Keystone logo
University of Birmingham - College of Social Sciences

University of Birmingham - College of Social Sciences

University of Birmingham - College of Social Sciences

مقدمه

کالج علوم اجتماعی بیش از 450 دانشگاهی (از جمله 90 استاد) و بیش از 360 کارمند حرفه ای را در طیف وسیعی از رشته ها و زمینه های بین رشته ای گرد هم می آورد. حدود 25٪ از کارکنان ما بین المللی هستند و با بیش از 42500 فارغ التحصیل جهانی که بیش از 185 کشور را نمایندگی می کنند، کار ما بر تمام حوزه های جامعه مبتنی بر رشته های کلیدی تجارت، اقتصاد، آموزش، دولت و جامعه و سیاست اجتماعی تأثیر می گذارد.

چرا در دانشگاه بیرمنگام تحصیل کنید؟

 • ما یک دانشگاه 100 برتر جهانی هستیم و در چندین جدول لیگ بریتانیا در رتبه 20 برتر قرار داریم
 • ما توسط 100 کارفرمای برتر فارغ التحصیل بریتانیا به عنوان هدفمندترین دانشگاه انتخاب شده ایم (بازار فارغ التحصیلان در سال 2021
 • 87٪ از تحقیقات ما تأثیر جهانی دارد (REF 2014)
 • بسیاری از فارغ التحصیلان و کارکنان UoB با کارهایی که با جوایز نوبل شناخته شده اند، درگیر شده اند
 • تعداد زیادی خدمات پشتیبانی اشتغال پذیری در دسترس دانشجویان وجود دارد. کالج و شبکه مشاغل ما می توانند توصیه ها و مهارت های عملی را برای توسعه شغلی به شما ارائه دهند. ما همچنین پیوندهای صنعتی عالی با شرکت های جهانی مانند رولز رویس و جگوار لندرور داریم که فرصت هایی را برای دانش آموزان ما فراهم می کند تا بینش و تجربه صنعت را به دست آورند.
 • اگر تحصیلات خود را در سپتامبر 2021 شروع کنید، می توانید بورسیه مشترک المنافع به ارزش 3000 پوند یا بورسیه کارشناسی ارشد جهانی به ارزش 10000 پوند دریافت کنید. اطلاعات و معیارهای واجد شرایط بودن برای هر دو جایزه در وب سایت ما موجود است.

ویژگی های پردیس

این دانشگاه که در پردیس سنتی «آجر قرمز» قرار دارد، که اغلب به عنوان یکی از زیباترین دانشگاه‌های بریتانیا انتخاب می‌شود، جامعه بین‌المللی پر جنب و جوشی از دانشجویان از بیش از 150 کشور مختلف دارد. پردیس Edgbaston ما با ترکیبی از معماری تاریخی و معاصر، فضاهای سبز سرسبز در فضای باز و امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی، محیطی الهام بخش برای تحصیل شما است.

شهر بیرمنگام

تنها 7 دقیقه با قطار دورتر از ایستگاه قطار دانشگاه در محوطه دانشگاه ما، قلب مرکز شهر بیرمنگام قرار دارد و سفر به هر نقطه دیگری در کشور را آسان می کند. با فضایی پر جنب و جوش و پر رونق و انبوهی از جاذبه ها و سرگرمی ها که شما را مشغول نگه می دارد، چیزهای زیادی برای تجربه در شهر وجود دارد. چه خرید باشد، چه ورزش، چه فرهنگ و چه آزمایش غذا، اینجا برای همه وجود دارد. در واقع، دانشجویان ما آنقدر بیرمنگام را دوست دارند که 48 درصد پس از فارغ التحصیلی تصمیم می گیرند در این منطقه بمانند.

  مکان ها

  • Birmingham

   Birmingham, بریتانیا

   سوالات