Keystone logo
University of Central Lancashire - Cyprus MSc Data Analytics
University of Central Lancashire - Cyprus

MSc Data Analytics

Larnaca, قبرس

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۸٬۹۲۵ / per year *

در محوطه دانشگاه

* برای کل برنامه 90 ECTS از هزینه اصلی 10500 یورو پس از تخفیف 1575 یورویی UCLan Cyprus Bursary

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

تجزیه و تحلیل داده ها علمی است که به تصمیم گیرندگان اجازه می دهد تا با بررسی مقادیر زیادی از داده ها برای کشف الگوهای پنهان، همبستگی ها و سایر بینش های مهم، بینش های تجاری جدیدی را آشکار کنند. این دوره به منظور ارائه دانش و مجموعه متنوعی از مهارت‌ها به فارغ‌التحصیلان و متخصصان شاغل طراحی شده است که در تمام لایه‌های پشته کشف دانش شامل ذخیره‌سازی، استخراج، تجزیه و تحلیل، چارچوب‌های پشتیبانی تصمیم و تجسم‌ها و همچنین تجربه عملی با ابزارهای مدرن را شامل می‌شود.

به طور خاص، دانش آموزان یاد خواهند گرفت که چگونه (1) مجموعه داده های بزرگ را تجزیه و تحلیل کنند و ویژگی های اصلی آنها را با استفاده از تجسم داده های جذاب خلاصه کنند. (ii) طراحی و ایجاد پایگاه‌های اطلاعاتی که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌های سازمانی خود را به طور کارآمد مدیریت و پرس و جو کنند. (iii) کشف الگوها در مجموعه داده های بزرگ با تکنیک های تثبیت شده در زمینه های مختلف مانند آمار، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی؛ و (IV) محیط آشفته کسب و کار امروز را درک کنید و بیاموزید که چگونه ابزارهای مدرن BI سازمان ها را قادر می سازند تا بقا و برتری پیدا کنند.

برنامه MSc Data Analytics در UCLan Cyprus تنها برنامه ای در قبرس است که گواهی مشترک SAS را ارائه می دهد. فارغ التحصیلان تحلیل داده های کارشناسی ارشد UCLan قبرس این گزینه را دارند که علاوه بر جایزه کارشناسی ارشد، گواهینامه مشترک SAS در هوش تجاری و داده کاوی را نیز دریافت کنند. گواهی مشترک SAS دانش‌آموزان را با دانش و مهارت‌های بیشتری مجهز می‌کند تا با استفاده از داده‌های کسب‌وکار واقعی، تحلیل‌ها را برای مشکلات واقعی کسب‌وکار به کار ببرند و از طریق یک گواهی‌نامه حرفه‌ای که تقاضای بالایی در بازار دارد، مزیت رقابتی را در بازار به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. ترکیبی از برنامه کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه درسی گواهی مشترک SAS، فارغ التحصیلان را برای کار در یک محیط تجاری غنی از داده و داشتن یک شغل پربار در عصر دیجیتال آماده می کند.

گزینه های شغلی

این دوره به منظور ارائه مهارت‌هایی به فارغ‌التحصیلان و متخصصان حرفه‌ای طراحی شده است که آنها را قادر می‌سازد تا داده‌های خود را سازماندهی، تجزیه و تحلیل، کاوش، تفسیر و تجسم کنند و همچنین تجربه عملی را با ابزارهای مدرن کسب کنند. این مهارت ها را می توان تقریباً در هر حوزه صنعتی که از داده ها استفاده می کند، مانند مصرف کننده بانکی، مراقبت های بهداشتی، انرژی، تولید، فناوری و غیره استفاده کرد.

علاوه بر این، این دوره بسیاری از گزینه های شغلی را در شرکت های ملی و بین المللی تجزیه و تحلیل داده مانند مشاور کسب و کار تجزیه و تحلیل داده ها، معمار تجزیه و تحلیل داده ها، مهندس داده، معمار راه حل داده، تحلیلگر داده، مشاور تجزیه و تحلیل، هوش تجاری و مشاور تجزیه و تحلیل، متریک و مشاور ارائه می دهد. متخصص تجزیه و تحلیل، و بسیاری دیگر.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

 • کارشناسی ارشد در علم داده
  • Potsdam, آلمان
  • Dubai, امارات متحده عربی
 • کارشناسی ارشد در فنون محاسباتی و نرم افزار در مهندسی - هوش محاسباتی برای گزینه تجزیه و تحلیل داده ها
  • Swindon, بریتانیا
  • Cranfield, بریتانیا
  • + 1 بیشتر
 • MSc in Data Analytics and Business Economics (MScDABE)
  • Kowloon Tong, هنگ کنگ