Keystone logo
University of Central Lancashire - Cyprus کارشناسی ارشد امنیت سایبری
University of Central Lancashire - Cyprus

کارشناسی ارشد امنیت سایبری

Larnaca, قبرس

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۸٬۹۲۵ / per year *

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* برای کل برنامه 90 ECTS از هزینه اصلی 10500 یورو پس از تخفیف 1575 یورویی UCLan Cyprus Bursary. MSc امنیت سایبری آموزش از راه دور 90 ECTS: 8000 یورو

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

همچنین به عنوان آموزش از راه دور موجود است

پیشرفت مداوم فناوری و معرفی خدمات ابری، دستگاه های هوشمند و ارتباطات بی سیم و همچنین نفوذ روزافزون اینترنت در فعالیت های روزمره و به اشتراک گذاری اطلاعات حساس از طریق آن، نیاز به تضمین اطلاعات و امنیت داده ها را ایجاد کرده است. .

این برنامه برای افرادی که علاقه مند به درک مسائل امنیت سایبری با تاکید بر زمینه هایی مانند جنگ سایبری، دفاع سایبری، هک اخلاقی، پزشکی قانونی شبکه و مدیریت امنیت اطلاعات هستند، جذاب خواهد بود. این برنامه دانش تخصصی مورد نیاز از جمله تئوری، فناوری ها و تکنیک های طراحی مربوطه را به عنوان پیش نیاز برای طراحی شبکه های امن در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

در طول برنامه، دانش آموزان این فرصت را خواهند داشت تا دانش نظری خود را از طریق آزمایشگاه های تخصصی امنیتی فیزیکی، مجازی و از راه دور به کار گیرند که در آنها می توانند فعالیت هایی مانند شناسایی، اسکن شبکه و تمرین های بهره برداری را انجام دهند و کاربرد و استفاده را بررسی کنند. رفتار سیستم های امنیتی مانند سیستم های تشخیص نفوذ به عنوان بخشی از این برنامه، دانش آموزان همچنین تکنیک ها و مهارت های تحقیقاتی عمومی و حوزه خاص مورد نیاز برای تکمیل موفقیت آمیز پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد سال آخر خود را توسعه خواهند داد.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه