Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

مقدمه

ما در University of Dayton School of Education and Health Sciences بر ارائه مهارت‌ها و دانش مورد نیاز برای تغییر جهان به دانش‌آموزان متمرکز شده‌ایم - و در زمینه‌های آموزشی و بهداشت و علوم ورزشی سرآمد باشیم. از امکانات منحصر به فرد پیشرفته تا یادگیری تجربی، دانش آموزان فرصت های بی شماری برای به دست آوردن تجربه عملی و آماده شدن برای یک حرفه معنادار به عنوان یک مربی یا متخصص علوم بهداشتی دارند.

3 دلیل برتر برای انتخاب علوم آموزشی و بهداشتی در UD

1. رویکرد مبتنی بر ارزش - آموزش که مهم است

تحصیل در دانشکده علوم تربیتی و بهداشت UD ریشه محکمی در ارزش‌های کاتولیک و ماریانیست ما دارد. این بدان معناست که شما یک حرفه ای کامل خواهید شد. شما یک چشم انداز کامل به دست خواهید آورد که از آن به زندگی نگاه کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یکپارچگی را با نوآوری مرتبط کنید، که منجر به شغلی پربار می شود که در آن می توانید از استعدادهای خود برای منافع بیشتر استفاده کنید. و شما یک شهروند جهانی با احساس قوی مسئولیت اخلاقی و درک عمیق از توانایی خود در شکل دادن به آن خواهید شد.

2. آموزش سفارشی - شما منحصر به فرد هستید. تحصیلات شما نیز باید باشد.

آیا می خواهید در رشته دو رشته ای یا ماینور ادامه دهید؟ برای تحصیل در خارج از کشور یا استفاده از مهارت های خود برای کمک به جامعه خود؟ برای به دست آوردن آموزش واقعی از طریق کارآموزی و تدریس دانشجویی؟ در UD، می توانید برنامه آموزشی خود را سفارشی کنید تا شما را برای موفقیت شخصی و حرفه ای آماده کند. مشاور شما و دفتر ریاست و خدمات دانشجویی به شما کمک می کنند تا برنامه خود را توسعه دهید - و تکمیل کنید.

3. یک محیط مشارکتی- تمرکز بر جامعه

در UD، تشویق می‌شوید که برای برتری تلاش کنید، اما نه به ضرر دیگران. به جای رقابت با دانش آموزان دیگر، شما بخشی از یک جامعه مشارکتی و پذیرای زبان آموزان خواهید بود. در اینجا، یک محیط حمایتی پیدا خواهید کرد که در آن می توانید سؤال بپرسید، علایق خود را کشف کنید و برای آینده ای موفق آماده شوید. برای تکمیل آن، کلاس های شما توسط اساتید مجرب و متعهد تدریس می شود - نه دستیاران تدریس یا دانشجویان فارغ التحصیل.

مکان ها

  • Dayton

    Fitz Hall, Room 618 300 College Park, Dayton, OH, 45469 - 2969, Dayton

سوالات