Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

مقدمه

به تفاوت Lerner خوش آمدید.

برای 100 سال کالج تجاری آلفرد لرنر

فرصت در همه چیزهایی است که ما انجام می دهیم. تعهد ما به شما یک ترکیب بسیار شخصی از کلاس، برنامه درسی، تحقیق کاربردی، مربیگری، سایه دار، کارآموزی و تجربیات حرفه ای است که به شما برای پیدا کردن آنچه که بیشتر شما را الهام می بخشد و به شما تحمیل می کند، ارائه می دهد.

111678_Keystone_profile2.jpg

چرا لرنر

انتخاب آنچه برای مطالعه، یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی شماست. کجایی که بخواهی مطالعه کنی، همان قدر مهم است.

در Lerner، شما می توانید از فرصت های یادگیری، نوآوری، تحقیق و تجارب کسب و کار در یکی از مهمترین مراکز کسب و کار کشور استفاده کنید. فرصت در همه چیزهایی است که ما انجام می دهیم.

چندین دلیل برای انتخاب کالج لرنر برای درجه کسب و کار شما وجود دارد، اما دانش آموزان ما بر این باورند که این پنج چیز در تصمیم خود برای انتخاب Lerner به شدت به چشم می خورد:

1. فرصت های منحصر به فرد

تجربیات فراگیر یادگیری در مراکز یادگیری تجربی ما، در طول کارآموزی با شرکت های برتر و دانش آموزان سرمایه گذاری 2 میلیون دلار صندوق سرمایه گذاری آبی را در اختیار دارد. و بیش از 100 دوره تحصیل در خارج از کشور برای دوره های کارشناسی و ارشد وجود دارد.

2. اعتبار ما

UD و کالج لرنر توسط کمیسیون میانی ایالات متحده در آموزش عالی تایید شده است. اکثر برنامه های تجاری و حسابداری Lerner نیز توسط AACSB International معتبر هستند.

3. اعضای هیئت علمی

دانش آموزان لرن در مورد موفقیت هر دانش آموز آنها همچنین در مورد بورس تحصیلی و تحقیقاتی مربوط به رشته های خود و آموزش و پرورش کسب و کار متمرکز هستند.

4. اتصالات

ارتباطات حرفه ای و شبکه ای با رهبران کسب و کار موفقیت آمیز در 30،000 شبکه قوی فارغ التحصیلان Lerner و از طریق مشارکت در کارآموزی، باشگاه های دانشجویی و مصاحبه شغلی با شرکت های برتر ایجاد می کنید.

5. محل

بیش از 1 میلیون کسب و کار، از جمله بیش از 50 درصد از تمام شرکت های تجاری ایالات متحده و 64 درصد از Fortune 500 دلاور را به عنوان خانه قانونی خود انتخاب می کنند. سیستم دادگستری دلاور، سابقه ای را در اداره شرکت ها برای کل ایالات متحده ایجاد می کند

یادگیری تجربی

بسیاری از مدارس تجاری اذعان می کنند که اهمیت فکری، عاطفی و حرفه ای - در داخل و خارج از کلاس - مورد تأیید قرار می گیرند، اما چند مورد با کیفیت و کارآموزی لنر برای کارآموزی، تحقیق، یادگیری خدمات و سایر فرصت های یادگیری تجربی مطابقت دارد.

مسابقات کسب و کار

دانش آموزان Lerner عادت بیش از انتظارات را از برنده شدن چالش PricewaterhouseCoopers (PwC) در سال 2013 برای برنده شدن چالش تحقیق موسسه مالی موسسه خبره (CFA) در منطقه فیلادلفیا در سال 2015 می دانند. هر ساله دانش آموزان در برنامه شاخ در مرغ کارآفرینی رقابت می کنند. مسابقه تامین بودجه راه اندازی هچ و مسابقه کارول A. آمون.

همایش ها

همانطور که کسب مدرک کسب و کار می کنید، شبکه ای نیز ایجاد می کنید و از طریق کنفرانس ها، سخنرانی ها و سمینارهای میزبانی شده توسط لرنر به چشم انداز خواهید رسید. سخنرانان عبارتند از رؤسای شرکت های مشهور و متخصصین اغلب ذکر شده.

111679_Keystone_profile1.jpg

آمادگی شغلی

کارکنان و خدمات مرکز خدمات حرفه ای لرنر به شما در برنامه ریزی آینده خود با برنامه های کارآموزی و مددکاری برای دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل کمک می کند. فرصت های منحصر به فرد، مانند کارآموزی غواصی فناوری جهانی و برنامه کارآموزی تحصیلات تکمیلی، Lerner را از هم جدا کنید.

تحصیل خارج از کشور

دانشگاه دلاور برنامه تحصیل در خارج از کشور را در میان 20 نفر برتر کشور قرار داده است. دانش آموزان کالج لرنر از دیدگاه جهانی بهره مند می شوند، چه در برنامه کارشناسی، در یک هفته تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور و یا در بین المللی.

پژوهش

دانستن دانشکده به عنوان مربیان و مشاوران، و کار با آنها در برخی از زمینه های نوآورانه در کسب و کار. مراکز تحقیقاتی در لرنر عبارتند از: مرکز کسب و کار کاربردی

مشاوره

دفتر لرنر کارشناسی ارشد مشاوره و فارغ التحصیلان MBA و MS، MS و Ph.D. دانش آموزان به شما کمک می کنند فرصت های زیادی را برای به دست آوردن بیشترین فرصت های تحصیل و شغلی خود بیابید.

سازمان های دانشجویی

از تعدادی از سازمان هایی که رشد حرفه ای را ارتقاء می دهند و شبکه خود را ایجاد می کنند را انتخاب کنید. سازمانها عبارتند از: باشگاه مهمانداری، انجمن مدیریت مالی، انجمن دانشجویان اقلیت، انجمن ملی حسابداران سیاه (NABA)، زنان در کسب و کار، باشگاه سرمایه گذاری آبی هن، انجمن دانشجویان MBA و دیگران.

امکانات

این که آیا شما شبیه سازی استراتژی صندوق های بیمه یا کارکنان یک کنفرانس بزرگ هتل، Lerner شما قرار می دهد در مرکز اقدام با امکانات پیشرفته ترین.

تنوع، عدالت و مشارکت

لرنر متعهد به ایجاد ارتباطات و تقویت گفتمان هایی است که از تنوع و عدالت حمایت می کنند.

مأموریت آموزشی UD برای ارائه تجربیات یادگیری است که دانش آموزان را برای زندگی در دنیای متنوع و متنوع جهانی آماده می کند.

در Lerner، از فرصت برای درک و قدردانی از زمینه و استعداد مشترک و منحصر به فرد که همه ما از آن ارائه می دهیم - دانش آموزان، کارکنان، اعضای هیات علمی و جامعه استقبال می کنیم. هدف ما تقویت تنوع و انعطاف در تمام جنبه های زندگی در Lerner است. ما به تلاش هایمان در زمینه ابتکارات تنوع در سراسر جهان پیوسته ایم.

مکان ها

  • Newark

    Newark, آمریکا

    سوالات