Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Central Florida - College of Business

University of Central Florida - College of Business

University of Central Florida - College of Business

مقدمه

کالج بازرگانی دانشگاه مرکزی فلوریدا (UCF) این مسئولیت را به سمت نسل بعدی تجارت و آموزش هدایت می کند. کالج بازرگانی UCF که در سال 1968 تأسیس شد، مدارک تحصیلی را در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و اجرایی ارائه می دهد، که همگی توسط انجمن برای پیشبرد دانشکده های بازرگانی بین المللی (AACSB) و انجمن کالج ها و مدارس جنوبی (SACS) معتبر هستند. ).

هدف ما این است که به دانشجویان و اساتید کمک کنیم تا به ONE برسند. برای دانش‌آموزان، ما تلاش می‌کنیم جایی باشیم که بتوانند به اهداف تحصیلی خود برسند، کسی باشیم که شغل را به دست می‌آورد، کسب‌وکاری را راه‌اندازی می‌کند، فروش را انجام می‌دهد، مشارکت می‌کند و دیگران را راهنمایی می‌کند. دانش آموزانی که از کالج فارغ التحصیل می شوند، ارتباطات و همکاران عالی، ریسک پذیر، تصمیم گیرندگان داده محور و حل کننده مشکلات خواهند بود.

اعضای هیئت علمی و کارکنان ما به دنبال ارائه آموزش و تجربیات مورد نیاز دانشجویان برای موفقیت در بازار امروز هستند. اعضای هیئت علمی چه در کلاس درس و چه در سخنرانی در سری سخنرانان رئیس، درگیر آخرین تحقیق و توسعه برنامه هستند. ما برنامه هایی را ارائه می دهیم که یادگیری عملی، عملی و تجربه دنیای واقعی را ارائه می دهند. هر هفته رهبران کسب و کار و جامعه، کارآفرینان و فارغ التحصیلان را می توان در The EXCHANGE یافت که داستان های خود را با دانش آموزان به اشتراک می گذارند و به آنها بینشی واقعی از صنعت خود می دهند.

فرهنگ واقعی تعامل، کالج را از سایر مدارس تجاری متمایز می کند. با صدها رویداد، فعالیت، برنامه، سازمان و منابع موجود، دانش‌آموزان می‌توانند اشتیاق خود را شناسایی کنند، حرفه خود را تمرین کنند، با رهبران صنعت ارتباط برقرار کنند، حرفه‌ای را شروع کنند یا حتی کسب‌وکاری را قبل از فارغ‌التحصیلی راه‌اندازی کنند. ما دانش‌آموزان خود را تحت فشار قرار می‌دهیم تا از مناطق آسایش خود خارج شوند تا چیزهای جدید را امتحان کنند، با افرادی که متفاوت از آنها هستند ارتباط برقرار کنند و با آنها همکاری کنند و ریسک کنند.

مکان ها

  • Orlando

    12744 Pegasus Dr., 32816, Orlando

سوالات