Keystone logo
© Ajman University
University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

مقدمه

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah برای اولین بار در سال 2008 تاسیس و توسط دولت راس الخیمه مجوز گرفته است. ما برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را در چندین رشته ارائه می دهیم.

مرکز آکادمیک در زمینه هایی مانند: حسابداری، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و الکترونیک، مدیریت بازرگانی، حقوق، روانشناسی و محاسبات. دانش‌آموزان با پیشینه‌ها و سطوح مختلف دانشگاهی می‌توانند به مرکز دانشگاهی بولتون بپیوندند تا مدرک‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را کسب کنند. مرکز آکادمیک در یک مرکز هدفمند واقع شده است که تنها بخشی از تعهد ما برای ارائه بهترین تجربه ممکن برای دانشجویان است. همه برنامه های آکادمیک در کنار برنامه های بنیادی در این پردیس قرار می گیرند که ما به عنوان یک مسیر ورودی تایید شده به برنامه های دانشگاه بولتون ارائه می دهیم.

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah اولین مؤسسه‌ای است که به دنبال مجوز فعالیت از RAK EZ است، که دارای یک رژیم مجوز تازه تأسیس شامل فرآیند تضمین کیفیت جامع است که همه مؤسسات دانشگاهی در امارات اکنون باید کار کنند. به پیروی از. WINC با افتخار اولین موسسه ای بود که این مجوز را دریافت کرد.

مرکز آکادمیک از یک مرکز 42000 فوت مربعی بهره می برد که شامل کلاس های درس، سالن های سخنرانی، فضای اداری، کتابخانه و آزمایشگاه های مهندسی و محاسباتی است. علاوه بر این، دانشجویان ما از طریق شورای دانش آموزی با سابقه و فعال به انواع امکانات درسی و فوق برنامه در محوطه دانشگاه دسترسی دارند. همچنین خوابگاه های دانشجویی در دسترس هستند که محل اقامت و خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه می دهند.

کالج بین المللی وسترن (WINC) تحت مجوز تجارت شرکت بین المللی وسترن، که به تازگی ارائه دهنده زیرساخت های آکادمیک به دانشگاه بولتون و مرکز آکادمیک آن در راس الخیمه نامگذاری شده است، فعالیت می کند. کالج بین المللی وسترن، شرکت بین المللی وسترن و دانشگاه بولتون، و مرکز آکادمیک - راس الخیمه همه بخشی از یک موسسه آموزشی هستند که از سال 2008 در راس الخیمه فعالیت می کنند.

128487_people-coffee-notes-tea.jpg

دانشگاه بولتون ، مرکز دانشگاهی - راس الخیمه برنامه های زیر را ارائه می دهد:

برنامه های کارشناسی

 • BEng (Hons) در مهندسی مکانیک
 • BEng (Hons) در مهندسی عمران
 • BEng (Hons) با جایگاه پیشرفته در مهندسی برق و الکترونیک
 • کارشناسی (Hons) در مدیریت تجارت
 • BA (Hons) در حسابداری
 • کارشناسی (Hons) در محاسبات
 • کارشناسی (Hons) در قانون
 • کارشناسی ارشد (Hons) در روانشناسی

برنامه های کارشناسی ارشد

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (اجرایی – برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس معتبر و بیش از 3 سال سابقه کار در سطح نظارت)
 • MBA Top Up (برای داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی هستند اما MBA ندارند)
 • کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات
 • کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ساختمانی

چرا دانشگاه بولتون ، مرکز علمی RAK؟

هزینه تحصیلات مقرون به صرفه

مرکز آکادمیک دانشگاه بولتون برنامه هایی را با هزینه های تحصیلی یارانه ای ارائه می دهد که نیمی از شهریه پردیس اصلی انگلستان است تا به دانشجویان محلی و بین المللی فرصتی برای کسب بهترین ارزش تحصیلی بریتانیا در امارات بدهد.

مدرک معتبر و معتبر انگلیس

مرکز آکادمیک دانشگاه بولتون در RAK مدارک معتبر بریتیش Honors را از دانشگاه بولتون، انگلستان ارائه می دهد. اینها همان مدارکی هستند که به دانشجویانی که در پردیس اصلی انگلستان تحصیل می کنند با ریز نمرات با ذکر مکان تحصیل به عنوان RAK ارائه می شود.

امکانات دانشگاه

42000 متر مربع دارای امکانات کلاس درس ، سالن سخنرانی ، فضای اداری ، کتابخانه و آزمایشگاههای مهندسی و محاسبات است. علاوه بر این ، دانش آموزان همچنین به یک مرکز بدنسازی و بدنسازی هدفمند که دارای تجهیزات تمرینی هوازی و وزنه برداری است دسترسی دارند و امکانات ورزشی در فضای باز شامل زمین بسکتبال ، زمین چمن تنیس ، زمین فوتبال و زمین های والیبال است. اقامتگاه های دانشجویی نیز با ارائه اسکان و خدمات با کیفیت و جداگانه برای دختران و پسران با امنیت 24/7 در پردیس در دسترس هستند.

گزینه های انتقال به پردیس / سفرهای تحصیلی در انگلستان

تمام دانشجویانی که در مرکز دانشگاهی دانشگاه تحصیل می کنند ، امکان انتقال به پردیس اصلی انگلستان را دارند. دانش آموزان همچنین می توانند در یک تور مطالعه که به طور مرتب اتفاق می افتد از پردیس والدین بازدید کنند.

مسکن دانشجویی

یک خوابگاه پیشرفته مجزا برای دختران و پسران با نگهبانی 24 ساعته در محوطه دانشگاه وجود دارد.

بورس تحصیلی شایستگی دانشگاهی

مرکز آکادمیک دانشگاه بورسیه های شایستگی علمی به ارزش 1 میلیون درهم را به صورت سالانه ارائه می دهد. این بورسیه ها بر اساس عملکرد تحصیلی دانشجو در کشور مربوطه و در مرکز دانشگاه در RAK اعطا می شود.

فرصت های کارآموزی و کارآموزی

این مرکز دانشگاهی با بیش از 200 شرکت در امارات همراه بوده است. دانش آموزان تشویق می شوند دوره های کارآموزی را در طول ترم های تابستان دنبال کنند و به راحتی می توان برای تأمین جایگاه های نهایی کمک کرد.

پردازش ویزا

تمامی دانشجویانی که در مرکز آکادمیک دانشگاه تحصیل می‌کنند توسط دانشگاه حمایت می‌شوند و پردازش ویزا با زمان‌های برگشت سریع بسیار قابل اعتماد است.

بیش از 90 درصد از دانشجویان ما در عرض سه ماه پس از فارغ التحصیلی، شغل پردرآمدی پیدا می کنند و پردیس با ارتباطات گسترده ای که با بیش از 200 شرکت که فرصت های کارآموزی و کارآموزی را برای دانشجویان ما فراهم می کنند، به خوبی ارائه می شود.

مکان ها

 • Ras Al-Khaimah

  Al Hudaiba – Burairat P.O.Box: 16038, , Ras Al-Khaimah

سوالات