Keystone logo
University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

مقدمه

University of Groningen

University of Groningen یک صد دانشگاه تحقیقاتی برتر با چشم انداز جهانی است. ما در حال حاضر در رتبه 75 در رتبه بندی آموزش عالی تایمز قرار داریم و بیش از 30 برنامه لیسانس به زبان انگلیسی و بیش از 125 برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهیم. این دانشگاه که در سال 1614 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های تحقیقاتی در هلند است. ما یک دانشگاه واقعا بین المللی هستیم، با بیش از 36000 دانشجو و 9000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 ملیت مختلف.

چرا گرونینگن را انتخاب کنید؟

آموزش با کیفیت بالا : University of Groningen طیف متنوعی از برنامه‌های تحصیلی جالب و بسیار مورد توجه را ارائه می‌دهد. به عنوان یک دانش آموز، نظارت با کیفیت بالایی دریافت خواهید کرد و گزینه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. University of Groningen نشان کیفیت "بهترین دانشگاه سنتی در هلند" را دریافت کرده است.

تحقیقات درجه یک: ما جزو برترین دانشگاه های تحقیقاتی در اروپا هستیم. در سال 2016، پروفسور ما بن فرینگا برنده جایزه نوبل شیمی شد. دانشگاه تحقیقات پیشگامانه و مرتبط با اجتماعی را انجام می دهد و تحقیقات ما پل هایی را بین رشته ها ایجاد می کند.

زندگی دانشجویی پر جنب و جوش : گرونینگن یک شهر دانشجویی پر جنب و جوش است. جمعیت آن کمترین میانگین سنی را در هلند دارد. از هر چهار نفر از 200000 نفر یک نفر دانشجو است. دانش‌آموزان را می‌توان در همه جا دید: تحصیل در پارک، لذت بردن از زندگی شبانه، و کار کردن در مشاغل مختلف پاره وقت. گرونینگن شهری امن و سرسبز برای زندگی است و به عنوان یکی از شادترین شهرهای اروپا انتخاب شد.

400 سال شهرت : University of Groningen تاریخچه غنی و شهرت عالی دارد. بسیاری از افراد بسیار با استعداد در رشته های مختلف در طول 400 سال فعالیت این دانشگاه در آن تحصیل یا کار کرده اند، از جمله چهار برنده جایزه نوبل، اولین دانشجوی زن دانشگاه در هلند، اولین مدرس زن، اولین فضانورد هلندی و اولین رئیس بانک اروپایی

واقعا بین المللی : ما به خاطر جامعه بزرگ بین المللی خود شناخته شده ایم. سالانه نزدیک به 6000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 کشور در گرونینگن تحصیل می کنند. زندگی در گرونینگن بدون صحبت کردن به هلندی مشکلی نیست. شما می توانید غذا سفارش دهید، لباس بخرید و حتی در کلاس های ورزشی به زبان انگلیسی شرکت کنید. University of Groningen دارای ارتباطات بین المللی قوی است، به این معنی که شما به راحتی می توانید بخشی از مدرک خود را صرف تحصیل در خارج از کشور کنید. ما همچنین چندین برنامه بین المللی بین المللی کارشناسی ارشد را با همکاری سایر دانشگاه های بزرگ اروپایی ارائه می دهیم.

برنامه های کارشناسی

ما بیش از 30 برنامه لیسانس انگلیسی را ارائه می دهیم. نه رشته از برنامه های کارشناسی ما برچسب کیفیت " برنامه درجه برتر " را دریافت کرده اند.

برنامه های کارشناسی ارشد

در حال حاضر University of Groningen بیش از 125 برنامه کارشناسی ارشد با تدریس انگلیسی را ارائه می دهد که 18 مورد از آنها به عنوان "برنامه دارای رتبه برتر" در هلند رتبه بندی شده اند.

دانشکده ها

تحقیقات و آموزش در University of Groningen در 11 دانشکده مختلف سازماندهی شده است. این دانشکده ها عبارتند از:

دانشکده اقتصاد و بازرگانی
دانشکده علوم رفتاری و اجتماعی
دانشکده الهیات و معارف دینی
دانشکده هنر
دانشکده علوم پزشکی
دانشکده حقوق
دانشکده علوم فضایی
دانشکده فلسفه
دانشکده علوم و مهندسی
کالج دانشگاه گرونینگن
پردیس فریسلان

بورسیه و بودجه

دانشگاه متعهد است که با ارائه تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان و محققان بین المللی، برتری در پیشرفت تحصیلی را به رسمیت بشناسد. چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی که انگیزه تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا دارند در دسترس است. برنامه ها، و همچنین برای تبادل، دوره های کوتاه مدت، و اقامت تحقیقاتی در دانشگاه ما.

رتبه بندی

University of Groningen

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Groningen

  University of Groningen PO Box 72

  • Leeuwarden

   Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

   سوالات