Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Georgia - Franklin College of Arts and Sciences

University of Georgia - Franklin College of Arts and Sciences

University of Georgia - Franklin College of Arts and Sciences

مقدمه

قلب محیط یادگیری هنرهای لیبرال UGA، کالج هنر و علوم فرانکلین، آموزش هایی را در هر رشته کلاسیک و همه شاخه های تحقیق تجربی ارائه می دهد. مهارت‌های تفکر انتقادی، از زبان و ادبیات گرفته تا علوم زیستی، پایه و اساس هر حرفه‌ای را می‌سازد، زیرا دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا شهروندانی آگاه و متعهد داشته باشند.

اولین کلاس ها در سال 1801 تدریس شد و در سال 1806 اولین ساختمان دائمی آجری ساخته شد و به افتخار بنجامین فرانکلین کالج فرانکلین نامگذاری شد. امروزه، آن ساختمان به عنوان کالج اولد شناخته می شود و تحقیقات، بورس تحصیلی و خروجی خلاقانه دانشجویان و اساتید فرانکلین در برنامه های بیش از 80 درجه، سرعت یک محیط آموزشی پویا را در مؤسسه شاخص ایالت تنظیم می کند.

آمار

انتخاب دوره

30 دپارتمان ما دوره‌هایی را در طیف گسترده‌ای از مشاغل و حرفه‌ها ارائه می‌دهند و دوره‌های مقدماتی ما شرایط لازم برای پشتیبانی از همه برنامه‌های دانشگاهی در UGA را برآورده می‌کنند.

ساعت های اعتباری

کالج فرانکلین به طور منظم نزدیک به نیمی از کل ساعت اعتباری را که در دانشگاه به دست می‌آید تولید می‌کند.

چند زبانه

اعضای هیئت علمی ما به 23 زبان از جمله عربی، چینی، فرانسوی و غیره آموزش می دهند.

ظرفیت

30 برنامه، مرکز و موسسه فرانکلین از تخصص چند رشته ای در سراسر پردیس UGA برای ایجاد ظرفیت تحقیقاتی و فرصت های آموزشی بهره می برند.

چشم انداز، ارزش ها و ماموریت

چشم انداز

درک قدرت هنرها و علوم لیبرال برای شکل دادن به رهبری جهانی و خیر بیشتر در آینده ای پایدار.

ارزش ها و ماموریت

کالج فرانکلین بهترین دانش آموزان را از هر زمینه ای آموزش می دهد. ما آموزش دقیق و مرتبطی را برای طیف متنوعی از دانش‌آموزان ارائه می‌دهیم، دیدگاه‌هایی را برای ایجاد اعتماد به نفس و شخصیت در حالی که دانش‌آموزان درگیر قدرت دانش می‌شوند، گسترش می‌دهیم، و آنها را برای کمک‌های پایدار به گرجستان و جهان آماده می‌کنیم.

کالج فرانکلین خلاقیت را پرورش می دهد و زندگی ذهن را درگیر می کند. آموزش در رشته های گوناگون، هنرهای زیبا و نمایشی در کنار هنرها و علوم سنتی لیبرال، درک ما را از جهان، تاریخ و فرهنگ ما عمیق تر می کند. تفکر انتقادی و همدلی را به عنوان وسیله ای برای درک پیچیدگی های طبیعت و تجسم سیستم ها و فناوری های جدید هدایت می کند. و جوامع را در محوطه دانشگاه، در ایالت جورجیا و در سراسر جهان غنی می کند.

کالج فرانکلین در تحقیق و آموزش برای درک و بهبود جهان سرمایه گذاری می کند. دانشمندان در هر رشته ای در حال شکل دادن به آینده هستند. خلاقیت و تفکر انتقادی به راه‌حل‌های محلی، منطقه‌ای و جهانی دامن می‌زند - و نسل‌های آینده را با مسئولیت‌پذیری، سخاوت و گشاده رویی آگاه می‌کند.

کالج فرانکلین دنیای ما را بهبود می بخشد. فارغ التحصیلان ما یک ذهنیت جهانی در مقیاس انسانی، از جوامع روستایی تا محیط های شهری را درگیر می کنند. تحقیقات ما تأثیر مستقیمی بر خط مشی عمومی و خدمات به جامعه دارد. و دانشجویان و اساتید ما از طریق یادگیری خدماتی و مشارکت به جوامع محلی و جهانی کمک می‌کنند، از طریق دادن به دست می‌آورند، از طریق مشارکت می‌آموزند.

کالج فرانکلین نسل بعدی رهبران جهانی را آماده می کند. ما دانشجویان UGA را با دانش و صداقت مورد نیاز برای رهبری مسئول ایالتی، ملی و بین المللی با قدرت تخصص بین رشته ای و ضرورت همکاری آماده می کنیم. همراستایی آموزش پیش‌حرفه‌ای با آموزش زبان، مطالعات منطقه‌ای و قومیتی، تحصیل در خارج از کشور و تبادل دانشجوی بین‌المللی، و مشارکت‌های تحقیقاتی در مقطع لیسانس، تأثیر ماندگاری از دیدگاه‌های ملی و بین‌المللی متنوع دانشکده در کلاس جهانی ما ایجاد می‌کند.

دانشگاهیان

برنامه های گسترده دانشگاهی

کالج فرانکلین امروزی شامل 30 بخش در پنج بخش است: هنرهای زیبا، علوم اجتماعی، علوم زیستی، علوم فیزیکی و ریاضی، و علوم انسانی. پنج رشته برتر محبوب در مقطع کارشناسی در UGA - زیست شناسی، روانشناسی، انگلیسی، هنر، تاریخ - همه در کالج فرانکلین قرار دارند. کالج فرانکلین علاوه بر تحصیل بیشتر از هر کالج در دانشگاه، 84 مدرک تحصیلات تکمیلی و گواهینامه در 42 رشته تحصیلی ارائه می دهد.

رشته ها و مقاطع تحصیلی

کالج هنر و علوم فرانکلین پورتالی برای یک تجربه دانشگاهی فراموش نشدنی است. دانشجویان می توانند از بین بیش از 80 رشته در مقطع کارشناسی در 60 واحد انتخاب کنند.

واحدهای دانشگاهی ما

کالج فرانکلین قدیمی‌ترین، بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین کالج در دانشگاه جورجیا است. برنامه‌های آموزشی و پژوهشی ما طیف وسیعی از رشته‌های هنر، علوم انسانی، فیزیکی، ریاضی، زیست‌شناسی و علوم اجتماعی را در بر می‌گیرد.

استخدام هیئت علمی

کالج هنر و علوم فرانکلین آموزش دقیقی را برای طیف متنوعی از دانشجویان با موفقیت در UGA ارائه می دهد که لزوماً به معنای جذب هیئت علمی استثنایی از سراسر ایالات متحده و جهان است.

برای تعمیق درک ما از جهان، تاریخ و فرهنگ ما، کالج در آموزش در هر رشته سرمایه گذاری می کند تا یک ذهنیت جهانی را تقویت کند که با مقیاس انسانی نیز هماهنگ است. تحقیقات ما تأثیر مستقیمی بر سیاست و گفتمان عمومی دارد. و دانشجویان و اساتید ما از طریق یادگیری خدماتی و مشارکت به جوامع محلی و جهانی کمک می‌کنند - از طریق دادن، یادگیری از طریق مشارکت.

آمار

ثبت نام

 • کارشناسی: 9542
 • فارغ التحصیل/حرفه ای: 1842
 • مجموع: 11,384

تعداد دانشکده

 • 860 تمام وقت;
 • 630 تصدی یا تصدی مسیر.

  ویژگی های پردیس

  کالج مسکونی فرانکلین یا "FRC" که در سالن تازه بازسازی شده رادرفورد قرار دارد، اولین جامعه مسکونی UGA است. منحصر به فرد FRC، خانواده ای از کارکنان در رادرفورد زندگی می کنند که به طور منظم از دانش آموزان در خانه های خود برای رویدادهای فکری، اجتماعی و فرهنگی میزبانی می کنند. تحت هدایت مدیر دانشکده ما، FRC یک اقامتگاه تحت مدیریت دانشجویان است که از کالج های مسکونی موجود در بسیاری از مؤسسات لیگ آیوی الگوبرداری شده است تا حس یک کالج کوچک در یک دانشگاه بزرگ را به شما بدهد. بیش از 20 سال از عمر خود، FRC به خانه هزاران دانشجو تبدیل شده است و هر سال ترکیبی از سال اول از طریق دانشجویان ارشد را در این برنامه می پذیرد. دانشجویان با هر رشته یا فرعی در کالج هنر و علوم فرانکلین می توانند برای پیوستن به FRC درخواست دهند.

  رویدادهای برنامه ریزی شده برای 2021-22 شامل پروژه های خدماتی، رویدادهای آکادمیک، گردهمایی های اجتماعی و بازگشت سفر ما به تعطیلات پاییز به جزیره ساپلو است.

   آمار فارغ التحصیلان

   مکان ها

   • Athens

    346 Brooks Hall, University of Georgia, GA 30602, Athens

    سوالات