Keystone logo
© Eva Dang
University of Cambridge Sidney Sussex College

University of Cambridge Sidney Sussex College

University of Cambridge Sidney Sussex College

مقدمه

در روز ولنتاین در سال 1596 توسط میراث لیدی فرانسیس سیدنی ، کنتس ساسکس تاسیس شد.

کالج Sidney Sussex به دلیل روحیه گرم جامعه ، موقعیت مکانی خارق العاده در مرکز شهر و فضای بی تکلف و دوستانه در سراسر دانشگاه و کالج کمبریج مشهور است .

دانشجویان ، دانشجویان و کارمندان ما از همه زمینه ها و از سراسر جهان هستند که توسط شهرت جهانی دانشگاه کمبریج و تعهد سیدنی به تعالی در آموزش و تحقیق جذب شده اند.

Sidney Sussex همه چیزهایی را که ممکن است امیدوار باشید در کالج کمبریج پیدا کنید بسته بندی می کند. یک جامعه قوی ، جو دوستانه ، تاریخ غنی ، باغها و ساختمانهای زیبا و موقعیت مکانی خارق العاده در مرکز شهر . اکثر محل اقامت ما به راحتی در محوطه کالج واقع شده است ، یا بسیار نزدیک است.

سیدنی درست در قلب کمبریج است. دانشجویان ما بلافاصله در فضای دانشجویی شلوغ شهر غوطه ور می شوند.

با وجود موقعیت در مرکز شهر ما ، در داخل دیوارهای کالج ، فضای بسیار آرام و مسالمت آمیزی پیدا خواهید کرد که می توانید در آن باغ های خیره کننده سیدنی را گشت بزنید ، کمی به اتاق مطالعه بروید ، در سالن غذاخوری زیبا غذا بخورید یا با دوستانتان سرگرم شوید.

سیدنی به خاطر جامعه دوستانه خود که با هم همکاری می کنند تا زندگی و یادگیری خارق العاده ای را ارائه دهند ، شهرت دارد. سرآشپزهای برنده جایزه ما کارگاه های شکلات سازی را برای دانشجویانی که به دنبال بازنگری در تجدید نظر هستند ، برگزار می کنند ، همکاران ما از طریق مجموعه سخنرانی های Sidney Greats زندگی فکری پرباری را پرورش می دهند و اتحادیه دانشجویان ما تلاش می کنند تا دانشجویان احساس کنند در خانه هستند.

سیدنی دارای کتابخانه و مجموعه رایانه ای بسیار خوب ، زمین اسکواش ، سالن بدن سازی ، بار دانشجویان ، چندین اتاق تمرین موسیقی و دسترسی به بهترین امکانات ورزشی در فضای باز کمبریج است.

دلایل بیشتری را در زیر بیابید که چرا سیدنی ساسکس بهترین کالج کمبریج برای شما است.

مکان ها

 • Cambridge

  Sidney Sussex College Sidney St, Cambridge, CB2 3HU, Cambridge

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات