Keystone logo
University of Evansville

University of Evansville

University of Evansville

مقدمه

درباره University of Evansville

University of Evansville که در سال 1854 تأسیس شد، در سراسر جهان به دلیل سنت غنی از تعالی دانشگاهی و جامعه پردیس پر جنب و جوش شناخته شده است. به عنوان یکی از کمتر از 50 دانشگاه در جهان که به عنوان پردیس Ashoka Changemaker تعیین شده است، دانشجویان در UE برای ایجاد تغییرات مثبت و تغییر جوامع خود الهام گرفته و تشویق می شوند. UE بیش از 75 زمینه تحصیلی و همچنین تجربیات تاثیرگذار تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهد که به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت ها، دانش و اعتماد به نفس را برای آینده ای موفق و رضایت بخش توسعه دهند.

رتبه 1 برنامه تحصیل در خارج از کشور توسط BestCollegeReviews.org، UE یک تجربه تحصیلی طولانی مدت در خارج از کشور را در کالج هارلاکستون، واقع در Grantham، انگلستان ارائه می دهد. دانش‌آموزان می‌توانند با بهره‌مندی از تجربیات فراگیر و یادگیری بین‌فرهنگی در این حومه شهر، عمارت ویکتوریا، مدرک UE خود را ادامه دهند.

ماموریت و ارزش های اصلی

بیانیه مأموریت

برای توانمندسازی هر دانش آموز به تفکر انتقادی ، شجاعانه عمل ، مسئولیت پذیر و زندگی واقعی در دنیای متغیر.

ارزشهای اصلی

تمامیت
ما برای ایجاد فرهنگ اعتماد به نفس دانشگاهی و فردی را ارتقا می دهیم. صداقت دانشگاهي با تمام دانشجويان تعهد مي كند كه از آيين نامه محترم ما تبعيت كنند و به اساتيد ، كاركنان و ادارات نيز كه طبق آيين نامه ما عمل مي كنند ، گسترش مي يابد. به انتظار حرفه ای بودن ، شفافیت و احترام در همه تعامل ها می رسد. صداقت شخصی شامل تمرین آگاهانه ، تصمیم گیری اخلاقی و احترام به عقاید ، حقوق ، مرزها و عقاید دیگران است. هر یک از اعضای جامعه ما پاسخگو و آماده عمل به عنوان یک شهروند مسئول جهان است.

نوآوری
ما ارزش کار گروهی بین رشته ای ، حل مسئله خلاق ، غوطه وری جهانی و تجارب یادگیری در داخل و خارج از کشور را می شناسیم. ما ارزش یادگیری را از شکست تشخیص می دهیم. ما از این آزادی ، انعطاف پذیری و انگیزه برای ایجاد تجربیاتی برخورداریم که به دانش آموزان ما کمک می کند تا انتقاد کنند و با شجاعت فکر کنند. هر یک از اعضای جامعه ما برای کشف راه حلهای جدید برای مشکلات مدرن و تبدیل شدن به یک عامل پیشرو در پیشرفت ، به چالش کشیده شده است.

کنجکاوی فکری
ما در تلاش هستیم تا فراگیران مادام العمر را توسعه دهیم. ما دانش آموزان را با ایده های مختلفی آشنا می کنیم که علایق موجود را تیزتر می کند و ایده های نهفته را بیدار می کند. ما دانشجویان را به چالش می کشیم تا ضمن حمایت از آنها با تعامل قوی هیئت علمی ، ذهن خود را دراز کنند. تحقیقات ، یادگیری تجربی و دستیابی به جامعه کنجکاوی فکری را تقویت می کند در حالی که قرار گرفتن در معرض ایده ها و فن آوری های جدید ، دیدگاه دانش آموزان ما را نسبت به جهان و آنچه ممکن است ممکن باشد گسترش می دهد.

جامع فراگیر
ما از صراحت و همکاری می دانیم و می دانیم که شمول منجر به رشد شخصی می شود. تعهد ما برای پرورش فعالانه طیف وسیعی از فرهنگ ها و دیدگاه ها نشانگر ویژگی های مورد نیاز برای پیشرفت در جامعه ای فزاینده جهانی است. دانشگاه با استقبال از همه ، از ورود به سیستم نشان داده و از آن سود می برد.

آموزش برای کل شخص
ما از طریق تعامل و کشف سلامت معنوی ، اخلاقی ، اجتماعی ، جسمی ، عاطفی و معنوی را پرورش می دهیم. ما هنر ، علوم و برنامه های حرفه ای لیبرال را به عنوان مسیر رشد فکری و شخصی ارزیابی می کنیم و ادغام دانش را در خطوط انضباطی ترغیب می کنیم. ما مشارکت در سازمان ها ، برنامه ها و جامعه را به عنوان ضروری برای توسعه شخصی ترویج می کنیم. ما به افراد مجهز می شویم كه دنیای خود را بررسی كنند ، ارزش های آنها را بیان كنند و شخصیت مورد نیاز برای زندگی سالم از معنا و هدف را توسعه دهند.

بیانیه چشم انداز

University of Evansville - یک دانشگاه خصوصی برجسته در میدوست - به دلیل توسعه صلاحیت های شخصی و حرفه ای دانشجویان ، پرورش اندیشمندان منتقد و خلاق و تولید شهروندان اخلاقی و جهانی مجهز به پیشرفت در دنیای پیچیدگی و تغییر در سطح ملی شناخته شده است. ما این امر را با جذب و نگه داشتن دانش آموزان با استعداد و با انگیزه که در یک محیط متنوع ، حمایتی و پایدار موفق می شوند ، انجام می دهیم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Evansville

    1800 Lincoln Avenue, 47722, Evansville

    سوالات