Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

مقدمه

کارکردن دانش

در University of Bradford ، از آموزش و تحقیقی که از فناوری به نفع جامعه استفاده می کند - و بخشی از آن - بهره مند خواهید شد.

شما از متخصصان دانشگاهی و صنعتی که آینده بخش های خود را در تأسیسات کلاس جهانی شکل می دهند ، یاد خواهید گرفت. ما میلیون ها پوند در محیط های آموزشی با فناوری پیشرفته سرمایه گذاری کرده ایم ، مانند استودیوی حرکتی و امکانات جدید دانشکده مدیریت.

در طول مدتی که با ما هستید ، می توانید به بهترین نسخه خود تبدیل شوید. دانشگاه جایی است که می توانید ذهن خود را گسترش دهید و دوستان مادام العمر پیدا کنید. جایی که می توانید رشد کنید ، یاد بگیرید ، تجربه کنید. جایی که می توانید تعلق داشته باشید و جایی که ما از شما در هر مرحله حمایت می کنیم.

دوره های آموزشی

ما بیش از 100 برنامه کارشناسی و بیش از 200 دوره تدریس ، تحقیق و CPD در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می دهیم. اینها در چهار دانشکده ما ارائه می شود:

 • علوم زیستی
 • مطالعات سلامت
 • مدیریت ، حقوق و علوم اجتماعی
 • مهندسی و انفورماتیک

بسیاری از دوره های ما با نظر متخصصان و شرکای صنعت طراحی شده است و چندین مورد دارای اعتبار یا تأیید حرفه ای ، قانونی یا قانونی از طرف نهاد نظارتی هستند ، به این معنی که مهارت هایی را توسعه خواهید داد که برای کارفرمایان بسیار ارزشمند است.

129527_engineering-student.jpg

شما از متخصصان دانشگاهی و صنعتی که آینده بخش های خود را شکل می دهند ، یاد خواهید گرفت. شما در امکانات جهانی درس خواهید خواند-ما میلیون ها پوند در محیط های یادگیری با فناوری پیشرفته سرمایه گذاری کرده ایم ، مانند استودیوی حرکت ما و Digital Health Enterprise Zone.

پردیس ما

همه چیزهایی را که نیاز دارید در پردیس شهر پیدا خواهید کرد ، چه در حال تحصیل هستید ، چه استراحت کنید و چه معاشرت کنید. فضای جامعه ای دارد که در هیچ جای دیگر نمی توانید پیدا کنید. این مکان دوستانه و خوشامدگویی است که در آن اتفاقات بزرگی رخ می دهد.

پردیس شهر مرکز فعالیت دانش آموزان است. این محل مرکز دانشجویی است-پایگاه اصلی University of Bradford اتحادیه دانشجویان و کتابخانه 24 ساعته. سالن بدنسازی منحصر به فرد امکانات ورزشی جدیدی را ارائه می دهد و روستای محل اقامت دانشجویی ما The Green درست در قلب محوطه دانشگاه واقع شده است.

به طور غیر معمول برای پردیس مرکز شهر ، ما فضای سبز زیادی نیز داریم. برای یافتن جایی آرام در خارج از منزل برای مطالعه ، استراحت یا ورزش در ماه های گرم ، مشکلی نخواهید داشت.

129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

دانشگاه سال مشارکت اجتماعی

University of Bradford یکی از متنوع ترین دانشگاه های انگلستان است. راهنمای Times Good University 2020 ما را به عنوان دانشگاه سال مشارکت اجتماعی "به رسمیت شناختن تعهد ما به موفقیت افراد بدون در نظر گرفتن سابقه ، هویت ، اعتقادات و چالش های آنها معرفی کرد.

129529_bradford-University-of-the-Year-for-Social-Inclusion-2020.jpg

ما افراد و پتانسیل آنها را می بینیم ، سخت کار می کنیم تا موانع موفقیت آنها را برطرف کنیم و از دانش آموزان خود اطمینان حاصل می کنیم که می توانند پیشرفت کنند و تغییرات مثبتی را برای آینده ما با تجربیات و تحصیلات خود ایجاد کنند.

پژوهش

University of Bradford بیش از 50 سال تجربه تحقیقاتی دارد و از نظر کیفیت تحقیق در انگلستان (REF 2014) در رتبه 50 قرار دارد. سه چهارم تحقیقات ما به عنوان پیشرو در جهان یا بین المللی عالی طبقه بندی شده است.

ما در چهار دانشکده خود فرصت های تحقیقاتی متنوعی برای تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم.

ویژگی های پردیس

شما هر آنچه را که نیاز دارید در شهر پردیس، چه در حال مطالعه، چه در حال استراحت یا معاشرت باشید، پیدا خواهید کرد. آن جو جامعه ای دارد که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. این یک مکان دوستانه و دلپذیر است که در آن اتفاقات عالی رخ می دهد.

پردیس شهر مرکز فعالیت دانشجویی است. این مرکز دانشجویی است - پایگاه اتحادیه دانشجویان University of Bradford و کتابخانه 24 ساعته. سالن بدنسازی منحصر به فرد امکانات ورزشی به تازگی ارتقا یافته را ارائه می دهد، و دهکده محل اقامت دانشجویی ما The Green درست در قلب دانشگاه واقع شده است.

برای یک پردیس در مرکز شهر غیرمعمول است، ما همچنین فضای سبز زیادی داریم. برای یافتن مکانی آرام در خارج از منزل برای مطالعه، استراحت یا ورزش در طول ماه های گرم مشکلی نخواهید داشت.

  رتبه بندی

  دانشگاه سال برای شمول اجتماعی

  University of Bradford یکی از متنوع‌ترین دانشگاه‌های بریتانیا است. راهنمای دانشگاه تایمز گود در سال 2020، ما را به عنوان دانشگاه سال برای شمول اجتماعی نامگذاری کرد تا از تعهد ما به موفقیت افراد صرف نظر از پیشینه، هویت، اعتقادات و چالش‌هایشان تشکر کند.

  مکان ها

  مکان ها
  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  سوالات