Keystone logo
University of Bucharest

University of Bucharest

University of Bucharest

مقدمه

دربارهی ما

University of Bucharest چندین برنامه تحصیلی را در تمام سطوح و وسایل آموزش عالی ارائه می دهد: 93 برنامه کارشناسی، 208 برنامه کارشناسی و 21 برنامه دکترا وجود دارد. همه این موارد مجاز یا مجاز هستند. University of Bucharest همچنین دارای برنامه کارشناسی ارشد TIFFIN EMBA است.

دیپلم اعطا شده توسط University of Bucharest در بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است. در University of Bucharest برنامه های تحصیلی در همکاری با سایر دانشگاه های معتبر خارج از کشور وجود دارد. فارغ التحصیلان این برنامه ها می توانند از هر دو University of Bucharest و از دانشگاه های همکار دریافت کنند.

University of Bucharest یکی از مهمترین مراکز تحقیق علمی در سراسر کشور است. درون دانشگاه بیش از 50 موسسه تحقیقاتی، ادارات و مراکز وجود دارد که اکثر آنها با مراکز علمی مشابه در خارج از کشور همکاری می کنند.

در طول سال های گذشته، موسسه ما موفق به کسب مدال در مسابقات ملی برای بودجه تحقیقاتی شده است. برخی از نهادهای اختصاص یافته به تحقیق، وضعیت برتر در سطح اروپا را تعیین کرده اند. دانشگاه دارای ستاد تحقیقاتی خود در Sinaia، Brăila، Orşova و سایر شرکت های تابعه دیگر در سراسر کشور است.

University of Bucharest بخشی از یک شبکه قابل اعتماد از همکاری بین المللی است - 300 موافقت نامه همکاری دوجانبه با دانشگاه ها در 52 کشور امضا شده است. سالانه بیش از 1000 دانشجوی University of Bucharest که فعالیت های مختلف توسعه یا پیشرفت را در شمار زیادی از برنامه های دانشگاهی در دانشگاه های اروپای غربی، ایالات متحده، کانادا، ژاپن و غیره انجام می دهند وجود دارد.

University of Bucharest موتورهای اقدامات اصلاحی مهمی برای توسعه آموزش عالی بوده و هنوز هم توسط دانشگاه های دیگر سراسر کشور گرفته شده است و یا زمینه های توسعه چندین قانون و ملی آئین نامه.

در سال 2000، University of Bucharest دیپلم تعالی ارائه شده توسط وزیر آموزش و پرورش ملی دریافت کرده است.

در سال 2011، University of Bucharest توسط وزیر آموزش و پرورش، تحقیقات، جوانان و ورزش به عنوان اولین دانشگاه تحقیقاتی و آموزشی پیشرفته طبقه بندی شده است.

در سال 2014، University of Bucharest 150 سال از افتتاح آن جشن گرفته است.

در حال حاضر، University of Bucharest دارای حدود 32،000 دانش آموز و بیش از 1300 استاد است.

مکان ها

  • Bucharest

    Mihail Kogalniceanu Blvd. no. 36-46, sector 5, 060024, Bucharest

سوالات