Keystone logo
University of Denver Daniels

University of Denver Daniels

University of Denver Daniels

مقدمه

ما برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی را متناسب با انواع سطح تجربه کاری ، برنامه ها و علایق و خواسته های حرفه ای ارائه می دهیم. همه برنامه ها مطالعه اصول تجاری را با تجربه عملی از طریق شبیه سازی ، پروژه های عملی و تعامل با رهبران محلی ، منطقه ای و جهانی ترکیب می کنند.

اعضای هیئت علمی ما مربیان و محققانی هستند که در سطح ملی شناخته شده اند و به شدت درگیر دنیای تجارت هستند. آنها در کمک به دانش آموزان برای استفاده از کلاسهای درس در چالشهای دنیای واقعی بسیار عالی هستند. کارکنان استثنایی ما از دانشجویان ، اعضای هیئت علمی ، فارغ التحصیلان ، شرکای شرکت ، استخدام کنندگان ، اهدا کنندگان و جامعه در هر مرحله پشتیبانی می کنند.

دانیلز برای ادغام مسائل اجتماعی ، زیست محیطی و اخلاقی در برنامه های درسی نوآورانه ما در سطح بین المللی شناخته شده است. این چارچوب برنامه درسی به شما منابع و بینش لازم برای ضربه زدن به زمین و ورود به دنیای تجارت با دانش را می دهد. هر کاری که ما در دنیای واقعی انجام می دهیم اساس آن در اخلاق است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Denver

    South University Boulevard,2101, 80210, Denver

    سوالات