بیشتر از یک تیم سخاوتمند و پاسخگو از متخصصان است. این به معنای همکاری در یک محیط کارآفرینانه و هیجان انگیز است که در آن تمرکز همیشه برتری است. این به معنای حمایت از یک هیئت علمی دلسوز و دلسوز و کارمندانی است که تمام تلاش خود را برای اطمینان از بهره گیری بیشتر از تجربه آموزشی خود به کار می گیرند.

در نهایت ، این بدان معنی است که شما University of Holy Cross را برای زندگی آماده کرده اید.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • New Orleans

    Woodland Drive,4123, 70131, New Orleans

    سوالات