Keystone logo
University Of Dalat

University Of Dalat

University Of Dalat

مقدمه

دانشگاه دالات که در ابتدا به عنوان انستیتوی دانشگاه دالات در سال 1958 تاسیس شد ، اکنون یک م educationalسسه آموزشی دولتی است. این یک دانشگاه چند رشته ای است و بیش از 12000 دانشجو دارد.

در حال حاضر ، دانشگاه دلات بیش از 33 برنامه کارشناسی و 14 برنامه کارشناسی ارشد ، از جمله 8 برنامه کارشناسی ارشد و 6 برنامه دکترا را ارائه می دهد.

دانشگاه دالات 124 عضو سازمان CDIO است. در سال 2017 ، مجله علمی منتشر شده توسط دانشگاه دالات به طور رسمی در فهرست استناد آسیا (ACI) قرار گرفت. دانشگاه دالات با 81 م institutionsسسه آموزشی و سازمانی در جهان از جمله مجمع جهانی بوستون ، دانشگاه سن خوزه ، هانیانگ و غیره ارتباط قوی دارد.

این دانشگاه در مرکز شهر Dalat واقع شده است - یک شهر توریستی محبوب در فلات Lam Vien با آب و هوای خنک در تمام طول سال ، جنگل های بی پایان کاج ، گل ها ، مه و آبشارها.

این دانشگاه کاملاً مجهز به تجهیزات مدرن برای کار یادگیری ، آموزش و تحقیق است.

محوطه دانشگاه در منطقه ای تپه ای به مساحت 40 هکتار در شمال دریاچه ژوان هونگ ، کنار زمین بین المللی گلف 18 سوراخ قرار دارد. محوطه دانشگاه همچنین یکی از رمانتیک ترین و زیباترین نقاط دلات است. ساختمانهای متنوعی با معماری منحصر به فرد در میان درختان کاج پنهان شده است. این دانشگاه آرامش و سکوت را ارائه می دهد که فضای ایده آلی برای یادگیری و تحقیق است.

مکان ها

 • Dalat

  Đường P. Đ Thiên Vương,1, , Dalat

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات