Keystone logo
University of Eastern Finland

University of Eastern Finland

University of Eastern Finland

مقدمه

به University of Eastern Finland خوش آمدید!

University of Eastern Finland (UEF) چند رشته ای ترین دانشگاه فنلاند است. استاندارد بالای تحقیق و آموزش بین رشته ای ما به چالش های جهانی پاسخ می دهد و آینده ای پایدار می سازد. تحقیقات ما در چندین زمینه در بین بهترین ها در جهان رتبه بندی شده است. ما در حدود 100 موضوع اصلی آموزش ارائه می دهیم و کارشناسانی را برای نیازهای متغیر بازار کار فردا تربیت می کنیم.

زمینه های نمایه ما در تحقیق و آموزش عبارتند از:

- افزایش سن، سبک زندگی و سلامت

-تغییر محیط زیست و استفاده پایدار از منابع طبیعی

-برخوردهای فرهنگی، تحرکات و مرزها

-تنوع یادگیری و تعامل

ما به لطف آموزش های خود بر اساس آخرین تحقیقات و پیشنهادات علمی متنوع و همچنین فرصت های مطالعه منعطف و انتخاب رشته های فرعی که به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، مکانی مورد تقاضا برای مطالعه هستیم. ما پیشگام یادگیری مستمر هستیم.

دانش‌آموزان، فرآیندهای یادگیری سطح بالا و رفاه دانش‌آموزان در هسته اصلی فعالیت‌های ما قرار دارند. ما به دانش‌آموزان خود محیط‌های یادگیری الهام‌بخش، باز و دائماً در حال تکامل را پیشنهاد می‌کنیم: راه‌حل‌های تسهیلات راحت و محیط‌های دیجیتال مدرن از یادگیری پشتیبانی می‌کنند.

در UEF، ما همچنین روابط بین‌المللی گسترده‌ای داریم و در چندین شبکه بین‌المللی به عنوان کادر آموزشی و پژوهشی خود درگیر هستیم و دانشجویان در برنامه‌های مختلف شرکت می‌کنند. علاوه بر این، ما با حدود 100 دانشگاه بین المللی قراردادهای همکاری دوجانبه منعقد کرده ایم.

پردیس های ما در شهرهای Joensuu و Kuopio واقع شده اند. ما خانه حدود 15500 دانشجوی مدرک و 2700 کارمند هستیم.

مکان ها

 • Joensuu

  Yliopistokatu 2 P.O.Box 111, FI-80101, Joensuu

  • Kuopio

   Yliopistonranta,1, 70210, Kuopio

   سوالات