Keystone logo
University of Canterbury

University of Canterbury

University of Canterbury

مقدمه

برتری تحصیلی در یک مکان عالی.

University of Canterbury (UC) در سال 1873 توسط دانشمندان آکسفورد و کمبریج تاسیس شده است که در بین 200 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده است (رتبه بندی رتبه دانشگاه های جهان- THE-QS ) و یکی از دانشگاه های برتر نیوزلند برای کیفیت تحقیقات است ( Performance- گزارش تحقیقاتی، 2006 ).

UC دارای مدرک تحصیلی در زمینه تحقیق و تدریس است. دوره های آن و مدارک تحصیلی در سطح بین المللی شناخته شده است و هدف آن استقلال فکری، تفکر انتقادی و برتری حرفه ای است. کارکنان علمی فعالانه در زمینه تحقیق و انتشار در حوزه تخصص خود مشارکت دارند. در نتیجه، دانش آموزان از اعضای هیئت علمی که در زمینه مدرک دانش خود هستند، یاد می گیرند. فرصت های آموزشی و نظارتی تا سطح دکترا در هر رشته موجود است.

UC دارای لینک های بسیاری از دانشگاه های بین المللی است. این پیوندها شامل برنامه های مبادله کارکنان و دانشجویان، همکاری تحقیقاتی و موافقت نامه های تفسیر است. برنامه ارسکین برای آکادمی های برجسته دانشگاه های بین المللی اجازه می دهد تا در Canterbury بازدید و آموزش دهند. این دانشگاه هر ساله حدود 70 بازدید کننده دارد و دانش و تنوع بیشتری را در برنامه های آموزشی خود دارد.

UC برنامه های درجه بندی در هنر، بازرگانی، آموزش، مهندسی، هنرهای زیبا، جنگلداری، قانون، موسیقی، کار اجتماعی، گفتار و درمان زبان، علوم، مربیگری ورزشی، و آموزش و یادگیری را ارائه می دهد.

چشم انداز: مردم آماده تغییر هستند - tangata tu tangata ora

مکان ها

  • Christchurch

    University of Canterbury, Private Bag 4800,

    سوالات