Keystone logo
University of Florence

University of Florence

University of Florence

مقدمه

قدمت University of Florence به Studium Generale برمی‌گردد که توسط جمهوری فلورانس در سال 1321 تأسیس شد. این دانشگاه دارای دانشمندان بسیار مشهور (گالیله گالیله) و اساتید و همچنین دو نخست‌وزیر اخیر ایتالیا (جوزپه کونته و ماریو دراگی) بوده است. با این حال، تنها در سال 1923، دانشگاه نام واقعی خود را به دست آورد و به یک دانشگاه جامع مدرن با 21 گروه و 10 مدرسه تبدیل شد.

Unifi 127 مدرک لیسانس، 57 مدرک کارشناسی ارشد، 9 مدرک دوره طولانی، 24 برنامه دکترا و بیش از 50 مدرسه تخصصی ارائه می دهد. در میان این برنامه ها، بیش از 40 برنامه بین المللی هستند: 10 برنامه به زبان انگلیسی و 31 با مدرک دوبل یا مشترک. در اکثر برنامه های تحصیلی، دوره هایی به زبان انگلیسی ارائه می شود.

Unifi یکی از محبوب ترین دانشگاه ها برای دانشجویان اراسموس است (بیش از 900 ورودی در سال) و بخشی از EUniWell، اتحادیه دانشگاه های اروپایی است. این شبکه چهار حوزه کلیدی را برای تحقیق و آموزش شناسایی کرده است که ارتباط نزدیکی با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل دارد.

University of Florence یکی از مهم ترین دانشگاه های دولتی ایتالیا است و دارای حرفه بین المللی قوی است. این مرکز همکاری با مؤسسات دانشگاهی و تحقیقاتی در سراسر جهان را تقویت می کند و از کارکنان آموزشی، محققان و دانشجویان خارجی برای ترویج بین المللی سازی فرهنگی و علمی استقبال می کند. برای این منظور، دانشگاه از طریق دپارتمان ها و مدارس خود، میزبانی از مهمانان واجد شرایط را از سراسر جهان ترویج می کند.

علاوه بر این، به طور سنتی توجه ویژه ای به توسعه روابط مشترک با دانشگاه های خارجی و فرآیند بین المللی شدن دارد که به جنبه استراتژیک و غالب زندگی دانشگاه در زمینه تحقیق، تدریس، سازماندهی برنامه های مطالعاتی، تحرک تبدیل شده است. معلمان، محققان و دانش آموزان.

به همین دلایل، University of Florence خود را به عنوان یکی از مقاصد ممتاز برای مهمانان بین المللی واجد شرایط می داند.

سرویس خوش آمد گویی

خدمات خوش آمدگویی به دانشجویان بین المللی، دانشجویان دکترا، همکاران، محققان و اساتیدی که توسط University of Florence در پروژه های خاص اروپایی یا بین المللی میزبانی می شوند، کمک می کند تا مسکن مناسب در شهر پیدا کنند.

سرویس استقبال می تواند مهمانان را در اقامتگاه های دانشگاه و سایر امکانات اقامتی محلی رزرو کند و اطلاعاتی را در بسترهای آنلاین برای یافتن محل اقامت ارائه دهد.

تحصیل در فلورانس

یکصد و چهل و شش دوره تحصیلی (سطح اول و دوم و تک دوره ای) که 15 دوره آن به زبان انگلیسی است که در 10 مدرسه سازماندهی شده است، جمعیتی بالغ بر پنجاه و یک هزار نفر ثبت نام کرده اند که یک چهارم آنها از خارج از منطقه آمده اند. . University of Florence یک دانشگاه بزرگ است که دارای طیف بسیار گسترده ای از دوره های آموزشی است که همه رشته ها را در بر می گیرد. سالانه بیش از نه هزار فارغ التحصیل در فلورانس وجود دارد. علاوه بر این، بر اساس داده های Almalaurea، درصد فارغ التحصیلان فلورانسی که یک سال پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار هستند، بالاتر از میانگین ملی است.

الزامات ویزا

مراحل ورود با توجه به ملیت متقاضی، کشور محل اقامت، هدف سفر و مدت اقامت متفاوت است.

برای اطلاعات دقیق و دقیق لطفاً به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید:

 • دانش آموزان بین المللی
 • دانشجویان دکتری
 • دانشگاهیان بین المللی

قبل از عزیمت خود به ایتالیا، ما قویاً توصیه می کنیم برای اطلاعات کامل، رسمی و به روز با وب سایت ها یا دفاتر مقامات دولتی مربوطه مشورت کنید.

بورسیه و بودجه

گزینه های مختلفی برای دریافت کمک مالی برای دنبال کردن شغل آکادمیک در University of Florence وجود دارد.

تشویق و حمایت مالی از دانش آموزان

 • کار نیمه وقت
  برای موقعیت در کتابخانه ها، موزه ها و سایر مراکز خدمات دانشگاهی
 • کمک هزینه برای فعالیت های تدریس خصوصی
  برای حمایت تحصیلی از دانش آموزان
 • بازپرداخت مالیات و هزینه ها و سایر مزایای مالی
  برای برنامه های خاص با منافع ملی و اروپایی خاص برای ترویج ثبت نام ارائه شده است
 • دانش آموزان با حمایت بین المللی:
  دسترسی و حمایت از دانشجویانی که به دنبال پناهندگی و حمایت بین المللی هستند
 • راهروهای دانشگاه برای پناهندگان - پروژه یونیکور
 • DSU Toscana (پیوند به یک وب سایت خارجی)
  فراخوان های عمومی مربوط به بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان ارائه شده توسط DSU، آژانس منطقه ای حق تحصیل دانشگاهی. رویه برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Florence

  Piazza di San Marco, 4, 50121, Florence

  سوالات