Keystone logo
University of Economics in Katowice کارشناسی ارشد در مدیریت کمی دارایی و ریسک (ARIMA)
University of Economics in Katowice

کارشناسی ارشد در مدیریت کمی دارایی و ریسک (ARIMA)

Katowice, لهستان

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

30 Jun 2024

Oct 2024

PLN ۶٬۵۰۰ / per semester *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان غیر اتحادیه اروپا: 5000 PLN در هر ترم | لهستانی، دارندگان کارت لهستانی، دانشجویان اتحادیه اروپا و دیگران: 1300 PLN در هر ترم

مقدمه

برنامه ARIMA به طور کامل به زبان انگلیسی اجرا می شود. در اینجا با روش های کاربردی استفاده از روش های کمی در امور مالی و بیمه آشنا خواهید شد. این برنامه بر جنبه های عملی اندازه گیری و ارزیابی ریسک در مدیریت دارایی (هم در بازارهای مالی و هم در بازارهای بیمه) متمرکز است.

دانشجویان این تخصص فرصت شگفت انگیزی برای کسب دیپلم اضافی (دو مدرک) از دانشگاه ها دارند:

  • دانشگاه علوم کاربردی BFI وین (اتریش)؛
  • دانشگاه بولونیا (ایتالیا)
  • دانشگاه الکساندر یوآن کوزا یاشی (رومانی)
  • University of Economics in Katowice (لهستان).

علاوه بر این، به لطف اعتبار CFA، بهترین دانش آموزان ممکن است برای امتحانات بودجه دریافت کنند. در مورد اعتبار PRMIA، به دانش آموزان اجازه می دهد یکی از دو PRM (مدیر ریسک حرفه ای) را بگذرانند.

آیا جاه طلب هستید و هدف مشخصی دارید؟ آیا دنیای اعداد و تامین مالی فنجان چای شماست؟ آیا آرزوی شغلی بین المللی دارید؟ پس ARIMA برای شماست! مدرک مضاعف، تجربه بین المللی و مهارت های زبان تخصصی شما را برای ورود به دنیای مالی بین المللی آماده می کند، جایی که فرصت های کاری شما در گوشه و کنار است!

ساختار برنامه

این برنامه برای متعادل کردن نظریه مدیریت دارایی و ریسک با همتای عملی آن ساخته شده است. دانشجویان ARIMA دانش خود را در زمینه اندازه گیری ریسک، ارزیابی ابزارهای مالی و همچنین مدیریت مبتنی بر مدل گسترش می دهند. علاوه بر این، استفاده از ابزارهای IT (VBA، R، MATLAB، Python) در طول فرآیند کاربرد دانش پشتیبانی می‌کند، جایی که می‌تواند به پایه‌ای برای درک تکنیک‌های مدل‌سازی و ارزش‌گذاری پیشرفته تبدیل شود.

در این دوره دانش آموزان در گروه های کوچک کار می کنند. رویکرد فردی اجازه می دهد تا یک جدول زمانی انعطاف پذیرتر، به عنوان مثال، ماژول ها 2 روز در هفته. زمان مطالعه الاستیک و همچنین تناسب برنامه امتحانات برای دانشجویان شاغل گزینه مناسبی برای کسانی است که می خواهند کار خود را در دوران دانشگاه شروع کنند.

سخنرانان

اساتید ما تیمی با مهارت بالا با مهارت های روان انگلیسی ایجاد می کنند و اکثریت آنها تجربه زیادی در همکاری بین المللی دارند. آنها روش‌های آموزشی نوآورانه‌ای مانند روش‌های اکتساب یا روش‌های عملی با استفاده از فناوری‌های جدید را به کار می‌گیرند. بازی های شبیه ساز برای دانش آموزان، آنها تئوری تجارت را با جنبه های عملی آن ترکیب می کنند. دانشگاه ما اغلب از اساتید مهمان از دانشگاه های خارجی، اما همچنین متخصصان این حوزه، در میان همه از UBS Solution - شریک تجاری دوره (و کل بخش مالی و حسابداری) دعوت می کند.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

امکانات

درباره مدرسه

سوالات