Keystone logo
University of Guyana

University of Guyana

University of Guyana

مقدمه

پردیس ترکیه

University of Guyana تنها موسسه آموزش عالی ملی گویان است. این در آوریل سال 1963 با مأموریت زیر تاسیس شد: "کشف، تولید، انتشار، و اعمال آگاهی از بالاترین استاندارد برای خدمت به جامعه، ملت و همه مردم در فضای آزادی آکادمیک که اجازه می دهد تا به صورت رایگان و تحقیق انتقادی. "این کار عملیات خود را در ماه اکتبر همان سال در کالج کوئینز، مدرسه عالی برتر کشور آغاز کرد، قبل از رفتن به پردیس ترکین در سال 1970. در ابتدا، برنامه ها به هنر، علوم طبیعی و علوم اجتماعی محدود شدند . یک دانشکدۀ آموزش و پرورش در سال 1967 ایجاد شد و به دنبال آن دانشکده فناوری در سال 1969 مؤسسۀ آموزش از راه دور و مداوم (IDCE) به عنوان واحد فراملی در 1975، دانشکده های کشاورزی (1977) و علوم بهداشت (1981)، دومی به عنوان رشد طبیعی علوم.

یک واحد جنگلداری در سال 1987 تأسیس شد و متعاقبا به دانشکده کشاورزی تبدیل شد و در سال 2003 دانشکده های هنر و آموزش و پرورش ادغام شدند تا مدرسه آموزش و پرورش و علوم انسانی شوند. علاوه بر این، نوبت هزاره، تشکیل دانشکده زمین و علوم زیست محیطی (SEES)، متولد شده از ادغام گروه جغرافیایی و واحد مطالعات محیط زیست بود. همچنین مرکز تنوع زیستی ایجاد شده است که مربوط به فعالیت های انجام شده توسط SEES و دانشکده کشاورزی و جنگلداری و مرکز فناوری اطلاعات (CIT) است که در سراسر کل دانشگاه خدمات می کند. University of Guyana در سال 2000 با افزودن پردیس تین در بربیسه گسترش یافت. (در اکتبر سال 2016، به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد گسترده تر، SEED به دانشکده مطالعات زمین و محیط زیست تبدیل شد، با دین به عنوان مدیر علمی و اداری واحد).

University of Guyana در حال حاضر بیش از 60 برنامه کارشناسی و فارغ التحصیل (شامل تحصیلات تکمیلی)، از جمله در علوم طبیعی، مهندسی، مطالعات محیطی، جنگلداری، برنامه ریزی شهری و مدیریت، مطالعات گردشگری، آموزش و پرورش، هنرهای خلاق، اقتصاد، قانون، پزشکی، سنجش از دور، و پرستاری. چندین برنامه آنلاین در دسترس هستند، مانند کلاس های فراغتی از طریق IDCE در چهار مکان - در شهر جورج تاون و شهر آنا رجینا، Essequibo، منطقه 2؛ Linden، Upper Demerara، Region 4؛ و نیو آمستردام، Berbice، منطقه 6. این موسسه ثبت نام 2016 از حدود 8،000 دانش آموز است، و بیش از 20،000 دانش آموزان فارغ التحصیل شده است، که در تمام زمینه های حرفه ای تلاش تلاش های موفق در سطح محلی، منطقه ای و بین المللی است. دانشگاه همچنین یکی از مهمترین بخش های بخش عمومی و خصوصی و اقتصاد ملی است.

این دانشگاه گواهی نامه، دیپلم، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، فارغ التحصیل (مدرک کارشناسی) و برنامه های تحصیلی حرفه ای را ارائه می دهد. این برنامه ها از طریق هفت واحد سازمانی به نام "دانشکده ها" به اجرا در می آیند، که هر کدام توسط دین برگزار می شود: کشاورزی و جنگلداری؛ مطالعات زمین و محیط زیست؛ آموزش و پرورش و علوم انسانی؛ علوم بهداشتی، با مدرسه پزشکی؛ علوم طبیعی؛ علوم اجتماعی؛ و فناوری. بزرگترین واحد دانشکده علوم اجتماعی با هفت بخش زیر است: مطالعات تجارتی و مدیریت؛ مرکز مطالعات ارتباطات؛ اقتصاد؛ دولت و امور بین الملل؛ تحصیلات تکمیلی؛ قانون؛ و جامعه شناسی. گروه مطالعات کسب و کار و مدیریت، بزرگترین واحد دانشکده علوم اجتماعی، سه برنامه ارائه می دهد؛ حسابداری، بانکداری و مالی، و بازاریابی. همچنین، حدود 1500 دانشجو، تنها بزرگترین گروه در دانشکده علوم اجتماعی و 15 دانشکده (10 تمام وقت و 5 ناپیوسته) است. علاوه بر این، آن را به طور مشترک مدیریت املاک مشترک امداد اداری در مدیریت کسب و کار و امور عمومی (CMBA / PA) را مدیریت می کند.

مکان ها

  • Georgetown

    Turkeyen Campus, Georgetown, , Georgetown

سوالات