Keystone logo
University Of Crete

University Of Crete

University Of Crete

مقدمه

University Of Crete در سال 1973 تاسیس شد ، یک موسسه آموزشی عمومی جوان است که به تعالی در تحقیق و آموزش متعهد است. مقر دانشگاه پردیس گالوس در ریتمون است که در آن دانشکده های فلسفه ، آموزش ، علوم اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی واقع شده است. پردیس Voutes در هراکلیون دانشکده علوم و فناوری و دانشکده پزشکی و همچنین تعدادی از زیرساخت ها و امکانات تحقیق گرا وابسته از جمله بیمارستان عمومی دانشگاه را در خود جای داده است.

ماموریت University Of Crete تولید و انتقال دانش علمی ، آماده سازی دانشمندان و دانشمندان جدید برای کاربرد آن و کمک به پیشرفت فرهنگ بشری است. این اهداف با پیگیری ارتباط نزدیک بین تحقیق و آموزش ، با تشویق گفتگوی علمی و با استفاده از توانایی ها و استعدادهای کارکنان و دانشجویان محقق می شوند.

University Of Crete با تلاش مداوم برای قرار گرفتن در لبه برش تحولات معاصر ، در تلاش است تا آموزش و پژوهش را به یک تجربه جذاب و تحریک کننده برای دانشجویان و محققان تبدیل کند. این دانشگاه با اتخاذ بهترین شیوه های بین المللی ، شیوه های عملکرد ظاهری و تشویق به برتری و نوآوری ، آرزو دارد تا نقش مهمی در نشان دادن توانایی دانشگاه های دولتی یونان برای مشارکت برابر در زندگی دانشگاهی بین المللی قرن 21 بازی کند.

مکان ها

  • Heraklion

    Heraklion, یونان

    سوالات