Keystone logo
University of Gibraltar

University of Gibraltar

University of Gibraltar

مقدمه

ماموریت ما

مأموریت اصلی این دانشگاه پاسخ دادن به نیازهای فعلی جامعه و همچنین شکل دادن آینده ی شخصی و حرفه ای از طریق پیگیری آموزش، آموزش و پژوهش است.

این متعهد به تدریس و یادگیری با کیفیت بالا، تحقیق در سطح جهانی، آزادی علمی و همچنین توسعه پایدار جبل الطارق و منطقه است. همکاری با کسب و کار، دولت، موسسات خیریه، مراکز بهداشتی و درمانی، در قلب مأموریت دانشگاه قرار دارد.

128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

"ما یک نوع جدید از دانشگاه هستیم. بلندپروازانه و قابل انعطاف است، ما در حال ایجاد یک موسسه ای هستیم که فرصتی برای دانش آموزان، فارغ التحصیلان و کسانی که با ما کار می کنند، ایجاد می کند "، پروفسور کاترین باچلدا، معاون کارگردان، University of Gibraltar

 • اندازه های کوچک کلاس: ما از اندازه ما افتخار می کنیم. بودن دانشگاه کوچک ما را قادر می سازد تا دانش آموزان خود را در یک تجربه یادگیری که دوم به هیچ یک از آنها نیست. اندازه های کوچکتر ما اجازه می دهد روش شخصی تر برای آموزش و به شما فضا برای واقعا کشف یک موضوع است. شما بیش از یک دانش آموز دیگر خواهید بود، شما یک بخش ارزشمند از جامعه UniGib خواهد بود.
 • فعالیت های فوق العاده: در حالیکه یک دانشجو در مورد تحصیل است، همچنین در مورد داشتن سرگرمی، ایجاد دوستی و شرکت در تجربیات جدید است. این که آیا شما به ماجراجویی، تاریخ، ورزش، طبیعت، موسیقی زنده، شب زنده داری و یا صرفا لذت بردن از یک روز در ساحل، Gibraltar همه چیز است. جامعه متنوع و چند فرهنگه و استقبال از آن، یک مکان واقعا منحصر به فرد برای زندگی و کشف آن است.
 • امکانات برش لبه: Europa Point Campus ما در نقطه جنوبی جبل الطارق قرار دارد و امکانات پیشرفته ای را طراحی کرده ایم تا تجربه یادگیری خود را افزایش داده و غنی سازی کنید. این محوطه در داخل یک جنگ افزار ویکتوریا، محوطه دانشگاه دارای ویژگی های تاریخی منحصر به فرد با معماری مدرن و جدیدترین تکنولوژی ها برای ایجاد فضاهای سفارشی برای حمایت از یادگیری شما می باشد.
 • جبل الطار محله شما است: اقتصاد پر جنب و جوش و موقعیت منحصر به فرد در جاده های فرهنگی، تاریخی و زیست زیستی جبل الطار، آن را مناسب برای ایجاد ارتباط، به دست آوردن تجربه صنعت معنی دار و اضافه کردن یک نقطه منحصر به فرد از مرجع برای مطالعه خود را. تاریخ غنی آن همراه با یک جامعه پویا "قادر به انجام" یک محیط استقامتی، امن و آزاد است که در آن برای یادگیری و زندگی است.
 • تأثیر بین المللی: شبکه و نفوذ ما بیش از حد بیش از جبل الطارق است. به عنوان یک دانش آموز، می توانید به جامعه بین المللی متخصصان، انجمن ها و موسسات دسترسی داشته باشید که تاثیر مثبتی بر مطالعه شما دارند. همچنین با استفاده از لینک های قوی علمی، می توانید از اکوسیستم پر جنب و جوش تجارت بین المللی نیز بهره بگیرید. بعضی از کسب و کارهای برتر دنیا از جبل الطارق استفاده می کنند بدان معنی است که شما هرگز از فرصت های خارج شدن و شبکه نخواهید توانست.
 • در محل کار آماده است: مشاغل و رشد حرفه ای در هسته آنچه ما انجام می دهیم. ما می خواهیم فارغ التحصیلانی را که برای محل کار آمادگی دارند، توسعه دهیم تا روابطمان را با صنعت در سطح محلی و بین المللی برقرار کنیم. اکثر آموزگاران و استادان ما متخصصان صنعت را تمرین می کنند، تجربه زندگی خود را از استانداردهای صنعتی به رویکرد خود تبدیل می کنند و به دانشجویان ما کمک می کند. قرار دادن کار در سراسر دوره های کارشناسی ما انجام می شود بدین معنی که شما مهارت و تجربه لازم برای کسب اشتغال را زمانی که فارغ التحصیل شدید دریافت خواهید کرد.
 • تحقیقاتی که مهم است: پژوهش ما موضوعات تمبر گیبلارتر و / یا مدیترانه را پوشش می دهد. دو موسسه تخصصی ما، موسسه مطالعات جبل الطارق و مدیترانه و موسسه علوم زندگی و علوم زمین، شاخه های حیاتی برای جامعه تحقیقاتی ما هستند، دانش آموزان و متخصصین را در تعدادی از دانشگاه های دانشگاهی ما، از جمله کتابخانه گاریسون، موزه جبل الطارق، و باغ گیاهان دارویی جبل الطارق.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

ویژگی های پردیس

امکانات پیشرفته: پردیس Europa Point ما در جنوبی ترین نقطه جبل الطارق واقع شده است و دارای امکانات پیشرفته ای است که برای تقویت و غنی سازی تجربه یادگیری شما طراحی شده است. این پردیس که در یک اسلحه خانه ویکتوریایی قرار دارد، ویژگی‌های تاریخی منحصربه‌فرد را با معماری مدرن و جدیدترین فناوری‌ها ترکیب می‌کند تا فضاهای سفارشی برای حمایت از یادگیری شما ایجاد کند.

  مکان ها

  • Gibraltar

   University of Gibraltar Europa Point Campus Gibraltar GX11 1AA, GX11 1AA, Gibraltar

  سوالات