Keystone logo
© © Università di Bologna
University of Bologna

University of Bologna

University of Bologna

روزهای باز بین‌المللی 21 تا 30 نوامبر 2022

بیایید با اساتید، دانشجویان و کارکنان ما ملاقات کنید تا بینشی در مورد برنامه های مدرک بین المللی ما که به زبان انگلیسی تدریس می شود به دست آورید و زندگی آینده خود را در Unibo کشف کنید!

پذیرش ها

مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد: نحوه آماده شدن برای ثبت نام

در مورد مراحلی که برای ثبت نام باید بردارید و فرصت های کمک مالی ارائه شده توسط University of Bologna بیشتر بیاموزید.

رویه ها و الزامات پذیرش ممکن است از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت باشد. اطلاعات دقیق را در وب سایت هر برنامه، در برگه پذیرش پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر

مقدمه

Alma Mater Studiorum - دانشگاه دی بولونیا ، قدیمی ترین دانشگاه در جهان غرب ، از طریق یک فهرست برنامه به طور فزاینده غنی ، تحقیقات پیشرفته ، چشم انداز بین المللی ثابت و به طور فزاینده گسترده و یک ماموریت سوم قوی ، راه را برای نوآوری هموار می کند.

از زمان تأسیس آن در سال 1088، استودیووم آلما ماتر دانشجو محور بوده و میزبان چهره‌های برجسته از جوامع علم و هنر است. با پنج پردیس (بولونیا، چزنا، فورلی، راونا، ریمینی) و یک شعبه در بوئنوس آیرس، کاتالوگ دوره های متنوعی را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای جامعه امروزی است: بیش از 200 برنامه در میان 32 بخش و 5 بخش. مدارس جامعه بیش از 90000 دانشجوی آن University of Bologna به یکی از بزرگترین دانشگاه های ایتالیا تبدیل کرده است که از نظر تعداد دانشجویان در برنامه های مبادله در خارج از کشور رتبه اول را در ایتالیا و از نظر تعداد دانشجویان مبادله در بین 5 دانشگاه برتر اروپا قرار دارد. . علاوه بر این، University of Bologna در بین 5 دانشگاه برتر ایتالیا در رتبه بندی های بین المللی اصلی (شانگهای، آموزش عالی تایمز، گرین متریک ) قرار دارد.

University of Bologna عمیقاً متعهد به توسعه پایدار است و فعالانه در دستیابی به 17 هدف توسعه پایدار برنامه 2030 سازمان ملل متحد مشارکت می کند. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی جامع، University of Bologna در رویکرد چند رشته ای بین فرهنگی برای تحقیق و آموزش سرمایه گذاری می کند. در چشم انداز اروپایی همکاری های تحقیقاتی و دانشگاهی، University of Bologna مطمئناً در میان فعال ترین مؤسسات است. در واقع، اتحادهایی با صنایع و همچنین سازمان‌های دولتی/خصوصی شکل داده و حفظ می‌کند ، و همچنین با روابط پر جنب و جوش خود با آمریکا، آفریقا، آسیا و استرالیا، که به شبکه‌های بزرگ آن در اروپا می‌افزاید، مرکز مهمی برای شبکه‌های بین‌المللی است . در واقع، این یکی از بنیانگذاران اتحاد معتبر Una Europa است که در تلاش برای ساختن دانشگاه یکپارچه آینده است.

رتبه بندی

 • رتبه بندی در بین 5 دانشگاه برتر ایتالیا، رتبه 167 در جهان - دانشگاه جهانی QS
 • دانشگاه برتر ایتالیا – دانشگاه جهانی QS (رتبه بندی بر اساس موضوع)
 • دانشگاه برتر ایتالیا، شماره 161 در جهان - آموزش عالی تایمز
 • یازدهمین دانشگاه پایدار جهان – گرین متریک
 • نشان آموزشی "دستیابی به بین المللی سازی جامع" - انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Bologna

  Via Zamboni, 33, 40126, Bologna

 • Cesena

  Piazza Aldo Moro, 90, , Cesena

 • Forli

  Piazzale Sante Solieri,1, 47121, Forli

 • Ravenna

  Ravenna, ایتالیا

 • Rimini

  Rimini, ایتالیا

 • Buenos Aires

  Buenos Aires, آرژانتین

  سوالات