Keystone logo
© The University of Fredericton
University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

مقدمه

درباره دانشگاه

"ما فرصت و مسئولیت را برای بهبود زندگی افراد، جوامع و جهان اطرافمان داریم. این مهم است این هیجان انگیز است اجازه دهید آنچه را که در مورد دانشگاه گلف در مورد جهان بهترین است، بپذیریم و آن را در سراسر دنیا به اشتراک بگذاریم. "

رئیس جمهور فرانکو واچارینو.

دانشگاه گولف مانند هیچ دانشگاه دیگری در کانادا نیست. محدوده مطالعاتی فشرده و یادگیرنده، محوطه دانشگاه ما هاب های شهری و جوامع روستایی را پوشش می دهد. ما برای تعالی در هنر و علوم و برای تعهد ما به توسعه متفکران استثنایی و شهروندان مشارکت شناخته شده هستیم.

U G از 29507 دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل در دانشگاه های ما در گولف، تورنتو و ریجتاون، از جمله 1400 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 کشور است.

بیش از 150 سال پس از راه اندازی دانشکده های پایه ای ما و بیش از 50 سال از زمان تاسیس دانشگاه گولف، اکنون بیش از 173،000 فارغ التحصیل در 160 کشور زندگی می کنند.

دانشجویان، استادان و کارکنان ما در تحقیقات و فعالیت های خلاقانه در سراسر رشته های مختلف - علوم فیزیکی و زندگی، هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی، کسب و کار، کشاورزی و دامپزشکی تحقیق می کنند.

U Dome از معماری تاریخی و مدرن با تکنولوژی پیشرفته، شناخته شده برای محوطه های زیبا و امن آن و استقبال از آن، فرهنگ حمایتی است.

محیط زندگی و یادگیری ما اکتشاف و به اشتراک گذاری بین رشته ای ایده های جدید را تشویق می کند، که برای رسیدگی به چالش های ناشی از دنیای پیچیده تر و در هم آمیخته ما مهم است.

محققان و محققان دانشکده ما دانش آموزان را به فرصت های تحقیق پیشگام در آزمایشگاه ها، استودیوهای هنری، کتابخانه ها و در حوزه های مختلف ارائه می دهند.

مشارکت دانشجویان برای یادگیری و تحقیق در U از گام اساسی است. با تمرکز بر "کل دانش آموز"، ما به دانشگاه گلف کمک می کنیم تا ابزار و مهارت ها را برای ایجاد تغییر در دنیای در حال تغییر ما به فارغ التحصیلان برسانیم.

در گولف ما دانش را به عمل تبدیل می کنیم.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Guelph

    50 Stone Rd E, Guelph, ON N1G 2W1, Canada, , Guelph

    سوالات