Keystone logo
University of California Riverside

University of California Riverside

University of California Riverside

مقدمه

مدرسه کسب و کار UCR رهبرانی را آموزش می دهد و توسعه می دهد که به اندازه چالش هایی که با آن روبرو هستند، نیروهای کاری که رهبری می کنند و شرکت هایی که رشد می کنند متفاوت هستند. با نزدیک به 20000 فارغ التحصیل، دانشکده بازرگانی در حال توسعه سرمایه انسانی است که باعث رشد اقتصادی و سرزندگی منطقه می شود.

تمایزات ما

ما که به عنوان مرکز برتری در تحقیق و تدریس قرار گرفته ایم، در کنار رهبران ملی در تنوع، دسترسی بین المللی و فرصت ها برای دانشجویان اقلیت رتبه بندی شده ایم. مدرسه کسب و کار UCR توسط AACSB معتبر است و به طور مداوم در 100 بهترین برنامه کسب و کار برتر برای هر دو مقطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی رتبه بندی می شود.

در یک نگاه

یکی از تنها سه مدرسه بازرگانی دانشگاه کالیفرنیا که هم برنامه‌های کارشناسی و هم فارغ‌التحصیل را ارائه می‌کند، مدرسه کسب‌وکار UCR یک مدرسه حرفه‌ای است که رهبرانی را آموزش می‌دهد که به اندازه چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو هستند، نیروهای کاری که رهبری می‌کنند و شرکت‌هایی که رشد می‌کنند متفاوت هستند. . با نزدیک به 20000 فارغ التحصیل در سراسر جهان و بیش از 70 درصد از فارغ التحصیلان آن پس از فارغ التحصیلی در کالیفرنیای جنوبی می مانند، دانشکده بازرگانی در حال توسعه سرمایه انسانی است که باعث رشد اقتصادی و سرزندگی منطقه می شود.

ارزش هایی که کسب و کار ما را هدایت می کند

تفاوت ها را در آغوش بگیرید، از کسب و کار بهتر حمایت کنید، نوآوری را تقویت کنید و به طور مشترک به دست آورید: ارزش های اصلی که نحوه آموزش، یادگیری و رهبری ما را هدایت می کنند. این ارزش‌ها فرهنگ و محیط منحصربه‌فرد مدرسه کسب‌وکار UCR را شکل داده‌اند و ما را راهنمایی می‌کنند تا به سطوح بالاتری از تعالی دست پیدا کنیم.

تاریخ ما

دانشکده بازرگانی UCR که در سال 1970 به عنوان مدرسه عالی مدیریت تأسیس شد، به عنوان برترین مدرسه تحقیقاتی و مدیریت حرفه ای در منطقه رشد کرده است. یک هدیه تحول‌آفرین از سوی بنیاد خانواده اندرسون در سال 1995، دانشکده تحصیلات تکمیلی را همنام خود کرد و پردیس را به ارتفاعات جدیدی از شناخت در صحنه ملی و بین‌المللی سوق داد.

آینده ما

ما در حال ساختن محیطی در سطح جهانی هستیم که از ساختار فیزیکی فراتر می رود تا نقشی محوری در چشم انداز اجتماعی و اقتصادی جامعه ما ایفا کند. مجتمع جدید UCR School of Business نه تنها فضایی نوآورانه خواهد بود، بلکه کاتالیزوری برای تحقیق، توسعه اقتصادی و رشد در منطقه Inland Empire خواهد بود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Riverside

    900 University Ave., 92521, Riverside

    سوالات