Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

مقدمه

آیا می خواهید تغییر ایجاد کنید و به شکل گیری جهانی که در آن زندگی می کنیم کمک کنید؟ آیا شما مشتاق حل مسئله هستید؟ آیا می خواهید با برخی از بهترین محققان جهان برای ارائه راه حل هایی برای مسائل روز جهانی و آینده کار کنید؟

اگر چنین است، دانشگاه بیرمنگام می تواند انتخاب مناسبی برای تحصیلات تکمیلی برای شما باشد. کالج مهندسی و علوم فیزیکی راه را در زمینه آموزش، تحقیق و توسعه در بخش‌های مختلف از جمله مهندسی، صنعت، فناوری، انرژی، مراقبت‌های بهداشتی و موارد دیگر پیشرو است. مطالعه با ما نه تنها قدم بعدی در مسیر شغلی شما خواهد بود، بلکه به شما کمک می کند تا جهان را به مکانی پیشرفته تر، انعطاف پذیرتر و پایدار تبدیل کنید.

چرا در دانشگاه بیرمنگام تحصیل کنید؟

 • ما یک دانشگاه 100 برتر جهانی هستیم و در چندین جدول لیگ بریتانیا در رتبه 20 برتر قرار داریم
 • ما توسط 100 کارفرمای برتر فارغ التحصیل بریتانیا به عنوان هدفمندترین دانشگاه انتخاب شده ایم (بازار فارغ التحصیلان در سال 2021
 • 87٪ از تحقیقات ما تأثیر جهانی دارد (REF 2014)
 • بسیاری از فارغ التحصیلان و کارکنان UoB با کارهایی که با جوایز نوبل شناخته شده اند، درگیر شده اند
 • تعداد زیادی خدمات پشتیبانی اشتغال پذیری در دسترس دانشجویان وجود دارد. کالج و شبکه مشاغل ما می توانند توصیه ها و مهارت های عملی را برای توسعه شغلی به شما ارائه دهند. ما همچنین پیوندهای صنعتی عالی با شرکت های جهانی مانند رولز رویس و جگوار لندرور داریم که فرصت هایی را برای دانش آموزان ما فراهم می کند تا بینش و تجربه صنعت را به دست آورند.
 • اگر تحصیلات خود را در سپتامبر 2021 شروع کنید، می توانید بورسیه مشترک المنافع به ارزش 3000 پوند یا بورسیه کارشناسی ارشد جهانی به ارزش 10000 پوند دریافت کنید. اطلاعات و معیارهای واجد شرایط بودن هر دو جایزه در وب سایت ما موجود است.

ویژگی های پردیس

این دانشگاه که در یک پردیس سنتی "آجر قرمز" قرار دارد، که اغلب به عنوان یکی از زیباترین دانشگاه‌های بریتانیا انتخاب می‌شود، جامعه بین‌المللی پر جنب و جوشی از دانشجویان از بیش از 150 کشور مختلف دارد. پردیس Edgbaston ما با ترکیبی از معماری تاریخی و معاصر، فضاهای بیرونی سرسبز و سرسبز و امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی، محیطی الهام بخش برای تحصیل شماست.

شهر بیرمنگام

تنها 7 دقیقه با قطار دورتر از ایستگاه قطار دانشگاه در محوطه دانشگاه ما، قلب مرکز شهر بیرمنگام قرار دارد و سفر به هر نقطه دیگری از کشور را آسان می کند. با فضایی پر جنب و جوش و پر رونق و انبوهی از جاذبه ها و سرگرمی ها که شما را مشغول نگه می دارد، چیزهای زیادی برای تجربه در شهر وجود دارد. چه خرید باشد، چه ورزش، چه فرهنگ و چه آزمایش غذا، اینجا برای همه وجود دارد. در واقع، دانشجویان ما آنقدر بیرمنگام را دوست دارند که 48 درصد پس از فارغ التحصیلی تصمیم می گیرند در این منطقه بمانند.

  مکان ها

  • Birmingham

   University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  سوالات