Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Connecticut School of Business

University of Connecticut School of Business

مقدمه

مأموریت دانشکده بازرگانی که در سال 1941 تأسیس شد، ایجاد و انتشار دانشی است که به طور قابل توجهی بر دانشجویان، جامعه دانشمندان تجارت و دنیای جهانی کسب و کار تأثیر می گذارد و غنی می کند. برای این منظور، دانشکده بازرگانی برای برنامه‌های تحقیقاتی و دانشگاهی با کیفیت بالا، که طیف گسترده‌ای از رشته‌های کاربردی - حسابداری، مالی، مدیریت، بازاریابی، و مدیریت عملیات و اطلاعات را در بر می‌گیرد، شهرت زیادی ایجاد کرده است. مراکز بین رشته ای آن در زمینه املاک، مدیریت سیستم های سلامت، تجارت بین المللی و کارآفرینی به دلیل تحقیقات و خدمات خود شهرت گسترده ای به دست آورده اند.

مدرسه کسب و کار UConn به یکی از جامع ترین مدارس کسب و کار در کشور تبدیل شده است که برنامه های آکادمیک را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و مدرک پیشرفته ارائه می دهد که شامل پنج مکان کانکتیکات - استورز، هارتفورد، استمفورد، تورینگتون و واتربری است. موقعیت مدرسه در وسط راهرو شهر نیویورک - بوستون (قلب قلمرو Fortune 500) شبکه ای متراکم از شرکای شرکتی و توزیع قوی برای فارغ التحصیلان آن در محل کار را برای برنامه فراهم می کند.

در سال‌های اخیر، این مدرسه از یک مدرسه بازرگانی قوی منطقه‌ای به مدرسه‌ای با دامنه وسیع‌تر تبدیل شده است و به یکی از بهترین مدارس تجارت عمومی در کشور تبدیل شده است. برای رهبری این تحول، مدرسه مجموعه‌ای از اولویت‌های استراتژیک را تعیین کرد که برای ایجاد و تقویت نقاط قوت فعلی طراحی شده‌اند. نقش رهبری خود را به عنوان یک منبع فکری کلیدی برای جامعه تجاری در صنایع مختلفی مانند فناوری اطلاعات، مراقبت های بهداشتی مدیریت شده و تجارت بین المللی ادامه داده و گسترش داده است.

از سال 1958 به طور مستمر توسط AACSB International - انجمن ارتقاء دانشکده های بازرگانی دانشگاهی مورد تایید قرار گرفته است، موفقیت
مدرسه بی توجه نبوده است. این مدرسه در 7 درصد برتر مدارس کسب و کار رتبه بندی می شود و به طور گسترده یکی از بهترین ها در شمال شرق در نظر گرفته می شود، همانطور که در رتبه بندی های مکرر توسط Business Week، Forbes، The Wall Street Journal و US News & گزارش جهانی

با نگاهی به آینده، کسب و کار در قرن بیست و یکم در یک محیط پیچیده فزاینده از تغییرات سریع، به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات رخ خواهد داد. در این زمینه، مدرسه کسب و کار UConn - با ایجاد دانشی که به طور قابل توجهی بر ایده‌ها و شیوه‌های مدیریتی تأثیر می‌گذارد - به رهبران حال و آینده آموزش می‌دهد تا کسب‌وکارهای کانکتیکات، منطقه نیوانگلند و رهبری جهانی کشورمان را تقویت کنند.


شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Storrs

  University of Connecticut School of Business,2100 Hillside Road,

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات